PaperCut

PaperCut her CUMARTESİ saat 22:30 da REPLİK Bar'da (Manhattan yanı)
Grup elemanları:

Meltem Ege - Vokal
Erçin Kaya - Klavye&Gitar
Kerem Öktem - Davul
Dünya Kırkalı - Gitar
Can Dedekargınoğlu - Bas

Pek leziz rock çalınır. Herkes beklenir.
Görüşmek üzere...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Standart Caz grubundan "neden sevdigimiz seyleri çalmıyoruz abi" formatına dönen PaperCut, elemanları (yarısı okullu [Bilkent MSSF] yarısı alaylı [Bilkent, ODTÜ]) farklı projelerde tanınmış bir gruptur. (Kerem ve Erçin -- Fungu), (Meltem ve Can -- Cage), (Dünya -- bireysel projeleri ile bir çok yarışmaya katılmıştır, en son Halıcı Elektronik Müzik Yarışması).
Playlist hakkında bilgi vermek gerekirse:
Muse, Metallica, Alanis, Incubus, Guns'n Roses, Jamiroquai (<-- rock parçaları tabi ki) ağırlıklı oldukça keyifli diyebilirim.

(yanlış anlaşılmasın,sevmek bir yana caz'ın köpeği olurum)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu başlığın açılmasının amacı, piyasaya yeni olmasa da izleyiciye bu formatta yeni olan PaperCut'ın reklemını yapmak tabii ki. Forum kurallarını dikkatlice okuduktan sonra, başlığı yukarı taşımak amaçlı bu mesaj umarım yanlış anlaşılmaz/tepki almaz. :) (çok samimiyim)
Görüşmek dileğiyle.

Valla arkadaşlar grup güzel iyi, nasıl emek harcandığını da biliyorum, bu gitarist çocuk Dünya her gecenin yarısı stüdyodan dönerken bize sigara almaktan parasız ve uykusuz kaldı.Yani bu grup cefa çeken müzik emekçilerinden oluşmaktadır :p :)

Playlist bazen hoşuma gitmese de performans açısından pek bi beğenirim bu arkadaşları, buyrunuz geliniz kendi gözünüzle görünüz, yakın bür zamanda isimlerini daha sık duyacağınıza da bahse girerim; çünkü grup bu işi gerçekten severek yapan ve bu işe emek veren insanlardan oluşuyor...

Evet reklam oldu, arkadaşımın grubu ne yapalım reklam yapmayalım da???

:D

Saatin değiştiği iyi olmuş yav Cuma olması çok daha güzel olmuş bundan kelli her cuma Replik'teyim valla... Bu cumartesi nasıldı yav? Dünya'nın mono işi size bi sorun yarattı mı?

Çok güzel güleryüzlü insanlar, eğlenceli müzik yapıyorlar.
Aynı sahneyi paylaşmak keyifliydi :)
Gruba (duyduğumuz kişi olduğu için özellikle Meltem'e) jestleri için de çok teşekkür ederiz.
Başarılar hepinize haftaya görüşmek üzere :elsalla

başarılı bir grup..özellikle bass ve vokal ön planda göze hemen batıyor :) çok başarılılar ikiside..tebrik ediyorum iki arkadaşımızıda :) playlist güzel,grup güzel ve ilerde de daha güzel olacağı belli :LOL:
hepinize başarılar arkadaşlar.. :)

Bu arada Dünya ve Erçin'in vokal performanslarının da olaya ayrı bir tat kattığını eklemek isterim. Hatta daha fazlasını istiyoruz.

Not: Tolga Abi eline sağlık... :)

funkyduck demiş ki:
Bu arada Dünya ve Erçin'in vokal performanslarının da olaya ayrı bir tat kattığını eklemek isterim. Hatta daha fazlasını istiyoruz.

Not: Tolga Abi eline sağlık... :)

slm
değilmi ama sende benimle aynı fikirdesin
vokallerin bu durumu gerçekten pek bir keyifli oldu...

selamlar arkadaşlar..nasılsınız?
dünya arkadaşa bişi diyimde ben hemen kaçayım şuralardan :)
abi fotsiviçi bıraktım ben tolga abiye;sen ordan al kullan ok ;)

not:bu arada o abajur düğmesi gibim bişiler ama nese..siviç olsun bari :LOL:

slm
meltem sana verdigimiz sözü tutacagız.
galiba paran-pulun olmadıgından çorap ve pantalon
alamadıgını ögrendik...
bar yönetimiyle yapılan hassas ve bir o kadar da
vahim olan bu durum hakkında yapılan toplantılar
sonucunda bit pazarında taksitle alış-veriş yapya karar verdik... :)
saygılar bye

Geri