Demir Demirkan

Cornflakegirl demiş ki:
lavinia19 demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Aşığım bu adama başka da birşey söylemeye gerek yok :eek:)
şişşt noluyo sertaptan sonra bide sen çıkma karşıma.... :cry:

Sertabı rakibim olarak bile görmüyorum :LOL: Ya geçenlerde taximde imza günümü ne vardı birara okudum ama zamanını hatırlamıyorum geçtimi ve nerde bilen var mı ?

--------------------------------------------------------------------------------
aslında rakibim olarak bunu sana söylemek istemezdim ama içim rahat nasıl olsa beni seçecek o yüzden vereyim sana tarihi.... :LOL:
24 Nisan'da saat 16:00-18:00 arası Taksim Mephisto'da imza günü olacakmış....benim yerimede git..gerçi aklıma eserse yarın ordayım kocaeli şurdan şurası demir için değmez mi...ha unutmadan söyleyeyim aynı akşam zagada konukmuş...hadi çok sulanma sadece kuzu kuzu imzanı al ve git olur mu :LOL: :LOL:

Cornflakegirl demiş ki:
lavinia19 demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Üzüldüm bak şimdi Sende gel istersen birlikte gideriz
bana acıma ben gururlu bir genç kızım... :cry: :LOL: :LOL: iyi düşün ha bak kalkar gelirim ama bir şartla demire sulanmak yok o benim :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: bak buna söz veremem hem sen onu ne yapıcan ki kısa boylu göbekli kötü mü kötü müzik yapan birisi :twisted:
işte bak tam bana göre zaten bende 1.40 boyunda 69 kilo bir kızım...hem iğrennnnç müziklere bayılırım..sen daha iyilerine layıksın cornflakegirl..gel uzlaşalım... :LOL: :LOL: kaç para istiyosun... :twisted: :twisted:

Bugün aldım albümü.Genelde türk rockerlarına feci kıl kaptığım halde bu fena değildi.Adam iyi iş çıkarmış.Özellikle booklet çok kaliteli olmuş.

lavinia19 demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Aşığım bu adama başka da birşey söylemeye gerek yok :eek:)
şişşt noluyo sertaptan sonra bide sen çıkma karşıma.... :cry:
Etti 3! :LOL:
Şaka şaka..
Bakalım Zaga'da neler olacak.. Videoyu hazırlamalı Quaranty.. ;)
Pentagram konusu kapansın dedik, iyice azmış.. Yeter be susun gari.. Olduğu gibi kabul edin her şeyi, beğenmiyosanız da saygısızlık etmeyin alalaa.. :?
Demir bi'tanedir! 8)

PepsiTwist demiş ki:
Pentagram konusu kapansın dedik, iyice azmış.. Yeter be susun gari.. Olduğu gibi kabul edin her şeyi, beğenmiyosanız da saygısızlık etmeyin alalaa.. :?
Demir bi'tanedir! 8)

pentagram konusunu gene ortaya çıkaran benim ama ne yapayım dayanamadım

bu arada demir demirkanın ne kadar seveni varmış ne yapsam bası bırakıp bendemi soloya geçsem :)

Geri