Zoom G7.1ut

Öncelikle herkese merhaba , ben bu prosesörü merak ediyorum kullanan varsa ya da bilen bana anlatabilir mi tonlarını , kullanımını ve de bu prosesör çok çabuk bozuluyor diyorlar ama inanasım gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Ben kullanıyorum. Çok memnunum. 3.şahısların dediğine inanma al kendin dene. En hızlı işlemciye sahip olan ve en sağlam noise gate'e sahip olan bir prosesördür.
Gerisini youtubedan dinle. Bu arada, youtube üzerindeki Mattrach fender amfisinden önce zoom kullanıyordu. Onun tonlarını baz alabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Doom:VS yorumun için teşekkür ederim noise gate çok işime yarar bu hafta denemeye gideyim . Sinan abi bu şarkını çok seviyorum daha doğrusu hepsini , kendinize özgün bir tarzınız var :)

Doom:VS yorumun için teşekkür ederim noise gate çok işime yarar bu hafta denemeye gideyim . Sinan abi bu şarkını çok seviyorum daha doğrusu hepsini , kendinize özgün bir tarzınız var :)
teşekkür ederim :)
evet güzel bir noise gate'i var, ZNR diye geçiyor sanırım.
uğraşınca iyi tonlar da çıkıyor, fiyatına göre gayet iyi bir cihaz.
ama tabi ki lambalı amfi ya da preamfinin yerini tutamaz (diyeyim de adet yerini bulsun)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet çoğu kişide uğraşınca güzel tonlar çıkıyor diyor , tabiki lambalının yerini tutmaz öyle düşünürsem hayal kırıklığına uğrayabilirim zaten alma amacım analog dizmenin pahalı olması 15 yaşındaki biri için o kadar masrafa gerek olmadığını düşünüyorum :)

Geri