Demir Demirkan

one_more_beer demiş ki:
devil7 demiş ki:
Arkadaşlar birkaç dakika önce yüxexes de demir abimizin yeni albümünden kahpe adlı videoyu izledim.eski sounda göre baya sert ve çok hoş olmuş hafif pentagram esintileri var bence.ben beğendim :twisted:
bencde pentagram esintileri var bu sarkıda
bencede digerlerine gore daha sert olmus.Guzel olmus ,,,klipte guzel olmus klibteki resimlerin oldugu sahneler cok gzuel
kesinlikle katılıyorum.şarkıda baya bi pentagram esintisi mevcut.ama güzel olmuş zaten kurcalamaya fazlada gerek yok.demir demirkanın gitar yeteneğide süper zaten .ohhh daha ne olsun beh kardeşim :) :p
bide klipte kurbanın basçısının işi ne onu çözemedim(acaba yanlış mı gördüm ne?? )
saçma sapan 10 tane yeni adam çıkacağına.demir böle bi şarkıyla gelsin gönlümü yesin :roll: 8)

ya birseyi belirtmek lazim,zaten pentagramin en iyi albumlerinden anatoliayi yapan isim demir demirkandi,yani pentagramda aslinda demir demirkan esintisi mevcuttur.

sizde albumde demir demirkan dinliyceksiniz.

kesinlikle sana katılıyorum cooldog, demir is the best others just takes the rest. albüm şahane , dinlemeye doyamıyorum kaç gündür, böyle sağlam bir albüm zor bulunur.

walla harika olmuş albüm. bi önceki albüme bakıp da aynı kişinin parçaları olduğuna inanamıyor insan .
artık demir popçu mu rockçı mı tartıması biter herhalde :metalhead

ya ben albümü aldım da bu kahpe parçasını mp3 olarak nerede bulabilirim?sizde varsa bana yollayabilir misiniz?

demir mi popçu.. :) gerçekten böyle düşünen varmı?o popçuysa o zaman popçular ne.ya da eğer o popçuysa demekki ben pop hastasıyım. :)güldürmeyin arkadaşlar...

yok baba demir demirkan rocker dır.popla alakası yok adamın şu an.2. albüm pop sayılabilir bazı kişiler tarafından.ama bu albüm kesinlikle POP DEÐİL!!bu arada kahpe parçasını mp3 olarak yollayacak var mı bana?

venometal2 demiş ki:
yok baba demir demirkan rocker dır.popla alakası yok adamın şu an.2. albüm pop sayılabilir bazı kişiler tarafından.ama bu albüm kesinlikle POP DEÐİL!!bu arada kahpe parçasını mp3 olarak yollayacak var mı bana?

hayır yok kardeş..git paşa paşa albümü al..mp3 olayınıda hiç açma....

Anatolia albümünü yapan demir demirkan demek cok büyük bi cahilliktir. Demir gruba daha sonra gelip gitmiştir. ayrıca şarkı sözlerini ne demir yazmış ne de anatolia da vokal yapmıştır. Pentagram ın tarzı demir e ağır geldiği için gruptan çıktı. demir e metalci fln diyemezsiniz. ayrıca albümdeki kahpe şarkısı düğünlerde çalınan şarkılardan farksız. yeni albümde bi göçmen bi belki ve gümüş yok. bu albüme nasıl iyi diyorsunuz anlamadım. metropolis ve zardanadam dinleseniz (ki bu gruplara dandik gruplar gözüyle bakılır) demir in yeni albümünü bnm gibi çıktığı ilk gün alıp yarım saat sonra bi köşeye atarsınız.. saygılarla ..

Geri