Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

Arkadaşlar hatırlatmakta fayda görüyorum :D Bugün - yani perşembe oluyor - saat 21:30 da Dip barda sahne alıyoruz.

Akşam 7'ye kadar bira + mısır 2.5 YTL, 7'den sonra 3 YTL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dip rock bar mithatpaşa ile meşrutiyet caddesinin kesiştiği dörtyolun aşağısında, trafiğin yönüne göre sol tarafta. (3. ya da 4. bina)

yakkuli demiş ki:
bu arada grubun repertuarindan bahsetmemişiz ben yazayım bari.

deep purple, led zeppelin, skid row, scorpions, gnr, whitesnake, rainbow, bon jovi, kiss, mr big, wasp, saxon, queen, twisted sister vs. vs. şeklinde playlistimiz var. daha çok 80ler gibi.

böyle de bi grubuz işte....
Tunç, tam senin seveceğin bir repertuarları var abi ;)

Tapatay demiş ki:
repertuarınızı merak ettim açıkçası...neler çalıyosunuz? biraz örnek verir misiniz?

Hemen aklıma gelen birkaç parça yazayım:

Mr. Big-Daddy, Brother, Lover, Little boy
Whitesnake-Fool For Your Loving
Led Zeppelin-Whola Lotta Love
Scorpions-Rock You Like A Hurricane
Deep Purple-Highway Star

sizi ilk biziz konserinizde dinlemiştim gerçekten de çok beğenmiştim başarılarınızın devamını diliorum. 17 aralıkta bi aksilik çıkmazsa mutlaka yolcuda sizi dinlior olacağım:)

cumartesi gelip çattı... bu gece 11de yolcu'da çalacağımızı hatırlatmak, hatta bir anlamda vurgulamak istedim. içimden geldi. :)
bekleriz...

sizi ayakta alkışlıyorum...gerçekten süper bi gece gecirttiniz,hem 70'ler , 80'lere doyduk hem de mükemmel eğlendik..seyirci de süperdi...

tebrikler ve teşekkürler...

Dün gece sizi dinlemeyenler çok şey kaçırdı.Harika bir sahne performansı, dinlemeye doyulamayan playlist... ÇOOOKK EÐLENDİK!!!.. Daimi seyirciniz olarak az gaza getirmedik sizi hadi.. hadi... Kamera görüntülerinizi de en yakın zaman da cd'leyip hazır edeceğim... Yeni haberlerinizi dört gözle bekliyoruz. Bizi Street Cats'siz bırakmayın:)

STREET CATS!...STREET CATS!!... STREET CATS!!!...:)

Herkese yorumları için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizi nerde olursak olalım izlemeye gelen tek bir program bile kaçırmayan dostlarımıza sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz. Sizsiz biz hiçiz diyerek noktayı koyuyorum.

Bi de bundan sonra her cumartesi gecesi Yolcu'da olacağımızı belirtmek istiyorum.

Cag_eklips demiş ki:
Herkese yorumları için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizi nerde olursak olalım izlemeye gelen tek bir program bile kaçırmayan dostlarımıza sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz. Sizsiz biz hiçiz diyerek noktayı koyuyorum.

Bi de bundan sonra her cumartesi gecesi Yolcu'da olacağımızı belirtmek istiyorum.

alkış işareti olsa onu koyacaktım...valla sizi izlemek cidden büyük bi zevk...
ayrıca bundan sonra yolcu da cıkıyor olmanızı da tekrar tebrik ediyorum,hayırlı olsun diyorum...ee o zaman ben biraz dans dersi alıyım :) madem daha oynıycaz sahnenin orda :D

Saol oz666oz
Sizinle aynı sahneyi paylaşmak bizim için çok keyifli. Kulağıma gelen haberlere göre DosAge albüm teklifi almış. Burdan DosAge'ı kutluyorum. Şimdiden kayıtlarda ve sonrasında bol şanslar diliyorum.

Yılbaşında 01:00 - 04:00 arası yolcu barda sahne alıyoruz!

Ayrıca ismimizi de değiştirmeye karar verdik. Bundan böyle adımız "HARD LUCK", ona göre...

Geri