Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ace_ventura tarafından 22 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

1. Grup bu yaz kurulmuş olup çoğunlukla 70ler ve 80ler'in hard rock şarkılarını coverlamaktadır. (deep purple, scorpions, skid row vs.) elemanlar:

Vokal: Yakup
    Gitar: Çağrı
    Gitar: Aytaç
    Bas: Altar
    Davul:Gökhan

Tüm rock dinleyicilerini eğlenceli vakit geçirmek için bekliyoruz. Konser veya programlarımızı yakın zaman içinde duyuracağız. Eleştiri ve düşüncelerinizi bize burdan yazın.

2. Arkadaşlar, bugün yani 23 Ekim Pazar Biziz'de konserimiz var. Tahmini olarak saat 19.00 civarında sahne alacağız. Herkesi bekleriz...

3. Ace Ventura'cım senin crash'e her vuruşunda eğlenceli vakit geçiricem ben :lol: Gelmeye çalışacağım bu akşam. Başarılar arkadaşlar!

4. baska barda programınız olursa haber verın bende ghgelıp ınlemek ısterım

5. hadi bakalim gecmis olsun hepimize...
    bekledigimden iyiydi.

onumuzdeki maclara bakacaz, boltonu ingilterede yenecez.

6. Ha ha grubun ismini sevdim benim de eski bi demomun adı Sokak Kedisiydi.
    Başarılar sizlere

7. Bu grup sokak köpeklerinin taklidi olmuş, vokalist arkadaşı kınıyorum...:lol:
    Davulcu kardeşe de selamlar, gruba başarılar...

8. ya yok benim demonun daha çok taklidi olmuşşş ....
    şaka şaka tabi.bence güzel bi isim taklit değil..kafanızı takmayın birisi köpek biri kedi..
    Taklit değil yaaa.çocuklar isim koymuş işte ne güzel ne güzel bi isim ben sokak köpeklerinden taklit olarak kullandıklarını düşünmüyorum...
    başarılar gençler

9. evet yaw taklit değil. bak cırmalarım ona göre... :)

10. selam arkadaslar,
    ben de yaklasık 2 aydır street cats i dinliyorum,stüdyolar vs.de
    ne yalan söyliyim oldukca basarılı bir grup,zaten grup elemanlarından anlasılıyor bu,hepsi cidden iyiler...
    herzaman yanınızdayız,takibi bırakmıycaz haberiniz olsun;)
    başarılar

11. NE ALAKA YA STREET CATS WALLA GÖREN SOKAK KÖPEKLERİYLE KARIŞTIRCAK :lol: WALLA SİZİ KINAMAK İÇİN DEMİORM AMA BAŞKA İSİM BULAMADINIZMI YAW :?:

12. ya yaptik bi çocukluk. affedin abiler ablalar. daha yeni öğreniyoz

13. valla ortama gelmişken gökhan'a da bir şeyler söylememek olmaz. demek sen bizden habersiz başka gruplarda da çalıyorsun yolun açık olsun abi melatoninden kovuldun. :)
    şaka bir yana, yeni grubunuz hayırlı olsun. inşallah bol kazançlar sağlar size. en kısa zamanda izlemeye geliriz umarım. bizi de bi keyiflendirirsiniz ki zaten ihtiyacım var. herkese selamlar ve başarılar.

14. İlk konserinizde bulunma şerefine nail oldum. Çok güzel parçalar ve güzel de çalıyosunuz ilk sefere göre. Elemanların kalitesi ortada, beraber çaldıkça bomba gibi bir grup olacak, keşke bu tarz beste de yapsanız. Pazar günü bi program olayı var galiba :twisted: kulağıma çalındı :)
    tabi siz ilan edin önce, bize de gelip zevkle dinlemek düşsün. Başarılar :!:

15. e hadi ilan edelim bari... 6 Kasım pazar gecesi Dip rock bar'daki ilk programımıza çıkıyoruz. saat 9 civarı başlayacağız. Rock tarihinin baba gruplarından eğlenceli şarkılar dinlemek istiyorsanız gelin!

Not: Dip Rock Bar'ın adresi: Mithatpaşa Cad. 62/B (Meşrutiyetle mithatpaşanın kesiştiği yerin azcık aşağısında)

16. ee sonunda bekledigimiz programlar oluyor:)
    tekrar tebrikler hepinize...
    ön sırada olucam...

17. arkadaşlar bu gece Dip rock bar'da Tuşe çıkamıyor, onun yerine biz çalacağız. 23.30 gibi başlıyoruz, bekleriz...

18. flaş flaş.... bu gece 11.30 olan başlama saatimiz 8.30'a alındı. bizden sonra da grup çıkmayacak sanırım.

19. Hayırlı olsun grup da,program da herşey de :)=
    Başarılar...

20. Dalga geçer gibi oldu ama bu akşamki program tekrar 23:30'a alındı.
    Görüşmek üzere...

Bu Sayfayı Paylaş