Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

RunRabbitRun demiş ki:
hard luck olayı kısa sürmüş hemencecik koymuşsunuz işleri yoluna.tebrikler :)

Yok mutlaka bir terslik çıkar, kesin yaa!!! Ama yine de teşekkür ediyorum, e artık programa da bekliyorum...

Sevgili davulcumuz, başlık sahibi insan, ne zaman değiştirceksin adımızı? Ne planlar yapıyosun gene :)

Başlığın ismini değiştirmiş bulunuyorum. Die-hard fanlarımız :) zaten haberdarlar ama haberi olmayan dinleyicilerimiz için de belirttim parantez içinde.

Bu makus talihimiz grubumuza güzel bir isim kazandırmış oldu en azından... :)

geçen hafta dinlemiştim sizi, baya da eğlenmiştim. playlistiniz harika,tebrik ediyorum, fakat dışardan seyirci olarak isteklerimizi dikkate alırsınız umarım- daha çok Rainbow dinlemeyi arzu ediyorum ve birkaç Uriah Heep şarkısı da duysam sizden fena olmazdı, hatta süper olurdu. ;) neyse ben isteklerimi söyledim gerisi size kalmış.
Hoşçakalın, görüşmek üzre.. :D

LittleMermaid demiş ki:
Yeni adınız hayırlı uğurlu olsun.. Yeni yıla yeni bir isimle giriyorsunuz yani... Ehh bari şu yeni yıl programının detaylarını da bir alalım:) Hepinize kolay gelsin

Fazla ayrıntı yok aslında. Yolcu rock barı tercih eden sevgili rocker arkadaşlar yeni yıla Karakedi'yle girecek ve onun öncesinde de Dosage ile coşacaklar. Biz Hard Luck olaraktan 1:15 - 04:00 arası sahne alacağız. 80lerin glam rockçıları gibi güzel çocuklar olmasak da (davulcumuz hariç :D ) dinleyicilerimize 80ler ruhunu fazlasıyla yaşatacağımıza eminiz ;)

Bu arada giriş 10 YTL, bira da 5 YTL.

Görümek üzere...

aytac demiş ki:
80lerin glam rockçıları gibi güzel çocuklar olmasak da (davulcumuz hariç :D )

Yok arkadaşlar öyle bişey, aytaç'da daha çok glamci tipi var. Yaw çocuk kot montla geldi ya bu soğukta... lütfen. :)

Zaten ben artık ferdi tayfur dinliyorum, "bu kadeeeh.... senin şerefine emmoğlu..." :)

ace_ventura demiş ki:
Yok arkadaşlar öyle bişey, aytaç'da daha çok glamci tipi var. Yaw çocuk kot montla geldi ya bu soğukta... lütfen. :)

Sanki 100.yıldan yürüyerek gelmişiz gibi konuşuyosun :) Arabayla gelip gittik işte ya...Ne var kışlık mont giymememde?

Hem ben giyim kuşamı geçtim güzellikten bahsediyorum. DÜNYALAR GÜZELİ davulcumuz bizim :D

Yaw tamam kızma sen de çirkinsin! Tamam sen de çirkinsin ya! Oldu mu? :)

ya bisi sorcam, sizin amacınız nedir?? ya öldüm ya, bogazlarım gitti,kafa sallamaktan basım agrıdı,ama cidden degdi,yeniden süper bi gece yasattınız,hepinize çook teşekkürler...

Longlive HARD LUCKK!!!

NOT: Haftaya gene ordayım bi cumartesi gece eglencem var kacırırmıyım :)

Çağrıcım sen haftaya yine orda olma istersen çünkü Yolcu bar tandoğan'daki IV Bar'a taşınıyor. Bundan sonra IV Yolcu bar adı altında devam edecekmiş.

Bu cumartesi programımız yok, sonrası için de durumun ne olacağı henüz belli değil. Duyurulur...

Bu cumartesi program yok mu? İyi iyi dinleyemiyecem gene diye üzülmüştüm:) Aman ne diyorum ben... çıksaydınız tabi keşke... nasılsa ben sizi bol bol dinlerim. Bu arada bu Aytaç var ya bu Aytaç tembel bu arkadaş TEMBEL!!!.. Çalışmıyor.. Sonra bize yutturmaya çalışıyor "artık duygulu sola atıyom, hız önemli değil!" diye...Gökhan kadar gayret yok bu Aytaç'ta :) Şaka bi yana siz boşverin bu batırdınız gene laflarını, bu durumu lehinize kullanın rakip barlar için birebirsiniz.Birbirinin kapanmasını isteyen barları bulun bakın ikisinde birden çıkarsınız:) Tamam tamam bu da şakaydı. Tatilden sonra elinizi hızlı tutarsanız iyi barları kapabilirsiniz bence. Çok iyi bi grupsunuz ve playlistinizde harika, hatta daha güzel parçaları da ekliyorsunuz. Eee adınızı boş yere Hard Luck koymadınız, siz zor işlerin adamlarısınız. Artık siz nerede çıkarsınız, biz oraya koşa koşa geliriz:) Hepinize kolay gelsin...
I WANNA ROCK!!!ROCK!!!

80 ler ruhu böyle yakalanıyorsa yazık..her üniversiteli eline gitar alıyor ve deniyor...neyi?
bir o bar bi o bar..deneyin bakalım..
o zaman popülerleştirdiğiniz 80 lerin altın çağı günümüzde kalaya dönüşüyor..bi kalaycı eksik.
bakın bakalım kaç grup var türkiyede 80 ler coverı yapan..bunu da tüketti yeni nesil.
O zaman da türkü bara dönüşür barlar..kırolar artar..yolcuda kapanır,hancı da çeker gider.

Sevgiler.

ya rockefeller in yorumuna saygı duyuyorum,hatta bi konu da katılıyorum,millet 80'ler çalmaya basladı ve batıranlarda cok sayıda ama şunda EMİNİM Kİ 80'leri batırmıyorsunuz aksine,sizin elektriginizden ve şarkıların güzelliğinden biraz daha tutunuyoruz 80'lere...
geleyim IV YOLCU BAR olayına, acıkcası ben IV barı begenmiyorum,hem yer olarak hem de gelen seyirci acısından..ve de littlemermaid a da katılıyorum,baska bir bara basvursanız daha iyi yerler tarafından kabul edileceginizi düşünüyorum bende...Sizin için hayırlısının olmasını dilemekten baska bisi kalmıyor...

ama unutmayın LONGLIVE HARDLUCK!!!
görüşürüz

Bu insanların birbirlerini gaza getirme olayını da hiç anlayamıyorum..bir adım geriye gidip olaylara bir de uzaktan bakmaya ne dersiniz?Ya da daha gerçekçi olmaya..Sizce Türkiye'de rock hatta hatta Ankara'da cover hard rock ne aşamada..
Biraz acı konuşucam belki ama ben beğenmedim arkadaşlar sizi..Hatta bu tür tüm gruplara karşıyım.Bunlar Rock'ı da geriye çekecek Türkiye'de.Göreceksiniz.Tek kapanan bar bu olmayacak..Yıllar sonra Türkiye 'ye geliyorum ve gerilemiş bir ülke görüyorum.Pekçok konuda da yerinde sayan..Amacınızı merak ediyorum..Eğlenmek..Yan gelir..Stüdyoya para vermek yerine 2 si bir arada hem çalışma yapmış olmak hem de sahne tozu yutarak olaya alışmak..
Yazdıklarımı sakın saldırı olarak görmeyin..niyetim asla bu değil..Türkçem pek iyi değil bazen yanlış anlaşılabiliyor..

Geri