yngwie j. malmsteen-like an angel(by scalloped version)

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda scalloped tarafından 27 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

1. eline sağlık dostum.çok süper olmuş da nasıl bukadar temiz bir kayıt yapıyorsun biraz üyo verebilir misin:)

2. No upload in progress diyor bulamadım.

3. gercekten güzel olmuş eline sağlık

4. yjm

yjm

228
    0
    300
    +1

5. valla backing track üzerine gitarı direk line in den girerek çalıyorum cubase te kaydediyorum o kadar...ses kartımda öle kaliteli bişey değil...

6. güzel olmuş bravo. cubase nasıl bişey ya böyle efect mi veriyo gitara,iyi vermiş valla. gitar ne bu arada YJM strat mı?

7. cubase audio,midi kayıt yapılabilen bir program,gitar musicman john petrucci signature,gt-6 malmsteen patchini kullandım...

8. Önceki başlığınızdada not etmiştim tekrar ediyorum.

Müziktek forumumuzda demo kayıtlar için sabit bir başlık zaten var. Fakat siz ısrarla her icra ettiğiniz parça için yeni başlık açıyorsunuz.

http://www.turkrock.com/ftopic14061-300.html
    Lütfen buradan devam ediniz. Aksi taktirde iki dizininizinde silinmesi/kilitlenmesi gerekecek.

Not: Israrcı olmayınız kural kuraldır.

9. skull...hocam ben de seni en harbi moderatör seçiyorum şu an :D awatar bomba yaw... :D

10. arkadasim oldukca iyi calmissin
    bi de zahmet edip sadece backing track i upload etsen cok sevaba gireceksin

11. [email protected] dilerim unutmuşum olayı...
    [email protected] tracklari www.guitarbt.com a üye olarak indirebilirsin...daha çok çeşit bulabileceksin orda...
    [email protected] ayırıp beni dinlediği ve bulunduğu iyi veya kötü yorumlardan ötürü teşekkür ediyorum,zaman buldukça yeni şeyler yapıp sizlerle paylaşıcam...
    sevgiler..

12. cok sagolasin, uzun zamandir aradigim birseydi.

13. rL

rL

236
    0
    300
    Ellerine sağlık gerçekten de güzel olmuş.

14. yjm

yjm

228
    0
    300
    scalloped geçen verdiğim damage control backing track'i bi türlü indiremedim,iki defa indirmeye çalıştım ve her indirişimde %93'te bilgisayarımı kilitliyor ya,alla alla sistemi çökertecek nerdeyse?????

15. yjm

yjm

228
    0
    300
    Üye oldum ve biçok backing track'ı çoktan indirdim bile :),ama damage control yok orada,illada damage control isterim ben :twisted:

16. eywallah abi gayet guzel olmus kayit ellerine saglik

Bu Sayfayı Paylaş