Alive (Pop-Rock) - İzmir

beste yapma niyetiniz varmı? çalıştığınız bar sayısını arttırmayı düşünüyomusunuz ? buarada soruları teker teker soruyorum ayrı ayrı alıntıya cevap verirsiniz diye

buarada ben forum kurallarını pek okumadım şimdi uyardılar mesajların içeriğine biraz daha dikkat edicem artık. zaten bunu okuduğunuzda mesajların birkaçkez değiştirildiğini görüceksiniz kusura bakmayın. buarada beni tahmin edemedin hala çağlar

kenan bodrum daydı antalyaya gidiyor şimdi. dolayısı ile ben kenan değilim. bu arada son sorum.

grup olarak istanbulda yapılan festival lere katılma imkanınız yokmu nasıl işliyor bu festival lere katılma prosedür ü?

righteous demiş ki:
doğum günümü bios ta kutlamak istiyorum 17 mayıs 2006 da her ne kadar doğum günüm 18 mayıs ama ne yapalım bir gün önce kutlayalım artık yardımcı olurmusunuz?

okey biz sana yardımcı oluruz. zaten yapıcağımız neki bi doğum günü parçası çalarız (Çağlar olm mi den çalalım busefer değişiklik olsun) bide bira ısmarlarız tamamdır. işte bi yıl daha yaşlandın eyvah

righteous demiş ki:
grup adını kim buldu nerden esinlendiniz veya aklınıza geldi ?

güzel bi soru hoş bi hikayesi var. bundan 4 sene once küçükpark dıgıl kafede bütün grup üyeleri toplandık. ben hepsinin önüne küçük kağıt parçaları koydum herkes aklına gelen 4,5 tane grup ismini yazdı. daha sonra herkezin kağıdı tekrar kendine gelene kadar kağıtları birer kaydırıp 1 den 10 kadar puan verdik. :p En yüksek puanı teyyare aldı. :LOL: aydok çok itiraz etti :oops: 2. en yüksek puanlı isim alive'dı. Alive güzel isim bence ama bu güne kadar çok komik telafuzlarla karşılaştık. alayv, elive, ali ve saz ekibi, aleviler :LOL: bunlardan birkaçı.

Soundmax demiş ki:
righteous demiş ki:
grup olarak istanbula gitmeyi düşünüyormusunuz güzel çalışma ortamları var malum türkiyenin merkezi istanbul...

bence hiç durmasınlar hemen gitsinler
Istanbulda gecen sene mayıs ayında bir kac program yaptık zaten ama cuma orda cumartesi burda programı hepimizi cok kastı daha musait bi zamanda besteleri tamamladıktan sonra gitmeye karar verdik bu sene yine yaz aylarına dogru gidebiliriz

Alive-bass demiş ki:
righteous demiş ki:
doğum günümü bios ta kutlamak istiyorum 17 mayıs 2006 da her ne kadar doğum günüm 18 mayıs ama ne yapalım bir gün önce kutlayalım artık yardımcı olurmusunuz?

okey biz sana yardımcı oluruz. zaten yapıcağımız neki bi doğum günü parçası çalarız (Çağlar olm mi den çalalım busefer değişiklik olsun) bide bira ısmarlarız tamamdır. işte bi yıl daha yaşlandın eyvah

teşekkür ederim ege ama tabii biliyorsun ben bir bira ile doymam edi herhalde bir şişe şarap açar artık. :)
yaşlanmak problem değil önemli olan dolu dolu yaşamak unutma :) sende yaşlanıyorsun.

selam arkadaşlar sizi uzun bi süredir biosta izliyorum sevdiğim bi grupsunuz şu izmir piyasasında. geçenlerde bişey dikkatimi çekti ön taraf gitar ve vokal beyaz gömlek kravat olayına girmişti ama arkadaki basçı (buarada sağlam çalıyo) kolsuz MEGADETH t-shirtü giymişti normalde giymezdi bu adam bole şeyler size inat olsun diyemi yaptı????????

CosmicGirl demiş ki:
Caglar_alive demiş ki:
Arkadaslar bugun itibariyle ALIVE davulcu arıyor.. Burdan herkese duyrulur.. [email protected] adresine ciddi basvurularınızı bekliyoruz...
davulcunuza ne oldu arkadaşlar merak ettik niye ayrılıyo? buarada yılbaşı programınız kesinleşince foruma yazın

Davulcumuz kendi iş hayatının 2. donem dahada yogunlasması sebebiyle muzigide beraber goturecegini dusunmedi..

Yılbasında BIOS'tayız arkadaslar....

Geri