yngwie j. malmsteen-like an angel(by scalloped version)

scalloped abimiz çok kral çalar valla :) under a glass moonun solosunu vb. gördüğüm en temiz atan adam valla. videolarıda koyarsa görürsünüz sanırım

Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ama acaba bu backing track'ler nasıl yapılıyor ? birkaçını indirdim de çok kaliteliler sanki gerçek kayıt gibi :) Keşke davulcular için de full gitar bas olan davul olmayan backing track'ler olsa :D

abi çalışına emeğine saygı duyuyorum.cok iyisin ama bu forumda herkes kendi kaydı için bir topic açsa ne olur.biri gider daha dün annemizi kaydettim bakın der.piyanist şntör girer misket kayderder topic açar.sonra gelde cık işin içinden.skull da uyarmıs seni.zaten forumumuzda kayıtlar diye bir topic mevcut.keşke oraya yazsaydın. saygılar

teşekkürler..konuyu bi kere açmıştım zaten yanlışlıkla malmsteen diye,bunu da güncel olduğundan tekrar buraya koyayım dedim ve bi sorun olmaz diye düşündüm..yinede duyarlılığın için teşekkür ediyor,sevgilerimi sunuyorum..

cavo demiş ki:
abi çalışına emeğine saygı duyuyorum.cok iyisin ama bu forumda herkes kendi kaydı için bir topic açsa ne olur.biri gider daha dün annemizi kaydettim bakın der.piyanist şntör girer misket kayderder topic açar.sonra gelde cık işin içinden.skull da uyarmıs seni.zaten forumumuzda kayıtlar diye bir topic mevcut.keşke oraya yazsaydın. saygılar
Adam güzel bişeler yapmış bizlerle paylaşmış,ne güzel işte.

bana kalırsa cavo haklı -ki zaten scall da ona hak vermiş-. bu kez diğer topic'tekilere haksızlık olur. bu arada scall gerçekten müthişsin abi. ayıptır sorması kaç senedir çalıyosun? :)

cavo demiş ki:

Sevgili scalloped güzel çalmış iyi hoş petrucci malmsteen ama bencede cavo haklı, abi bu memlekette her mahallede 100 lerce adam çalıyo bunları zaten herkes buraya koysa nolur artık...

Geri