Demir Demirkan

arkadaslar Demirin yeni şarkıları çok sağlam yalanlar,kahpe,köle mi kral mı? dinleyince gerçekten beğeniceksiniz sizde. albümünde 3 tane de ingilizce parça olucak.

pentagramdan ayrılmak hayatının hatası bence..ayrıca çok kötü bi sesi war neden bu kadar iyi bi gitarist bu kadar kötü bi sesle şarkı sööliicem diye kasar ki..ilginç..

o kadar kotu degil sesi yaf :)
bence yeterli,tondan filan kullaniyor,ayrica son 1 senede asiri genisledi sesi,konserlerde filan hic detone oldugunu gormedim..
once vokal yapiyor,solo kismi gelince magnum cikartir gibi buyuk karizmayla gitarini arkadan aliyor kollarinin arasina,sarkinin orjinalinden bile uzun ve dehset verici hafif doaclama solo atiyor her sarkida ama gercekten cok iyi gitar calior yani konserlerde gorunce bunu birkere daha anliyorsunuz..

ya ayrılmasın isterdim.çünkü iyi bir izlenilirlikleri vardı..ama kötü demem ...tek başına da iyidir...zevkle dinletir..sesi süper olmasada çokda kötü değil bence...sevdiğim müzik adamlarındandır demirkan...

Pentagramdan ayrılmasa çok güzel olurdu ama tek başınada çok iyi işler beceriyor.ayrıca seside piyasa bir ses değil farklı bir tonalitesi var bence kendilerini çok severim zevklede dinlerim :)

Yeni şeyler yapacaksa, düşünelim, piyasa adamı değil, ama tam sert rock parçalarıyla da ön plana çıkmamış Pentagram'dan sonra. O yüzden, sert parça beklemek bence yanlış. Ümit etmek elbette güzel ama, ne piyasaya ne de rock dinleyicisine oynar bence. Yine kendi havasında, az ama öz dinleyicisini isteyecektir.
Bu arada sesinin kötü olduğu fikrine katılmıyorum. Bence ortalamadan çok yüksek.

bence solo albumlerınde yaptığı parçalar yetersız, sozler zayıf kalmış ve şarkılar parlak değil, akılda kalıcı değil, ama iyi bir stüdyo müzisyenı ve aranjor olduğu kesin. bence biraz daha kassa çok da iyi olur solo albüm bakımından diyorum..

Arkadaşlar birkaç dakika önce yüxexes de demir abimizin yeni albümünden kahpe adlı videoyu izledim.eski sounda göre baya sert ve çok hoş olmuş hafif pentagram esintileri var bence.ben beğendim :twisted:

Geri