Demir Demirkan

Pentagram'dan ayrılmakla hiç de iyi yapmadı bence.nasıl oldu da resmen 'pop'a geçiş yaptı hala anlamış değilim.iki solo albüm çıkardı yanılmıyorsam, toplasam ancak iki üç şarkı vardır işe yarar...

bencede çok yetenekli ama pentegramdan ayrılmamalıydı hem pent. çok daha iyi ve yaratıcı olurdu(pent. yaratıcı ama daha olurdu).ben klibi olan şarkılarını dinleyebildim ve pek sevmedim traşdı açıkcası çok daha iyisini yapabilir bence

çok sağlam bir albümle geliyo diye biliyorum... çok sert bir albüm geliyoo millet demir demirkan a da bu yakışır... şebnemle de bir düet yapsa ufff olur ufff :)

bana kalırsa pentagram'a da yakışıyordu, kendi albümüne de yakışıyor.. adam elini neye atsa meyve veriyor sanki.. harbi yetenekli bu adam.. sertab'a attı o bile verdi meyveyi : )))

swansong altındaki resime yakışır bir yorum yapmış demir çok iyi bir gitarist hemde çok...
pentagram gibi bir grubun solo gitaristiydi ayrıca şeboyla 2 albüm çıkrdı bunları bilmiyo bilmi bu arkadaş ya.kara cahil diye ben buna derim...

tartışma ortamı yaratıp germeyin milleti lütfen insanların yanlış bildiklerini düzeltmek kutsaldır ama bunu onur kırıcı şekilde yapmamak gerek tabi!! neyse demir demirkan pentagramdan ayrılmak la ii bişiler yapmadıını düşünüyorum ama kandi hayatı doru bildii yolda ilerlesin Şunu sölemek gerekirki ne yapsa ii yapıo!! BAŞARILAR dilerim kendisine:::

Demir Demirkanın yarı çıplak gitar çaldığı günleride biliriz şimdi eurovisionda everyway that i can bestesini veriyor...Yalnız adam konserlerinde sert çalıyor everyway that i can i

en son bursa/resimli bar'da canli olarak izlemiştim. performanslari ve özellikle demir'în gitar konusundaki becerisi görülmeye değerdi. tamamini izlemesemde konser'in 3. kisminda gitariyla resital yapmiştir.
göçmen, belki, yarina kadar , istemek yetmedi, doya doya, aşk varya ,resim,cevapsiz gibi güzel şarkilari vardir.

bildiğim; kendisinin red hot chili peppers, korn gibi gruplari dinlediği, 3.albümünün ise; pentagram saunduna yakin bir içerikle karşimiza çikacaği..

metafor demiş ki:
swansong altındaki resime yakışır bir yorum yapmış demir çok iyi bir gitarist hemde çok...
pentagram gibi bir grubun solo gitaristiydi ayrıca şeboyla 2 albüm çıkrdı bunları bilmiyo bilmi bu arkadaş ya.kara cahil diye ben buna derim...

Yönetici Notu: Forum ve ahlak kurallarına aykırı olan bu mesaj yönetici tarafından silinmiştir.. Lütfen bu mesajı "edit/değiştir" butonuna basarak, kurallara uygun bir biçimde tekrar yazınız...

iyi bir gitarist ama onun dışında rockla pek alakası yok.şarkı sözlerinide kendisinide tutarsız buluyorum. ingilizce sarkı yazsın daha iyi zaten, biz anlamayalım. pentgramdan ayrılması pentgram için cok hayırlı oldu bencede..

Ehm pentagram için hem de kendisi için iyi oldu...
Çünkü ; bir grup tek kişi ile gitmez bence pentagram ı götüren de demirdi bence......

Takdir edersinizki pentagram eski albümleri gibi bir albüm yapamaz bidaha...

bence demir in ayrılmasının tek amacı para..
bir solo album cıkarsam da paralara çöksem diye düşündü bence:)
sanırım düşündüğü gibi de olmadı...
ayrıca pentagram demirsiz de iş yapar ...
her ne kadar cok iyi bir gitaristlerinden yoksun kalsalar da ...

canawar demiş ki:
Ehm pentagram için hem de kendisi için iyi oldu...
Çünkü ; bir grup tek kişi ile gitmez bence pentagram ı götüren de demirdi bence......

Takdir edersinizki pentagram eski albümleri gibi bir albüm yapamaz bidaha...

Yönetici Notu: Forum ve ahlak kurallarına aykırı olan bu mesaj yönetici tarafından silinmiştir.. Lütfen bu mesajı "edit/değiştir" butonuna basarak, kurallara uygun bir biçimde tekrar yazınız...

anthrax demek para için ayrıldı:))) çok komiksin yaa!... herifin maddi durumu gayet iyiydi. adamın tek sıkıntısı heavy metal yapmak istememesi idi. ayrıca yapsa bunu yapacak kapasitesinin olduğu ortada. tamam Metin çok iyi bir gitarist belki ama senin metin'den önce dinleyip beğendiğin pentagram şarkılarının sololarında demir demirkan imzası vardır.Ama tek hatası sertab'a şarkı yapması idi. bence kalitesini düşüren bu oldu!... ama daha sonra hatasını anladı ki: ben ROCK'çıyım eurovisiona bir daha şarkı hazırlamam dedi. ve nankör insanoğlu üzüldüm adınıza:))))

ben demirin gitarist yönüne bişey demiyorum sadece Swangsong katılabileceğim tek yer demirin sonradan dönmesidir hepsi bu.Swangsong gitaristlik yönünü nasıl eleştiriyo anlamadım demir sayılı gitaristlerimizden .evet Swangsong hıhı aynen öyle...

Geri