One Tree Hill

'Forum Meydanı' forumunda CherokeeKid tarafından 4 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. Bütün cnbc-e de oynayan dizilerin hepsinin başlığı açmışsınızda bu güzelim dizinin başlığını niye açmamışsınız...Yok mu izleyen?

2. olmazmı yaa.. kesinlikle her hafta beklediğim diziler arasında..bir kurtlar vadisi iki one tree hill ;P şaka bi yana o.c ve one three hill den vazgeçmem..

3. Fazla bir numarası olmayan ama türünün diğer örnekleri gibi oturduğunuzda takıldığınız cnbce dizisi.

4. Ben şahsen bu diziyi seviyorum. Aslında sevmemin sebeplerinden birisi, Peyton'ın ömrümde aşık olduğum tek kişiye çok benzemesi (kendimi kandırıyorum da diyebiliriz diziyi izleyerek). Ama One Tree Hill, tipik bir dizi de olsa gayet güzel kotarmayı beceriyor... şimdiye kadar, en azından.

5. bence de çok güzel çok ilginç bi konusu olmasada ,çooook hoşuma gidio çünküüüüüüüüüüüüüüüü chad .m murray vaaaaaaaaaaaaaarrrrr :tap:

6. One Tree Hill'i Neden Seviyorum?
    1.Kurgusu bana basit gelmiyor, yüzeysel bir gençlik dizisi olduğunu düşünmüyorum.
    2.Lucas Scott adlı karakterin edebi alıntılarını ve dizi başlarında konuyu özetleyen ünlü kişilerin sözlerini söylemesini seviyorum.
    3.Her bölümün bir rock şarkı ismi olmasını seviyorum.
    4.Soundtrack'ini seviyorum.
    5.Chad Michael Murray'i seviyorum

7. soundtrack albumu muthis

8. evet çok kaliteli soundtrack hazırlıyorlar
    mesela
    Jimmy Eat World- Kill
    Better Than Ezra- Overcome
    Feeder- Tender
    Devics- If We Can Only See
    Doves- The Man Who Knew Everything...
    emo için gerçekten iyi bir kaynak; ayrıca dizide Peyton karakterinin sahibi olduğu Tric adlı mekana da Jimmy Eat World, Fall Out Boy gibi gruplar konuk olmuştu; hatta sanırım ilerleyen bölümlerde şu Fall Out Boy'un esmer gitaristi konuk oyuncu olarak katılacak

9. ben geçen seneden beri izliyorum çok fazla bölüm kaçırdım ama zamanım olsa her zaman izlerim çok hoşuma gidiyo özellikle arkadaşlık bağları ama haftada 3 gün fazla geliyo çünkü ben zaten tv izleyen biri değilim haftada 1 gün olsa daha iyi olur

10. evet ben de aynı konudan şikayetçiyim aslında; keşke haftada bir gün olsa...
    Aralık sonunda 3.sezon bitiyor CNBC-E'de, Amerika'da ise henüz 4.sezonun ortaları çekiliyor; yani ya diziye ara verecekler ya da haftada bir güne indirecekler

11. Mükemmel bir dizi

12. ilk başlarda iyiydi. Halen izliyorum ama biraz suyu çıktı.

13. son 2 haftadır bölümlerin bitişi beni dumura uğratıyo sabırsızlıkta bekliyorum.

o.c nin yokuluğunu dolduramıyor tabi ama izletiyor kendini

14. 5. sezon basladimi arkadaslar haberi olan varmi ??

15. 5.sezon Amerika da,bizde 4.oynuyor. Bu arada 5.sezonda MOUTH Karakterini dizide göremiyeceğiz.

16. ben internetten takip ediyorumda ..4. sezonu bitirdim o yuzden sormustum. ama 5 baslamadi sanirsam

17. biz tam bu konuyu tartisiyoken tv de 5. sezon premier i veriliyomus 2 saatlik :) sevindim .

18. Bu dizide bi türlü bitmedi ya.Kardeşim salak salak izliyor hala.Kıl oluyorum acayip.Ne dandik bir dizidir.Elemanlar da bir türlü mezun olamadılar.Güzel bi kız vardı Peyton'ın arkadaşı,tek tuttuğum yanı o dizinin.

19. Dizi halen tıkır tıkır devam ediyor.

20. Cuma günkü sezon finali iyiydi.Hatta çok iyiydi. Mutlu son bile olabilirdi. Ama 1 sezon daha izleyeceğiz ve yeni sezonda Lucas ve Peyton olmayacakmış.

Bu Sayfayı Paylaş