PaperCut

meltem duymasin tolga ben uyariyim :) biliyosun seni de keser beni de.. Cuma Antalya'da Kerem'in Bilkent Senfoni Ork. konseri var, bu yüzden bu hafta daha farklı bi formatla çıkıyoruz.. hazırlıklı olun :)

Selamlar Can,Erçin,Meltem,Dünya,Kerem...
Sizinle beraber çalmak,eglenmek bizler için büyük zevkti.Kisa sürede sizleri çok sevdik.
Çok iyi vakit geçirdik su sikintili Ankara piyasasi içinde.Cuma günü tek kelime ile mükemmeldi.
Umarim sizlerle yine ayni sahneyi paylasmak kismet olur.
Görüsmek üzere.Sizler çok iyisiniz :)

PS: Can mailini aldim burdan, yakinda fotolari ve birkaç videoyu yollariz maile :elsalla Herkese çok çok selamlar

arkadaşlar;hepinizi tanımak çok büyük şanstır bence. :) sizinle beraber çalışmak çok çok güzel ve bir okadar rahat,eğlenceli idi..
çok güven veren,eğlendiren,nerde ne yapacağını çok iyi bilen kişilerde kurulu bir gruptur PaperCut :)
inşallah başka bir organizasyon yada vs vs gibi bir konser benzeri sahnede tekrar bir araya geliriz.. ;)
destekleriniz için çok çok teşekkür ederiz arkadaşlar..bizi zor ankara piyasasında yarı yolda bırakmadınız..bu yüzden;
TEŞEKKÜR EDERİZ ;)

slm arkadaslar
harika saatleri paylastık, umarım bi yerde her hangi bir zaman da yine yeni beraberlikler olocaktır...
elinize agzınıza saglık...
bu arada ctesi aksamı replik ile ilisigimi kesmis bulunuyorum...
bye

Sizi çok seviyorum arkadaşlar;

O gece sizinle aynı sahneyi paylaşmak gerçekten çok büyük bir zevkti.Öncelikle Meltem'e sonra hepinize tek tek bu güzel jast için teşekkür ederim..Keşke beraberliğimiz daha uzun sürseydi de yine o günkü gibimuhteşem geceler yaşayabilseydik.(Akustik performans konusunda ise dilim tutuldu diyebilirim yalnızca... :))

Ben inanıyorum ki birgün yine aynı sahnede buluşacağız ,DAHA MUTLU OLABİLECEÐİMİZ ortamlarda....

Hepinizi çok çok öpüyorum arkadaşlarım....:)

Uzun sure sonra girebildim foruma, mesajlar cok hos arkadaslar, hakikaten cok duygulandım. Biz de özellikle DosAge'a tesekkur etmek istiyoruz tabii ki grupça. Piyasada müzik yapamayıp sadece kulis yapan o kadar milletin içinde pırlanta gibi insanlarsınız :) cok cok tesekkurler, gorusmek uzere.

Tolga sana da hayırlı olsun, ilerde mutlaka gorusecegiz :) kendine iyi bak.

Funkyduck (Can, sensin degil mi? :) ), akustik kısım eglenceliydi gercekten, Aykut da sağolsun o kadar isinin gücünün arasında tumba tasidi bilkentlerden geldi çaldı, ellerine saglık.

Bundan sonra PaperCut, ilk projesi olan PaperClip olarak standart caz alemlerine geri donebilir :), gerci yas 40 olmadan insanın uzun uzun Ella çalası gelmiyor ama, bakalım neler olacak hep beraber gorecegiz.

Dosage adına hepinize sevgiler PaperClip
İyi bakın kendinize bir c.tesi üşengeçliğimizi atarsak gelcez inşallah dinlemeye :D
güzel müziğe devam ;) başarılar :elsalla

arkadaşlar dün çok çok iyiydiniz.. programın ortasında gelebildik erdemle.. bir dahaki sefere baştan izlemeye gelicez inşallah.. başka bi söz söylemeye gerek yok sanırım.. çok çok iyidiniz..

PAPERCUT 'ın canavar bass çısı vardı biz zamanında replikte çalarken... birkaç kez... ön grup olmuşlardı ozaman fark etmişti çooook başarılıydı bassçı arkadaş.... Açıkcası grubun diğer elemanalrından 1-2 level üst deydi kendisi.. ne yalan söliiim....

SurguN demiş ki:
PAPERCUT 'ın canavar bass çısı vardı biz zamanında replikte çalarken... birkaç kez... ön grup olmuşlardı ozaman fark etmişti çooook başarılıydı bassçı arkadaş.... Açıkcası grubun diğer elemanalrından 1-2 level üst deydi kendisi.. ne yalan söliiim....

Benim kuzen olabilir ki kendisinin "bassclef" adlı kullanıcı olduğu konusunda ciddi şüphelerim var... 8)

Geri