Amfi Simülatörü Önerisi

yakın zaman içerisinde barda kullanma amaçlı bir amfi simülatörü alacağım önerisi olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim
benim sana nacizane bir fikrim olsun line 6 pod serilerine bir bak bende ses kartı vardı laptopla sahnede sağlam ton alıyordum bass gitarda tabi line 6 ailesini iyice araştır bence modeli belirlediğinde bana ulaş sana bu sitede kimsenin yapamayacağı bir iyilik yapıcam :)

Sevdiğin analog pedalları doğrudan sisteme gireyim dersen Behringer ULTRA G olabilir. Ekonomik ve güzel bir çözüm. Temin etme durumu nasıl olur bilmem ama ben Almanya'dan 30 € almıştım.

Daha ekipman toplamadım, sahnede kullanacağım, sisteme doğrudan gireceğim hepsi içinde bir çözüm arıyorum dersen dijital çözüm olarak prosesörlere bakabilirsin. Başka sevdiğin pedallar varsa yanına analog çözüm H&K tubeman, Blackstar HT serisi, Sansamp...vs gibi drive takviyesi yapabilirsin.

Ampli simulasyon programlarını bir incele videolara bakın derim ekstra fikir edinmiş olursun. Amplitube ve Revalver simulasyon programları gayet iyidir ancak, bazen ekstra olarak kabin plugin lerinede ihtiyaç duyabilirsin. Kısacası bir bakın sen arkadaşım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevdiğin analog pedalları doğrudan sisteme gireyim dersen Behringer ULTRA G olabilir. Ekonomik ve güzel bir çözüm. Temin etme durumu nasıl olur bilmem ama ben Almanya'dan 30 € almıştım.

Daha ekipman toplamadım, sahnede kullanacağım, sisteme doğrudan gireceğim hepsi içinde bir çözüm arıyorum dersen dijital çözüm olarak prosesörlere bakabilirsin. Başka sevdiğin pedallar varsa yanına analog çözüm H&K tubeman, Blackstar HT serisi, Sansamp...vs gibi drive takviyesi yapabilirsin.

Hocam zaten gt 8 var elimde ondan güzel tonlar elde ediyorum ama satıp analoga döneceğim :) o yüzden analog sistem için uygun bir şeyler aramaktayım

Bütçenizi ve tam olarak nasıl bir şey aradığınızı detaylıca yazarsanız daha net tavsiyeler verebiliriz. Eğer içerisinde efekt de barındıran processor görevi üstlenen bir şey aranıyorsa Axe fx, Kemper Profiling, Eleven Rack, Torpedo live gibi üst düzey amfi modelliyicileri tercih edilebilir.

Eğer sadece belli bir amfinin simülasyonu aranıyorsa Amt Electronics'in bu konudaki pedalları çok başarılıdır. Onlara bakılabilir.

AMT Electronics en babalarındandır. Pedal şeklindedir ve birçok amfinin simleri vardır ve basbayağı da ton verir. Rus malı, şaka değil tabi. O2, V1, P1 M1, R1, S1 g,b, Bilinen MArshall, Soldano, Bogner, Orange gibi amfilerin en iyi simleridir bence. Kulanıyorm birkaçını, çok memnunum.

DV016_Jpg_Large_H75031_R.jpg

amtelectronicso2orange.jpg

amtelectronicsp2peavey5150.jpg

Geri