R.T.D / Reset To Default

Reset To Default:
Vokal-Emir Dursun
Gitar-Emrecan Yılmaz
Gitar-Demir Hasdemir
Bas-Onur Karaer
Davul-Çağrı Karaer

R.T.D 2002 de Emrecan ve Çağrı tarafından kuruldu.
Beste grubuyuz,tarzımız modern metal-metalcore.''Black Or Grey'' ve ''Visions Of Self Destruction'' isimli iki demomuz mevcut.

Grup eylül 2008 itibariyle dağılmıştır...
n7322445044064938789.jpg

Re: R.T.D

cagonk demiş ki:
Reset To Defaults:
Vokal-Emir Dursun
Gitar-Emrecan Yılmaz
Bas-Onur Karaer
Davul-Çağrı Karaer(cagonk)

R.T.D 2002 de Emrecan ve Çağrı tarafından kuruldu.
Beste grubuyuz,tarzımız metalcore.Demo çalışmalarımız devam ediyor.
En yakın konser günlerimizi buradan takip edebilirsiniz...

Kardeslerime simdiden iyi calismalar diliyorum :twisted: 2 senedir calisan bir gruptur RTD, ancak bu seneye Metalik Dunyamiza bomba gibi dusme nasip olacak... helal olsun kardeslerim... :x Kim Tutar Sizi :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Beste çalışmalarımızda tam gaz devam ediyor arkadaslar...
Amacımız sarkı sayısı çok kısıtlanmamıs ve yüzde yüz kendi emeğimizle yapılmıs bir demo.Bunuda başarıcaz.

Grubun üyelerini uzun yıllardır tanımanın verdiği izlenime dayanarak,gerçekten büyük iş başaracaklarını düşünüyorum 29 Ekimde görüşmek üzere... emin

Kacta sahne alacaksınız? Yazmak için can atan var mı? :roll: Bas çalmasını bekliyordum ama vokal olarak izleyeceğiz galiba artık Emir'i... 4 gözle bekliyorum 8) Haber edin şu zamanı lütfen...

artik vokal yapiyorum ve kendimi gelistirmek icin cok ugrasiorum ve devam da edicem sonucta boole bi grupta yer almak harika biz gruptan cok 4 kardes gibiiz aslinda R.T.D de olmaktan gurur duyuorum... herkese tesekkurler umarim emeklerimize deecek bi aksam olur dier calan gruplara da R.T.D adina basarilar...

Sadece Emir değil bütün grup olarak hep daha iyisini hedefliyoruz ve çalışıyoruz
Şunuda eklemek isterim ki Emir hem grubun kurulduğu zamanlardan tanıdığımız bir dost hemde çalıştığımız en içten ve en iyi vokalist.

Geri