Neutron(Alternatif)-Ankara

Hocam iyi calısyosunuz walla.Gecenlerde Garage daki konserinize geldim ses sistemi biraz iyi olmaamsına ragmen permormansınızı begendim.Hep boyle dewam edin beyler.Alkışlar sizin için:)

cok sagol hojam bende aynı dertten muzdariptim umarım bi daha bole bi konser yasamıcaz boylece performansın yanında caldıgımız bestelerimizi begendirmeye calıscaz
Tesekkurler

evet arkadaşlar ne yapsak nafile yaklasık bi 10 dakka once girdiim tarih sınavından hezimete ugrayıp cıktım :) saglık olsun (ya insan 20 sorunun 15 ini sıkarmı yaw :))
madem bole olmuyo studyolar devam

yakındır gelio az kaldı (daha baslamadık ama simdilik 1 sarkı kaydetcez sora tam demo gelcek o yuzden o tek sarkıyı yapıp lınkı nete koycaz)

evet bence de umarım buyıl size ummadığınız kadar başarı getirir.Konserler,şarkı kayıtları falan derken umarım 2006 yılı sizi iyi yerlere taşıyan bir yıl olur.Çalışmalara devam beyler.güvenimiz tamdır.

cok sagol erencim bende senin yeni yılını kutluyorum bu arada umarım 2006 artık senin istedigin yerlere ulasma yılın olur sora 3006 ya kadar müzik yaparsın :D

hepinize yeni yıllar beylerrr......inşallah dedikleri gibi yeni bir yılda yeni güzelliklere imza atarsınız..başarılar.. :D :) :twisted:

Geri