Demirhan Baylan

Bugün odtü mimarlık amfisindeki konserindeydim........ çok çok iyi bir performans sergiledi..... Kendisine saygı ve sevgilerimi sunuyor ve şiddetle yarın biziz'deki konserine de gitmek istiyorum ama gidemiyorum.....

dün gece roll-inn'i gerçekten yıktı. biz sadece 20-30 kişiydik konser sonuna 10-15 kişi kaldık ama 3 kere bis yaptırdık. oldukça keyifli bir konserdi. ellerine sağlık demirhan baylan.

bende ilk olarak akmar pasajinda Zihni muzikin 1 milyona albumler satilan sepetinde tanistim kendisiyle sonra onu sarmalayip eve goturdum Cd calarima ozenle yerlestirdim ve dinlemeye koyuldum...
Album "1000 yil" isimli albumuydu track 2 deki parcaya bittim.Hakikaten super bir parcaydi....
"Taklit yaptim mutlu adamdiiiiim.
Yürekte aci anlatamazdiiimm...

tam benlik yaa bu parcayi cikarmaya calisiyorum ama bi turlu beceremedim..

Abi bi ton vardi yaa..
Keske hepsini alsaydim Kara borsaya duserse iyi para ederdi hanii..
ulan mukemmel ticaret zekam var yaa

ama saka bi yana rahmetli Yavuz Cetin inde ilk albumu "tutulmamisti" ama
o oldukten sonra nasilda kiymetlendi..

Demirhan abi yanlis anlama zengin olmak icin olmeni beklemiyoz..
Hurmetler abi...

demir tabı iyi fikir bende hemen aranayım soyle d&r da falan var mı (saka tabı bulamam)
neyse nisandayız album hazıranda az kaldı demek valla bekle bekle derviş olcam yakında
arkadaslar demirhan abının bı roportajını okumuştumda yıldız teknıkten falan bahsediliyodu sanırım bulamıyom ki aynı roportajıda yıldız teknikse orada ne yapar demirhan abı merak ettım

Db konseri...

Arkadaşlar, 21 Nisan Perşembe günü henüz kesinleşmemekle birlikte bir Demirhan Baylan konserine tanıklık edebiliriz. Mekan Kadıköy Roll-inn. İlgililere duyurulur.

albüm için geri sayım başlamış.albüm demirhanbaylan!ın kendi ağzından duıyduğum şekliyle mayıs başı gibi çıkacakmış.

Geri