Kadıköy'de prova stüdyosu tavsiye istiyorum?

Tecrübeli arkadaşlar...
Kadıköy ya da civarında prova stüdyosu arıyorum önceliğim iyi gitar bulunması ve twin pedal mevcut olması para çok önemli değil...tavsiye edeceğiniz yerler varsa bu başlık altına rica ediyorum teşekkür ederim...

jamsession kesinlikle stüdyoların en iyisidir. gördüklerim arasında diyim en azından ama bende baya araştırıyordum kendi grubumla. lakin twin pedal yok. yakında olcak demişti 1 ay önce bilmiyorum belki de takmışlardır.

Casaba Music diyorum bende... Davulu çok bakımlı her gittiğimde tonlanmış olarak buluyorum gayet de güzel tonları,zilleri filan da yeni bence bozulmadan bol bol gitmek lazım :)

Ardrum var Moda da Moda havuzun orda görürsün zaten.. Bi de Çiftehavuzlarda Studyo 18 var.. Biz Studyo 18 i tercih ediyoruz senelerdir. Çokta memnunuz..

Kadikoydeki en kanimin isindigi studyo Sound music center'dir ama bu aralar kapalilar cunku objektif grubu album kayitlarina girmis.
Zaten studyo nun sahibide objektif solisti Vecdi Gonulsayar...
45 metrekare studyo super bir yer bence...

Birde Studyo kanguru'nun ust katini tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
abi hiçkimse mekanları tarif etmemiş ya kafayı yicem isminden bilsem mekanları zaten gider bakarım ben mekan bilmiyorum arkadaşlar...adres telefon link falan rica edeyim...ilgilenenlere teşekkürler....

demir_grac demiş ki:
Kadikoydeki en kanimin isindigi studyo Sound music center'dir ama bu aralar kapalilar cunku objektif grubu album kayitlarina girmis.
Zaten studyo nun sahibide objektif solisti Vecdi Gonulsayar...
45 metrekare studyo super bir yer bence...

Birde Studyo kanguru'nun ust katini tavsiye ederim.

objektif solisti Vecdi Yücalan. gönülsayar diye biri bilmiyorum.
stüdyo olarak herkese jamsesionu öneriyorum. sana da öneriyorum.
jamsesion, kadıköy şifa hastanesinin çaprazında. tabelası var zaten.
1 fender full lambalı, 1 laney tfx 1 de marshall hdfx100 var amfi olarak. bas amfisi laney. o da güzel. yeni ziller takıldi yakında çift cross olcak. çok güzel. gitarınız olmadıında ordaki cortlar da yeterlidir. cem abi müthiştir. giderseniz memnun kalırsnz
gidin.

Özür dilerim arkadaslar kafam nereye daldiysa karistirmisim. Malum is yerinden yaziyorum aklim bir musteriye gitti herhalde...

Arkadasin dedigi gibi Vecdi Yücalan'dır.İsmi tekrar ozru dilerim.Duzelttigin icin sağol...

Ayrica Jemsession'ada gittim.Guzel aletler var ama mekani ufak geldi bana ben calarken hemen dibimde davul tinkirtisini duymak istemem biraz mesafe olmali sesler birbirine karisiyor gibi geliyor...

Ayrica saati 15 liraydi hatirladigim kadariyla...

Kadıköydeki en güzel prova ve kayıt stüdyosu Sound Music Center bence. Geniş, bi süre sonra bunalmıyosunuz stüdyoda. Çok iyi bi yamaha var + twin pedal da mevcut. Gitar ve amfiler konusunda da sıkıntı yaşamıycağınıza eminim. Vecdi abi herşeyle ilgilenir zaten ;) albüm kaydında oldukları için bi süredir kapatmışlardı stüdyoyu ama şu an yeniden açıldı bildiğim kadarıyla.

Adres: Osmanağa Mahallesi, Tellalzade Sokak, No:17
Tel: 347 97 75
(Caferağa spor salonunun karşısında bi hastane var adını tam hatırlayamıyorum, onun bi yan sokağında bi sürü antikacıların fln olduğu bi sokak kolay yeri =) )

Casaba el değiştirdi, Twist oldu artık. casaba zamanındaki fender ve jackson marka gitarlar da yerini sx e bırakmış sanırım. davulun yerini değiştirdiler ve bence hiç iyi yapmadılar ama çok iyi bi dalvu var (Pearl). iron cobra twin pedal almışlar ama bu kadar kaliteli bi pedaldan randıman alamayınca sinir oluyosunuz. Casaba zamanındaki Pearl daha iyi çalışıyodu. Bunun dışında ziller yenilenmiş bu çok iyi bişey. stüdyonun bas gitarında problem vardı en son gittiğimde o da giderildi sanırım. sound music ten sonra twist iyidir

Cafer Ağa Mah. Dalga Sok. İkiz Apt. No:8/1

346 66 13

son olarak mr.piano var. stüdyodaki tek eksik twin pedal olmaması. mükemmel bi davul var gerçekten. kendi davulumun tonlarını bile o kadar sevmiyorum. stüdyonun bi başka eksi yanıysa gitarları stüdyodan ayrı kiralaması. yani stüdyonun gitarını kullanmak için 5 milyon daha vermeniz gerekiyo :) para sorun diil diyosanız mr.piano iyidir gerçekten. gitarları görmedim ama bişey diyemiycem o konuda

Hasırcıbaşı cad No 68/1
449 91 61
(boğadan fenerbahçe stadına doğru yürüyün. yol bitmeden önceki sağdaki son caddeye girin. caddenin sonuna kadar yürüdüğünüzde sağda mr.pianoyu görürsünüz)

sound music 1 numara ;)

kadıkoydeki en saglam studyolardan biri bence Frekans Muzik. Ortam geniş güzel amfi ve davul saglam.insanlar ilgili ve kayıt imkani cok iyi. tavsiye ederim. havuzun ordan bahariyeye dik bir şekilde yürürken karsınızdaki ilk sokagın girişinde.

Stüdyo BackStage Kadıköyde açıldı.

Ferah ortamı,konforlu çalışma koşulları ile Kadıköyde prova stüdyosu BackStage hizmete girdi.
Enstruman amplilerinin dışında kullanılan Yamaha seslendirme sistemi ile,her grup üyesinin duyumunu en temiz hale getirerek çalışmalarınızın verimini arttırın.Ayrıca,özel planlanmış ayrı davul odası sayesinde ses kirliliğinden kurtularak,prova yorgunluğunu minimale indirebilirsiniz.

Ekipman listemiz:

Mapex MarsPro serisi 4 tom davul
14'' hihat
16'' crash
18'' ride

Ibanez SWX65 bass ampli
Hartke GT60 ampli+kabin

3 AKG D3700s mic
5 carol dynamic mic
2 Rode NT1-A condenser mic

Yamaha EMX-5000 mixer
2 Yamaha S15e kabin