Makina

'Forum Meydanı' forumunda gokhanbak tarafından 28 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

1. Okan Bayülgen'in sunduğu ve yarın akşam siftahı yapacak olan program hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazın lütfen.Zaga başlığı oldukça ilgi görüyordu umarım bu da zaga kadar ilgi görür.Ya da görmez bana ne beya? :)
    Ben de yeni bir programın başlığını açma keyfini yaşayım dedim..

2. Haberim yok ya televizyondan o kadar koptum ki Okan Bayülgen'i izlemeyi unutuyorum.
    Sanırım ilk bölüm yayınlanmış, eleştirilerinizi merak ediyorum izleyenler için :lol:

3. Ço iyilerdi özellikle dj ler olduğu zaman adamın lafına adeta kopum senin borun nerde :lol: :lol: :lol:

4. abi bence zaga kesinlikle çok daha samimiydi ben resmen 4 yıl filan zagayı her hafta izledim sonra bu günkü noktaya bakıyorumda;sanki biraz popülerite kurbanı oldu bu ekip yani daha fazla kişi kapasiteli bi stüdyo hesabı kalkıp koltukta program yapamazsın doğal olarak bu da bağları koparıyo birazcık....

5. Vallaha bence Zaga ile aynı gibi ama nedense Okan Bayülgen bazen eski müzipliğini bırakıyor,entele geçiyor,garip oluyor ama bir anda yıkıyor ortalığı...Süper adam ya...Bir de 25 Aralık 2005 bölümünde eski bir sınıf arkadaşımı görmek,kameramanın azıp sürekli onu göstermesi ve ekşisözlük'te de onun hakkında "melek" yorumlarını okuyunca iyice dumur olmuştum ama neyse...

6. Başarılı bi program bence_Okan Bayülgen gerçekten böle programları sunmakta çok başarılı...

7. Ayni Zaga, ancak karakterlikler biraz degismis. Okan Bayulgen'i kimi insan, Laf koyuyor diye sevmiyor. Ancak Okan bayulgen laf koyuyor diye o kadar cok izleniyor ve gencler seyrediyor ;]

8. bence başarılı bi programcı kim nederse desin.hatemilerle olan program çok iyiydi

9. gerçekten çok komik :D ve başarılı program ..medya arkası zaten bir klasik

10. çok iyi ve başarılı bir komedyen...
    ve güzel bir program...
    seviyorum ben ya... :p

11. An itibariyle Lerzan Mutlu adlı medyatik hatunun resmen Melek Kara adlı bir yurdum insanı tarafından ayar manyağı edilmesini,Okan Bayülgen'in söylemese de bundan zevk almasını izliyorum.Dehşet yaa!!!Diğer taraftan Mehmet Ali Erbil gene azıttı,Noella'ya yaptığı "now you are domaling" komik ama yorumsuz espriler arasına girdi.M.Erbil ve Muhtar'ın resmen p..... gibi davrandıkları ayrıca Ali Kırca gibi seviyeli bir insanın karşısında çok düştüklerini de gördük.Reha Muhtar'ın Cambridge İngilizcesi dikkat çekti,Noella'ya ayar yapacağım diye Kırca'ya ayıpların ayıbını etti.Sürekli Lego yapmaları ayrı bir garip...

12. anlatışına bittim ya an ve an herşey gözümün önüne geldi tekrar.

Reha Muhtar'ın hayatında hiç lego oynamamış bir hali vardı ev mev yapmaya kalktı sonra.
    Ali Kırca gerçekten her zamanki mesafesini korudu
    Hakkı Dede yine çok şirindi yanlız şu sandalye sorununu nasıl halledicek onu bilemiyorum.
    Lerzan Mutlu hanım mehmet alinin kütüphanesini görmek istediğini ancak evlenmesinin buna engel olduğunu dile getirdi 8O
    Burdan Melek Kara hanımefendiyi çok çok selamlıyorum
    bi insan bu kadar mı güzel laf sokar. Lerzan Hanım bu telefon konuşmasını hiç takmadığını söylesede Surat ifadesi tam tersini gösteriyordu :D (melek hanıma tekrar selamlar ancak Hülya Avşar meselesine asla katılmıyorum)
    Okan Bayülgen gerçekten de bu telefon konuşmasından çok zevk aldı ve şuana kadarki en uzun telefon konuşmasıydı... :D
    yani herşey çok güzel,komik ve entersandı.
    Burdan tekrar melek hanıma saygılarımı sunuyorum aklımdan geçenleri söyledi valla helal (hülya avşar hariç ) :)

13. Bugün biraz kısa kestiler gece 3 olmadan program bitti normalde 4-4.30 gibi biterdi.Zaten ilk konuklardan sonra iki Osmanlı yadigari adam ve bayan geldi -galiba bir dizi oyuncularıymış- o sıra da program sıkıcılaştı,Okan Bayülgen'de kesmeyi düşündü sanırım...Ama güzel oldu.

Reha Muhtar hakkında zaten olumsuz görüşlere sahiptim,iyice negatifleşti artık.Konuklara saygın yok,p....klik yapacağım diye tutturuyorsun,bari seyircine saygın olsun.Kamera olmasa orada Noella'yla haşnafişnaya kaymayı düşünüyordu heralde...Hele İngilizcesinin Cambridge düzeyinde olduğunu görmemiz iyi oldu.Legoları ağlata ağlata "tower" yaptığını ima edip durdu.Ünlüler de bu kadar abazanmış ya...Ayrıca Muhtar'ın da ayar yediğini belirmem gerek.Ki Ali Kırca gibi seviyeli bir insanla aynı mekanda ne b.k olduğu anlaşıldı.

Mehmet Ali Erbil bildiğiniz gibi...bazen hoş bazen bayat esprili..."Domaling..." esprisi komik olsa da mekan olarak ilginçti.Ki Okanla paslaşıp,yardırdıkları bölümlerde oldu.Onunda Lego oynayışı,Muhtar ile beraber Noella'yı tatmin etme çabaları ve çıkardıkları sesler bayağı rahatsız ediciydi.

Lerzan Mutlu...Bu kadına laf yok.Banu Alkan'ın varisi olur bu.Hatta Alkan'dan üstünlüğü var.İkiside güzel değil ama bu kadın biraz seksi...:)Ayar manyağı yapıldı,mazoşist tepkileri yedi,sonra küstü gitti.Kızım senin ne işin var o programda?Git sen "canın arkedeşiiiin" Aydın'la program yap.Ki zaten program yapacakmış Allah muhafaza.Bildiğiniz ülkemin boş,ünlü olma kaygısıyla yaşayan insanlarından...Okan Bayülgen'de zekasını kullanarak bu fırsatı süper kullandı,Melek Kara'yı yayında tuttu,tuttu,tuttu...10 dk. daha önce bu kadar uzun süre bir seyirci hatta kaldı mı bilmem.:roll:Süper bir intikam oldu bu.Ki arayanların çoğu da zeka seviyesi şüpheli oluyor.:lol:

http://www.hemenpaylas.com/download/141694/melek_kara.WMV.html

Ayar sahnesini buradan izleyebilirsiniz.Görüntü kötü ama sesler iyi...

14. Mehmet Ali Erbilin programa çıkacağını duyduğum zaman programı dün izledim.Bu adama hayranım ya mükemmel bir oyuncu dublajda üstüne tanımam bu nasıl sestir kardeşim bu nasıl kariyerdir.Türkiyede kimse malinin yaptıklarının onda birini yapamaz...

Ayrıca arkadaşlar Mehmet Ali Erbilin nedir bu Küheylan efsanesi bilen varmı 17 yaşında gencecik bir delikanlı Tiyatroda küheylan oyununda başrol oynamış.Mali ne zaman programlara çıksa konuklar ona övgüler dizer yazarlar bu oyundaki performansını hiç unutmamışlar..

İzleyen var mı bu oyunu...

15. Reha Muhtar , Ali Kırca'ya uyuz sanırım.Ali Kırca konuşmaya başlıyo Muhtar atlıyo hemen.Kendi aralarında konuşmalar falan.cidden boş adam.

Lerzan Mutlu : telefon ile yayına katılan bayan en iyisini yaptı.sonuna kadar haklı.medya maymunu bunlar.hülya avşar'da lerzan'dan kalmaz.banu hiç birinden kalmaz..topunun :D

16. ben en çok orgazmın kar kalınlığına bağlı olduğunu söyleyen mehmet ali'nin esprisine güldüm.. adam aşmış resmen..

17. dün aştılar konuklarıyla da esprileriyle de arkada ki orkestrayla da :p

18. İkiye bölünmüştü program. Bi tarafta Ali Kırcayla Bayülgen konuşuyo, öbür tarafta Noella, Reha Muhtar, Lerzan Mutlu ve Mehmet Ali Erbil oyunlar oynuyo.
    Reha Muhtarı hiç hiç sevmem zaten, Noella'nın aptal kız triplerine çok güldüm. Now you are domaling e gelince iş bayatladı. Güldük ama sırf aptalca olduğu için..
    Okan Bayülgen iyi idare ediyo, takdir ettim.

OB: Lerzan çok kitap okuyomuşsun.
    LM: Ben senin kütüphaneni merak ediyorum. Senin kütüphanelerce kitabın vardır. Görmek isterim.
    OB: Yok senin kadar okumuyorum ben.

19. bence güzel bir program olmuş. bu program bana daha kaliteli geldi zagadan.ama bazen konuklar vasat olabiliyor....

20. zaga'nın yeri ayrıydı..hanı o skecler(dogrumu yazdım bılmıom)fln vardıya aralarda cam sılıcıleri,ceviz kıran (sızde yazın bıldıklerınızı ben dusundum anca 2 tane cıktı..)ne guzel dı hepsı dımı..ama tv makınasında ben fazla gulcek bıse bulamadım..komık bı yanı yok yanı..tabı okanın esprılerını saymıyorum..onlarda bıraz komık zaten..galıba..neeyse..

Bu Sayfayı Paylaş