Neutron(Alternatif)-Ankara

uyur düşüncelerin için saol hojam
eren zaten grubun kuruluşundan bu yana surekli yanımızda oldu o yuzden ona sadece tesekkur etmek az kalır :) neyse
4 aralık 2005 saat 18:00 de Eren Komurlu-NeutroN-Fe-mail konseri olcak ve ben inanıyorum cok eglenceli bise olcak
herkesi bekliorz

aZ SONRA gArage rock bara geçeceğiz.Neutron'u izlemek için halen geç kalmış sayılmazsınız.nERDEYSeniz kopun gelin :) .GerçekteN nEUtron'u özellikle bestelerini dinlemelisiniz.Saat 19.00 suları neutron sahnede olur.bekleriz....

Soundcheck eksikliğinden dolayı ses sistemi ile ilgili sorunlar yaşadık ve bu da bizim hata yapmamamıza yol açtı.bir daha olmamasını umuyoruz..

buradayız kanka :) evet arkadaslar evrenınde dedii gibi ekipmansız konser vermemeye calıscaz cunku ne olursa o olay yuzunden oluo a.q. ne ses ayarlıabılıoz ne bise
neyse nefretimi kustuktan sora yeni konserlerde sizleri gormek dilegiyle :)

selam beyler abi süpersiniz ya...Hep böyle devam..
konserinize gelmeye çalışacam....Ayrıca uzu bekliyorum...

HEP DESTEK TAM DESTEK!!! :evil: :twisted: 8)

sende saol melih..Bu arada samsun da grubundan ayrı kalmıştın.Ama olsun sonunda kavuştuğuna sevindim...SAMSUNLU KADIR...
Ama biliyorsun eskişehirdeyim....başarılar beyler... :) :twisted:

hızlı giden at durumuna dusmek istemiyoruz :) bu yuzden ne zaman güzel olcaksa o zaman baslamayı tercih ediyoruz bu arada kadircim okul yasamında sana basarılar artık eskisehirdede bi kolumuz oldu esk. da konser olursa gelirsin artık ...

Geri