V Kasa Gitar Tavsiyesi.

'Elektro Gitarlar' forumunda WeAllLoveLahmacun tarafından 2 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Bütçem yaklaşık 1500 lira.İkinci el alabilirim sıkıntı yok . V kasa , HH dizilimli mümkünse EMG li bir gitar arıyorum.Rengi siyah olursa daha da hoş olabilir.Sabit ya da floyd köprü olabilir . Floydlu olan bir gitar önerecekseniz orjinal floydu olması makbule geçer.Okuyan herkese teşekkür ederim.Cevaplayan ve yol gösterenlere ayrıca bir daha teşekkür ederim.(RR3 dışında bir şeyler arıyorum.)

2. epiphone v kasalara göz atabilirsin ilgilini çeker belki

WeAllLoveLahmacun bunu beğendi.
  3. Ya genellikle 0 alma taraftarı değilim fakat oturduğum mekanda ikinci elini bulamıyacağım sevebileceğim aletin 0 ını alabilirim.

4. O zaman, sitede olacaktı 2. el hellraiser v1-fr . üretimi de kalktı o gitarların özellik olarak normal hellraiser serisi ile aynı .

5. Eyvallah baktım.İzmir'de ya da Manisa'da bulamazsam aradığımı artık şehir dışına yöneleceğim.

6. Tavsiye istemekten çok, satın alacak gibisin Durum buysa, forumun aşağıdaki linkte bulunan kısmına "Alınık" şeklinde bir ilan açarsan, aradığını daha çabuk bulursun:

http://turkrock.com/forums/9/

Kolay gelsin.

Hakan

WeAllLoveLahmacun ve CengizÖzyurt bunu beğendi.
  7. Hocam bakın Death bağırıyor alexi 600 diye

Death ve Kerem bunu beğendi.
  8. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    WeAllLoveLahmacun Bu fiyata böyle gitarı sakın kaçırmayın.

Death bunu beğendi.
  9. Death

Death

410
    128
    705
    v kasa gitar arıyorsan bu fiyatta bu gitarı kaçırırsan bu konuyu sil derim:D

millet rr3 satıyor kv5 satıyor bu fiyatlara hatta daha fazlasına. böyle bişey birdaha obulunmaz. kaçırma derim aleximi:)

WeAllLoveLahmacun bunu beğendi.
  10. ery

ery

190
    37
    205
    Jackson King V KVXMG bence senin aradığın model bu. EMG li, orjinal floyd rose, neck thru body, modern klavye yapısı, sadece senin ödeyebileceğin fiyattan çok az pahalı. Üstelik siyah rengi de çok hoş görünüyor :)

11. Arkadaş Death'den alexiyi aldı diye biliyorum :)

12. Gitarı aldım konu kapanabilir.Death Adlı arkadaşa teşekkür ederim.

13. Death

Death

410
    128
    705
    ben alexiyi ne fiyata veriyorum adamlar kvxmg yi 1500 liradan pahalıya satıyor :d helal vala hayırlı olsun harun:)

14. Eyvallah Abi :D

15. ery

ery

190
    37
    205
    Gitarınız hayırlı olsun.

16. Sağolun :D

Bu Sayfayı Paylaş