Gitaratolye.com - Yeni Oluşum!

'Haberler & Etkinlikler' forumunda CaglarHepterlikci tarafından 8 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. İzmir'in sayılı gitaristlerinden Çağlar Hepterlikçi'nin 12 yıllık sahne, kayıt ve eğitim tecrübesiyle gitar eğitimine yerleştirmek istediği farkli bir yaklaşımın sonucu olarak ortaya çıkmış bir projedir. Yakın olarak takip ettiği uluslararası gitar eğitiminde son dönemde yaşanan yaygın uygulamaları Türkiye’nin en önemli starlarıyla ve kendi grubuyla gerçekleştirdiği album kayıt ve sahne performanslarındaki birikimleriyle harmanlayan Çağlar Hepterlikçi, İzmir’de gitara gönül verenlerle buluşmayı hedefliyor.

Tek düze gitar eğitiminden farklı olarak Gitar Atölye, öğrencilerine gerçek bir sahne ortamını ve albüm kaydının aşamalarını adım adım yaşatıyor. Kendi yaptıkları müziğin gelişimini günden güne gözlemleyen gitarseverler aynı zamanda Türkiye’nin sayılı müzisyenleriyle birlikte sahneyi paylaşıp interaktif olarak öğreniyor ve kendini geliştiriyor. Gitar Atölye’ye kabul edilecek az sayıda katılımcı eğitim sürecinde kendi yaptıkları müziğin dünya standartlarında albüm kayıtlarına da sahip olabiliyor.

Çok yakın zamanda İzmir’de hayata geçecek Gitar Atölye müzik eğitimine getireceği yeni solukla tüm gitar sevenlerin ilgisini bekliyor...​

Facebook sayfasını begenip, projeye destek verebilirsiniz ---> www.facebook.com/gitaratolye

www.caglarhepterlikci.com

Bu Sayfayı Paylaş