Karayazı!

İlk önce cover yapan Türkçe Sözlü hard Rock Grubu Karayazı daha sonra tarz ve wokal haricinde tamamen toplu bir değişime giderek kendi parçalarını yapmaya başladı.Demosunu tamamlayan grup albüm aşamasında.Grup elemanları ise
Ritm Gitar Wokal : Mehmet ALAN
Solo Gitar : Tayfun BUYRUKOÐLU
Bas Gitar : Ömer COŞAR
Davul : Kemal KAŞDEMİR

olarak yeniden şekillendi.Aşağıdaki linkte ise grubun demosundan bir parçayı yayınladık..Parçayı dinlemek için çıkan sayfanın sonunda select dowload bölümü var oradaki freeyi tıklıosunuz.Ve yine çıkan sayfanın sonundaki please vait işlemini gerçekleştirip süre sonunda çıkan dosyayı indiriosunuz.Umarım parçayıda beğenirsiniz...

Link:http://rapidshare.de/files/6886970/en_sonunda.rar.html

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sayfanın sonunda select your dowloand bölümü var
orda free yi tıklıosun.
çıkan sayfada yine altta please vait bölümü çıkacak
bekleme işlemi bitince dosya çıkıo

saol

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hoşgeldin Türk Rock dünyasına KARAYAZI :) linki e-mailime gönderdim akşam evden dinliyeceğim bide cover konusuna değinmek istiyorum ben şahsen cover a karşı değilim eskilerde kalan unutulmuş pek çok parça bu sayede günışığına çıkıyor hele rock tarzına uyanlar ve coverlananları dinlemek ayrı bir güzel oluyor valla ben şahsen Kurban'ın cover parçalardan oluşan SERT albümünü severek dinliyorum. Yani kendi bestelerinizin olması mükemmel bişey ama cover da yapın derim ben.

Cover yapıyorduk.Ama grup tamamen bir değişime girdi.Yani grubun ilk ismi Karaleke'ydi ve 1998 de kuruldu.2004 ekim ayında bu halini aldı.Elemanlar vokal haricinde tamamen değişikti.Eski coverlar yapılıodu.Yani Erkin Koray Kramp Anonim Türküler vs.

KARAYAZI grubu, Türkçe sözlü Hard Rock'a yeni bir soluk getirecek gibi gözüküyor. Özellikle yer yer Anadolu ezgileriyle de kendini güçlü bir şekilde hissettiren bir melodik altyapıları var. Sözlerde ve şarkı isimlerinde bariz bir isyan göze çarpıyor. KÜL ELENMİŞ YOLLAR, KARANLIKLAR KALDIRAN...
İşte gerçek isyan bu. Böyle şarkı isimlerini ilk defa duyuyorum gerçekten çok sağlam bir grup. Gelecek vaad ediyor. Başarılar

Geri