Malatyaspor

'Forum Meydanı' forumunda misanthrope-viper tarafından 17 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

Ziya hoca takımdan ne zaman kovulur

1. Her zamanki gibi Fenerbahçe maçlarından sonra :)

100.0%
  2. İsviçre milli maçından sonra

0 oy
    0.0%
  3. Newcaste Sounees'a katlanıyor bu ne ki sonuna kadar Komutan Ziya ile devam!!!

0 oy
    0.0%
  1. Bu takımın bu kadar kötü neticeler alması çok ilgimi çekti açıkçası. Gerçi geçen seneden bu yana süregelen yanlış hoca (Aykut hariç) seçimlerinde ısrarla eski futbolculara yönelmesinden belliydi. Bi Oğuz kalmıştı hoca olmayan :)
    Bu kadar yanlışın üzerine bir de takımın başına bay istifa Komutan Ziya'yı getirmişler. Bi de adam gelmiş bu devreden umudunuzu kesin diyor ya. 2.devreye sondan 2. nin 6-8 puan arkasında girersek şanslıyız felan diyor ben böyle bir hoca görmedim

Malatyaspor official web site adress: http://www.malatyaspor.org.tr
    Logomuzu kaydetmek isteyenler sağ klik ile [ Farklı Kaydet ] seçeneği ile kaydedebilirler :lol: :lol: :lol:

2. malatyaspor bence kaliteli futbolculardan oluşan bi ekip.yani ziya doğanın öyle bas bas bağırdığı gibi kötü bir takım falan değil.Eberti Marques De Toledo en beğendiğim oyuncuları.çevik hırslı bi oyuncu.gs maçında bayaa zorlamıştı takımı.ziya doğanın nasıl bir hoca olduğunu bilmeyen kalmadı.malatyanın tırsık yönetimi ziya doğana yalakalık yapıp futbolcuları köle gibi göreceğine adamı istifaya zorlasalar....ben şahsen kendisini istifaya davet ediyorum :)

3. Savunması özellikle çok iyi dimi :) .Genç, başarılı savunmacıları var Malatyanın ;)

4. ziya hoca bi gitse kendilerini daha çok gösterecekler ama...adam nüsubet gibi çöktü malatyanın başına :)

5. adam komutan ya takım kampımı askeriyemi belli değil :)

6. Benden başka Malatyalılar da mı var acaba? :lol:
    Ben aslında Ziya Hoca'yı beğenirim ama Malatyaspor başında elindeki olanaklarla ne derece başarılı olur bilinmez.

7. doğuştan malatyalıyız biz :p

ziya hocanın malatyanın başına ne mantıkla geldiği belli...herşeyde de futbolculara bok atılmaz ki canım.adam haftalık basın toplantılarında oyuncularına laf etmekten başka bir açıklamada bulunmuyo ki.önce kendisi adam gibi bi hoca olsun sonra oyuncuda arasın suçu...adamın oyuncularına yaklaşımında hayır yok ki..

8. benim şu olayıda bir hallet malatyayı her maç desteklemeyen denizlisporlu veya rizesporlu olsun :lol:

9. elem tere fiş kem gözlere şiş :)

hadi devamı gelsin inşallah ligde de...

10. Fenerbahçe'nin eli değmesi yeterli olmuş bakıyorum. Hayırlı uğurlu olsun ilk galibiyet tüm camiaya

11. var var olma mı heç???malatyospor bu sene düşmeden g.tü kurtardı kurtardı yoksa esnasın dahi cebinden çıkartıp verdigi destegi rezil edecekler...

12. takımın ilk galibiyeti telekom maçıydı bunu belirtmek isterim ben :)

13. ehheh pardon :lol:

14. Ziya hocayla devam ederler bence de bu hafta beşiktaşla bir maç var ondan da bi sonuç alınamazsa birşeyler olabilir

15. malatya coştu bez getir :lol:

16. Biz geçen sene Erdoğan Arıca ve Oğuz Çetin facialarından sonra Ziya Doğan'a sevinmiştik.
    Keza o kadroyu biraz olsun olağan disiplini ile yola getirmiş ve 5. yapmıştı.
    Ama bu sene başı gördükki aslında ofansif futboldan nefret eden, teknik oyuncuya tahammülü olmayan (bkz SKOKO'nun takımdan ayrılışı...SKOKO kız gibi oynuyor diyordu...kızlarda nerede o teknik. Halt etmiş ZİYA DOÐAN :evil: ), oyunu kendi takımına göre değil rakibe göre belirleyen, rakibi oynatmamak üzere taktik kuran ve fizik gücüne dayalı kazma misal oyunculara pirim tanıyan bir hoca.
    Vizyonu dar... sadece disiplinli. Vizyonu geniş bir takıma disiplin ve kondüsyon yükleyerek başarılı olabilir ama bir takımı sıfırdan alıp ilerletmesi veya ilerletsede başa oynatması çok kolay olmayan bir hoca...

Yinede hakkını yemeyelim. Teknik direktörlüğü kazma gibi olsada insanlığı gerçekten iyi. Tabbi her seferinde bir kılıf uydurduğu istifacılığını göz ardı edersek :wink: (nedense grubumun eski elemanlarından birisi geldi aklıma şimdi, hep istifa etme tehtidinden dolayı :lol: )...

Geçen sene yan yana masalarda yemek yemişliğimiz ve bir iki selamlaşmışlığımız var Ziya hocayla. 8)

Bu sene Malatya'ya gitmekle bize yapabileceği en iyi şeyi yaptı ve bulabileceğimiz en isabetli isimlerden birisi MESUT BAKKAL'ı bulduk.

Ziya Hocanın yolu açık olsun. Gençlerbirliği camiasında hala severi çok. Hatta geçen BB ANKARA - Malatyaspor maçında bizden bazıları MALATYA tribününe gitti. MALATYALILAR çok sevinmiş bizi kardeş takımları ilan etmişler.
    Gerçi 1.000.000 kez birileri tarafından kardeş klüp ilan ediliyoruz ama güzel birşey tabbi. :D

17. ziya doğan kesinlikle ve kesinlikle iyi bir insan değildir bugün bunu bir kez daha kanıtlamıştır kendisi...inşallah bu hafta yenerler de bu da hocaya kapak olur..

18. ziya faşonun tekidir. Yalancının önde gideni hem de. Futbolculara söz verip sözünden dönmek ayıptır.

19. 6 ay sonra lig maçlarında kendi sahamızdaki ilk galibiyet..pek bi mutluyuz :) ziya doğan iyi oyun gole kadardı dedi..gol de 4.dakikada oldu zaten..

20. vatana millete hayırlı uğurlu olsun :lol:

Bu Sayfayı Paylaş