Ankara üniversiteliler kaynaşma buluşması

'Forum Meydanı' forumunda HornyDevil tarafından 29 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

Hangi Üniversite

1. Hacettepe Üniversitesi

100.0%
  2. Ankara Üniversitesi

0 oy
    0.0%
  3. Gazi Üniversitesi

0 oy
    0.0%
  4. Diğer Özel Üniversiteler

0 oy
    0.0%
  1. Evet üniversite ve ortam başlığında ortaya attığım fikir benimsendi ve onay gördü ama bayram dönüşü bir vize haftasıdır başlıyacak ondan sonraki tarihleri göz önünde bulundurup bir toplaşalım diyoruz..

2. Vize sonrası da olur öncesi de olur dersler benim için çok sorun teşkil etmiyor, ee sorumsuz öğrenciliğin böyle de güzellikleri var..

3. Güzel fikir Ali. ;) Yapalım bu işi!

Saygılar...

4. Ahanda enteller buluşması : )

5. üniversiteli olmayanlar gelemez mi ,yerim lan ben bu hiyerarşiyi ..kendim için demiyorum,ben üniversitedeyim ama başlık rahatsız edici fazlasıyla...

6. eee ben eskiden kampüs hayatı yaşamıştım sayılırmı şimdide a.ö. okuyorum ????

7. Üniversite kampüsünden geçmemişler gelmesin diye başlık bu şekil zaten. :D Hatta kimlik kontrlü yapsın HornyDevil! :D

Sevgiler...

8. diger bulusmalar zaten ankara bulusmaları altında geciyor..biz sadece gündem baslıgında üniversite ve ortamda gecen bir muhabbetten sonra böyle bi fikri ortaya attık..

9. Toplanalım ama baştan söyliyim beni vodkadan aşağısı kurtarmaz :D Ben yanımda birkaç kişi de getiririm. yine forumdan arkadaşlar olur tabii.

10. Yapalım o zaman bu işi hatta hava soğuyunca ODTÜ ormanında yapalım canavar olsun... :D

11. Başlığa bakınca bende "Ankara Üniversiteliler" buluşuyor sandım :)
    Değişik bir ogranizasyon, hadi bakalım, olursa gelirim (Hep böyle diyorum ama, bakmayın siz ben yine gelmem :) )

12. hadi hadi ali...surda acikca üniversiteli olmayanlari sevmiyorum de :p ..bilmezmiyim ben seni..iyiki ünve basladin hemen biryerlerin kalkmis :p :lol: :wink:

imza: gaymaklu baklava :)

13. Bu arada Odtü yok seçenekte, diğer özel üniversiteler demişsin ama :)

14. ya benım tum yasıtlarım unuverste 2 de ama ben okuz oldugum ıcın anca lıse sona gectım bende katılabılırmıyım

15. Hakikaten ODTÜ yok listede :D Ayıp etmişsin Alü :)

16. bak bu olay güzel olabilr :)
    gaziden bi kaçta ülkücü getiriyim yanımda olaysız üniversite buluşması mı olur nerede görülmüş :D

17. Biliyordum abi bi eksiklik oldugunu mankafa ben neyse zaten aceleyle actıgım daha dogrusu heyecanla actmıs oldugum icin bazı eksiklikler var mazur gorun bu çömezi :p

18. şimdi arkadaşlar bayram tatili bitiyor bir hafta sonra vizeler baslıyor vize haftasından sonra bir buluşma yapsak mı ?

19. Benim vize haftam yok ki :D Finallere kadar sürekli vize olcam ben :)

20. sen sus hala bana ders notlarını vercen müstahaktır sana butun bunlar :)

vizelerden sonraki haftasonuna birseyler ayarlıyalım yahu..

Bu Sayfayı Paylaş