Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

Selamlar...

Bateristimiz Emre ' nin bir yakınının odtu mt md seçme saatimizden yarım saat önce vefatı üzerine seçmeye katılamamış bulunmaktayız...Sadece bu üzücü haberi paylaşmak istedim...

Başın saolsun kardeş...

Eywallah...

Arkadaşlar bir haber daha verecegim bu vesile ilede topicde oluşan hüzünlü atmosferi biraz olsun düzeltmeyi amaçlıyorum ;)

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan bir organizasyon için bir görüşme oldu geçenlerde...saat vs. uygun oldugu takdirde çok yakın zamanda merak ettiginiz yeni kadromuz ve repertuarımızdaki degişikliklerle izleme fırsatı bulacaksınız...

Eywallah dostlar saolsun...

Konserin günü belli oldu saati ve diger gruplar hakkında kesin bi bilgim yok şu an ;

Kehanet 20 Kasım Pazar Yolcu Rock Bar 'da sahnede...

Herkesi bekleriz...

Aynı zamanda benim doğum günüm oluyor tüm dostlarımı orda görmek dilegiyle...

Bu sefer o aksiliklere karşı bayağa tedbirli gideceğiz ilterim merak etme :!:

Dostları beklemek ayrı...Müzik dinlemek isteyen herkes gelebilir bir ayrım yapmayalım...

ben de yeni okudum zaten seçmeye gelmediğinizde kılanmıştık biz de ne oldu acaba diye...
kendim ve Melatonin adına başınız sağolsun diyorum...

Çok saolun beyler...

Bu arada arkadaşlardan bazıları bir yanlış anlamaya kurban gitmiş ö.m. atmışlar onlar için bir açıklama yapayım.

- " Kehanet grubu seçmelerden yarım saat önce bateristimiz Emre ' nin bir yakınının vefatı üzerine odtu mt/md seçmelerine katılamamıştır. "

Derken ben seçmelere katılamadıgımız için üzüldügümüzü degil tabikide dostumuzun yakınını kaybetmesine üzüldügümüzü belirtmek istedim.Okadarda duygusuz degiliz arkadaşlar.Seçmeler bir hayattan daha önemli degil tabiki.Biraz düşünerek yargılayın lütfen insanları...

mat demiş ki:
Dostları beklemek ayrı...Müzik dinlemek isteyen herkes gelebilir bir ayrım yapmayalım...

2. olarak Anılcım kimseyi ayırdıgım kayırdıgım yok elbette genel anlamda yazılmış bir kelime tüm dostlarımı beklerim derken herkesi beklerim bunu kastettigimi anladıgından eminim büyütmeye neden ihtiyaç duydun anlamadım : )

Sevgiler Saygılar...

Saat ve diğer sahne alacak gruplar belli değil olunca burdan bildiririz. Zaten büyük ihtimalle afiş de elimize geçmiş olur onu da asarız buraya...

Tüm dostlar saolsun..eet üzücü bi şekilde hemde seçme gününün önceki akşamı kalp krizi geçiren yakınım vefat etti bu yüzden ODTÜ seçmelerine katılamadık..Anlayışla karşılayan ve destek olan grupdaşlarıma teşekkürü borç bilirim..Ölenlerle ölünmüyor ama napalım:(Grup olarak ODTÜ'ye katılamamızın hıncını Yolcu Bar'da sahneyi yıkarak (mecazi:)) alcaz işallah gelip bize destek verecek herkese teşekkür ederim şimdiden..emre..
(Kehanet - Davul)

Geri