Rotting Christ

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda techmaster tarafından 4 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

 1. rotting christ hakkındaki düşünceleriniz...ayrıca en sevdiğiniz rotting christ şarkısı hangisi...
   
 2. A Dead Poem albümü bence cd kapağıyla ve şarkılarıyla çok ii bi albümdü. Ayrıca Moonspell'den Fernando'nun da çok sevdiği bi gruptur, fernandonun bi şarkıda back vokal yaptığını hatırlıyorum ama hangisiydi unuttum :)
   
 3. rotting christ dinlemeyeli 1kaç yıl oldu.a dead poem gayet sağlam albüm. "among two storms"ı birşeye değişmem
   
 4. Among Two Storms...
   
 5. Geçen yaz Dio için gittiğim RTN konserinde aklımı başımdan aldılar resmen. Konsere kadar dinlemiyordum ama şimdi sıkı rottingçiyim. En sevdiğim parçaları da among two storms, semigod, a dead poem.
   

 6. +1
   
 7. şüphesiz...wolfera the chacal...en iyi parçaları...nonserviam da en iyi albümleri ...sakis de dünya iyisi bir insanevladı...canlı kanlı da süperler...among two storms sadece sıradan bir parçaları kanımca...daha dikkatli dinlenesi bir grup diyorum...özellikle eski albümleri...
   
 8. kesinlikle haklı olabilirsin. aynı şekilde senin yazdığın şarkılanın da sıradan bir parçaları olduğunu düşünenler olabileceği kadar kesin.
   
 9. hımm...laf salatası acemiliği demek...bir bakalım...fernando nun ağlatan eşliği ve sakis in yırtınırcasına vokalinin bileşkesine kim ne diyebilir ki?...ben..:)...daha iyiler varken vasatların popüler olması can sıkıcı...herkes aynı parçayı yazınca sanki başka bir parçaları yada albümleri yokmuş izlenimi doğuyor...hoş değil tabiki..:p...ayrıca lirik sahibi bir kişiyim doğrudur...sıradanlık da profesyonelliğin bir getirisidir...lesson one!..ahahahaha
   
 10. anlatmak istediğim tek şey wolfera the chacal bence de güzel bir şarkı, ama among two storms'u daha çok seviyorum ve bence daha güzel bir şarkı. laf salatası, acemilik, ukalalık gibi kavramlarla problemim olmadığı için yorum yapmıyorum.
   
 11. bence kalitesini koruyan nadir gruplardan...favori albümüm a dead poem ama şarkı olarak cold colours ve after dark i feel i özellikle cok seviyorum...
   
 12. rainbow arkadaşn dediğindebirşey yok ki! evet, ben de çok popüler bir şarkı olarak görüyorum bunu ama bu, güzel bir şarkı olmasına da engel değil. Sonuçta, herkes istediğini "en güzel" seçmekte serbest. Çünkü kendi zevki.
  Ben kendi adıma en güzel albüm olarak "triarchy of the lost lovers", en iyi şarkı(lar) olarak da "snowing still" ve "first field of the battle"ı seçerim.
  Eski halleri daha iyiydi kanımca. Xy elini attığından beri, eski ruhunun kalmadığını düşünüyorum.
  Saygılar...
   
 13. rock the nations festivaline geldiklerinde acayip arkadaş canlısı olduklarını gördüğüm insanlar.. aslında sakis çok güzel clear vokal yapabilmekteyken... düşünüyor insan neden hep öyle devam etmiyorlar diye..
  tarzım olmadığı için hiç albümlerini almadım ama "dead poem" için hoş şeyler duydum..
   
 14. dead poem güzel parça bence de, sakis konusuna da katılıyorum ama bu tarz vokalde de başarılı buluyorum. konserden aklımda kalan bi olay da "L" harflerini yumuşak (ampul kelimesindeki gibi) telaffuz ettiği değişik ingilizcesi :) bir de dying adlı parçaya girerken davulu patlatmışlardı.
   
 15. eyvalla... seninki de pek bir "yaşayan efsane" :)
   
 16. taptığım grup...rock the nations a gitme sebebim..ne opeth gördü gözüm ne kreator ne de dio...18 nisan da yine beraberdik..bu kez izmirde..mükemmeldi...
   
 17. aranızda galiba hiç THY MIGHTY CONTRACT albümü dinleyeniniz yok.Bu grup ve de Crematory bir yana,tüm metal müzik piyasası bir yanadır benim için.Fgment,Thy Gift şarkısı favori Bir de Fourth Knight of Revelation'u da unutmamak lazım...
   
 18. Şaşırdım en bilinen ve en sağlam parçalarından biri Sorrowful Farewell'dan bahsetmemiş kimse..
  Ama benim en sevdiğim parçaları kesinlikle A Dynasty from the Ice'tır. Ayrıca Cold Colours,After Dark I Feel, Moonlight, Der Perfecte Traums, Shadows Follow beni koparır..
  Rotting babadır ya..
   
 19. Vaay vaay Triarchy takılan biri var demek ki.O albümün en süper parçası Archon'dur.Tartışmasız...
   
 20. Evet Archon'da baba parçadır ama A Dynasty from the Ice süper bir gaz parça bence, şarkıya direk çok sağlam bir giriş var, adamı oturduğu yerden kaldırıyor ayağa yani.. Zaten Triarchy Of The Lost Lovers albümü gayet sağlam bir albümdür.. Bu forumda nerdeyse sadece A Dead Poem albümünden bahsedilmiş.. Tamam oda çok baba albüm ama mesela bir Sleep of the Angels albümüde mükemmeldir.. Bu albümü herkese tavsiye ederim şiddetle..
   

Bu Sayfayı Paylaş