Sıfır Gitar Keyfi :)

Niye haksızlık olsun ki? Duygularımızı paylaşıyoruz sonuçta. Hele hayali olan bir şeylere imkanlarını zorlayarak erişebilmiş, kadir kıymet bilen insanların görüşleri daha da değerlidir bence :)

Bazen yanlış anlaşılıyor bu tarz beyanlar. Malum forum ortamı. Birkaç kere denk geldim burada da geçmişte farklı başlıklar ve çok başka konular altında. Ki yıllarca üyeliğim olmasına rağmen girip tek mesaj yazmayışımın temel sebeplerinden oldu bu ve benzeri atışmalar. İnsan belirtme ihtiyacı duyuyor :)

Bendeki 22 perdecik bir SG. Öhöm.

20622_306904689429481_769658512_n_zps2336a0ba.jpg

Hakan abi, umarım daha iyileri senin olur :)

Muhteşem. Güle güle çalınsın dilerim :)

Tabi çala çala biraz eskittik şimdi de, hala yeni hissi veren bir şey var. Case. Bildiğin içi vanilya kokuyor! Neden anlamadım. Gitarı içine koyup çıkarınca geceden vanilyaya yatırmış gibi oluyor :D

Bazen yanlış anlaşılıyor bu tarz beyanlar. Malum forum ortamı. Birkaç kere denk geldim burada da geçmişte farklı başlıklar ve çok başka konular altında. Ki yıllarca üyeliğim olmasına rağmen girip tek mesaj yazmayışımın temel sebeplerinden oldu bu ve benzeri atışmalar. İnsan belirtme ihtiyacı duyuyor :)

Biz yaşlandık artık üstad, eski agresifliğimiz pek kalmadı. Forumlara da moruyup olgunlaştıktan sonra üye olmak nasib oldu :)

Tabi çala çala biraz eskittik şimdi de, hala yeni hissi veren bir şey var. Case. Bildiğin içi vanilya kokuyor! Neden anlamadım. Gitarı içine koyup çıkarınca geceden vanilyaya yatırmış gibi oluyor :D

Yurt dışında bilem (hani gavurdur diyorsun, bize nispetle imkanı olan olgun adamdır filan diyorsun ama) tinerci misali Gibson SG kokusu bağımlıları var :D

OH YEAH! daha 24 saat olmadı arkadaşımla Türkiye'de neden yeterince SG yok muhabbeti yapmıştık. Yıllar (uzun yıllar) önce belki 1 dakikalığına bir double neck denemiştim hala unutmam o gitarı.

Bak mesela buralarda hiç double neck SG görmedim ben. Hatta double neck markalı gitar da görmedim denilebilir. Hepsi el yapımı gördüklerimin. Bu da show konusunda ne kadar eksik olduğumuzun kanıtı olabilir.

Hani özellikle bu gitar tam ideal. Ne LP'ler kadar pahalı, ne Faded'lar kadar alt model görüntüye sahip. Kalitesi tartışılmıyor zaten, harbiden Standard yani :)

Hani özellikle bu gitar tam ideal. Ne LP'ler kadar pahalı, ne Faded'lar kadar alt model görüntüye sahip. Kalitesi tartışılmıyor zaten, harbiden Standard yani :)

Pek çok kullanıcısı da "Amfi ve ekipmana göre, stok haliyle hemen her türün üstesinden geliyor" diye yorumlarda bulunuyorlar ki, gayet mühim bir nokta bu. Manyetiklerine hsatayım zaten. Benim Epi'ye taktım, aman aman. Bu sayede Gibson GAS'ından korunuyorum şimdilik :)

SGnin hardcasei de tam tüulü bamya stayla yahu. Kürk giymiş gibi duruyo. :D

Bi on sene kadar önce Zuhal Müzik'in kapısına sabahın 7sinde dayanmam dün gibi aklımda, hey gidi... Daha önce 5 6 sene boyunca arkadaşımdan aldığım Campbell klasik gitarı çalmıştım. Bu kadar değerli gitara da hiç elimi sürmemiştim :) Ibanez AW40CE-NT... Zuhal Müzik'in bi kaç ay boyunca vitrininde duran gitardı, gitarların kutuyla geldiğini ve içinden kağıtlar falan çıktığını zaten bilmiyodum, onun için vitrindekini alırken heyecanımda hiç eksilme olmadı. Bu gitarı bi kaç yıl sonra Epiphone'la takas etmiştim ama hala en çok özlediğim gitarlarımdan birisidir, son sahibine ulaşabilsem sıfırından fazla fiyat verebilirim.

Ne zamandır dinlememiştim bunları, -tellerden muhtemelen- sesi de pek de hatırladığım kadar iyi değilmiş. =)

Bu kağıt da hala duruyo...
264042_201411286571460_4643654_n.jpg

Geri