Faruk Ince

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar,
Uzun zamandır üzerinde çalıştığım kendi olanaklarımla(D.I.Y.) yaptığım albümümü dün yayınladım. Ama öncelikle şunu belirtmekte fayda görüyorum;
Ses mühendisi değilim; sound olarak standardı yakalamak için elimden geleni yaptım, illüstratör de değilim; albüm kapağı o yüzden çok da profesyonel değil ama bu işin yani kendi başına birşey üretmenin tadını kesinlikle aldım o yüzden şikayetçi değilim aksine ayrı bir tadı tattığım için mutluyum. Bu süreç çok sancılı oldu belki ama ümit ediyorum sonucu güzel olur. Albüm sırasında gerek manevi destek gerek yardımcı prodüktörlük gerek varlığıyla bana yardımcı olan Tuğba Selin Ülker'e, Aaron Truman Part II ve Neverland şarkılarında davullara katkısından dolayı Oğuz Ayar'a ve Insane Attack şarkısındaki oryantal kısımdaki katkısından ötürü Hakan Güneş'e ve mezun olduktan sonra iş bulmam konusunda aceleci davranmayan kayıtlarımın bitmesini bekleyen anne ve babama teşekkür ederim. Yıllardır beraber çalmak için arkadaşlar aradım ancak bulamayınca herşeyi kendim yazmak ve kaydetmek zorunda kaldım. Bundan sonra da müzikal yaşamım Türkiye'de devam etmeyecek, bir kaç haftaya yüksek lisans için Güney Kore'ye gidiyorum. Artık Faruk Ince oluşumunu enstrumanist arkadaşları belirler belirlemez, G.Kore'de aktif olarak canlı performansların bilgilerini ve görüntülerini size buradan ulaştıracağım.

Şimdi albümde çıkış parçası olarak düşündüğüm ve içinde bir çok tarz barındıran Aaron Truman üçlemesinin 2. şarkısı Aaron Truman Part II ile paylaşıma başlıyorum;

https://soundcloud.com/omerfarukince/6-aaron-truman-part-ii

**Albümün tümüne soundcloud üzerinden ulaşabilirsiniz ayrıca Mp3 formatında da soundcloud üzerinden indirebilirsiniz.

Ayrıca olur da YouTube üzerinden takip etmek isteyen arkadaşlar olursa da;
http://www.youtube.com/user/farukincEE?feature=mhee adresinden takip edebilirler.

Umarım nice güzelliklere yol açar bu başlangıç.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim, şu an şarkı olarak bir süre yeni bir şey olmayacak ama kendi olanaklarımla bir kaç şarkıya video klip çekmeye çalışacağım. Başarabilirsem burada da paylaşacağım. :)

Geri