Ankara üniversiteliler kaynaşma buluşması

Hangi Üniversite

• Ankara Üniversitesi

Oylar: 0 0.0%
  • Gazi Üniversitesi

• Diğer Özel Üniversiteler

• Toplam oy veren
    427
Evet üniversite ve ortam başlığında ortaya attığım fikir benimsendi ve onay gördü ama bayram dönüşü bir vize haftasıdır başlıyacak ondan sonraki tarihleri göz önünde bulundurup bir toplaşalım diyoruz..

Vize sonrası da olur öncesi de olur dersler benim için çok sorun teşkil etmiyor, ee sorumsuz öğrenciliğin böyle de güzellikleri var..

Friedneredebizoradayiz demiş ki:
üniversiteli olmayanlar gelemez mi ,yerim lan ben bu hiyerarşiyi ..kendim için demiyorum,ben üniversitedeyim ama başlık rahatsız edici fazlasıyla...
diger bulusmalar zaten ankara bulusmaları altında geciyor..biz sadece gündem baslıgında üniversite ve ortamda gecen bir muhabbetten sonra böyle bi fikri ortaya attık..

Toplanalım ama baştan söyliyim beni vodkadan aşağısı kurtarmaz :D Ben yanımda birkaç kişi de getiririm. yine forumdan arkadaşlar olur tabii.

Başlığa bakınca bende "Ankara Üniversiteliler" buluşuyor sandım :)
Değişik bir ogranizasyon, hadi bakalım, olursa gelirim (Hep böyle diyorum ama, bakmayın siz ben yine gelmem :) )

hadi hadi ali...surda acikca üniversiteli olmayanlari sevmiyorum de :p ..bilmezmiyim ben seni..iyiki ünve basladin hemen biryerlerin kalkmis :p :lol: :wink:

imza: gaymaklu baklava :)

Biliyordum abi bi eksiklik oldugunu mankafa ben neyse zaten aceleyle actıgım daha dogrusu heyecanla actmıs oldugum icin bazı eksiklikler var mazur gorun bu çömezi :p