DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda rebelde_gokhan tarafından 8 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. Ekim 2005'te kurulan grubumuz alternatif rock yapmaktadır. Şu anki kadromuz şole

Vokal:Arif
    Bas:Otcan
    Davul:Orkun
    Gitar:Emre
    Gitar:Gokhan

2. 20KASIM pazar.. biziz rockbarda konsermizz vardırr!!herkesi beklerzz..

3. buarada unutmadan hatırlatalım.. grubun adı degısebılır cunku baska gruplarda varmı yokmu bılemıorzz!!simdidedn kusura bakmayın ama bu yoktur herlde:):)

4. reb

reb

64
    0
    600
    arkadaşlar ben bas çalıyorum.20 kasımda herkesi bekliyoruz... :) :) ondan sonra yazacak daha çok şey olur mutlaka..

5. ben de grubun "konuk" gitaristiyim... Herhalde son performansım olacak bu konser sizinle beraber. Lütfen hüzünlenmeyelim konser sonrası, oldu mu??:)

ben de herkesi beklerim, hatta davet ederim... memnuniyet garantilidir... ( umarım :) )

// her zaman desteklerim sizi elimden geldiğince. beraber çalamasak da:(

6. selam gökhan.. öncelikle hayırlı olsun diyim.. 20sinde bizde orda oluruz büyük ihtimal.. kolay gelsin başarıalr

7. slm ben grubun vokalistiyim 20 kasımda bekliyoruz biziz'e umarım hersey iyi gider ilk konserimiz

8. Arkadaşlar başarılar...
    FaiL-i MeÇHuL olarak cumartesi gelmeye çalışacağız....
    Grubunuzun haberlerini yakından alıoruz ztn :D
    Başarılar.....

9. arkaddslar alişkanlık olmus biziz ROCK ALİVE ları cumartesi diee artık pazar olucak butun konserler!!bunuda hatırlatalım..

10. yazan herkese cok tesekkurler orkun hatırlatmıs ama ben bi daha yazıyım ROCK ALİVE artık PAZAR günleri unutmayalım unutturmayalım....

11. eyvallah berkercim cok tesekkurler gerçi forumdan once irem size herseyi anlatıyodur ama napalım neyse pazar bizi yanlız bırakmazsanız cok seviniriz grupcanak

12. saolasın arkadasım gercekten gelin konsere bak ben sırf sızın için bayram gunu geldim (duygu somurusu yapayım dedim) neyse bekliyoruz konser iyi olcak umarım

13. ilk konseri fazla kafaya takmayın iyi veya kötü ilk konserler bence sadece ilk tecrübe olarak gorulmeli...
    Doğancım başarılar hepinize...

14. konsere izlemeye gelcez. gitarist adil, alternatif tarzı tam olarak yansıtıyor. Vokal de gaza geldiğinde gerçekten çok iyi oluyor. Ama benim gözler gökhanda olcak :D Başarılar arkadaşlar...

15. ee olm biz arkaayız diyee bizi izlemek yokmuu??:):)
    sen grupta ayrım yapıosun amca..:):)

16. ben doğruları söylerim, gööööökhan, göööökhan! gökhancıyız :D sen de fena değilsin gerçi :D Ama bak basçı arkadaşı hiç tanımıyorum vala. gökhaaaaan gökhaaaaaaaan :D

17. gökan bole şeleree kanmaz! :!: olm sana pedalı kakalamaya calısıooo :):):) ama ciddi alsan hiç fena olmaz yaa :wink: ayrc sunuda acıklıga kavusturalım adil bizim gecici gitarstımızDIR bıızim solo gıtarstmız MERT TİR.. gökanda artık duzeltırsee bu karısıklıık olay çözülecekTİR :!: :!: :!: :?

18. Evet ben de kalıcı eleman Mert :lol: DeepFocus'a konserde başarılar diliyorum.Olmazsa bi konser ben bi konser de Adil kardeş çıkar :lol: Neyse geyik bi yana 20 kasımda oradayım.Herkesin dinlemesini de tavsiye ediyorum bu grubu.
    Tekrar başarılar..

19. olum bak ben bunu hakaret olarak sayıyorum ole "sismansın sadece seni gorebiliyoruz" felan gibi ayıp oluyo :lol:

20. 20 kasıımm !!! mp3 ler fln harikaydı ( hiç bişi anlamadım yaaa ) sahnede nasıl olcaksnz :p çok merk ediyorm ... başarılar

Bu Sayfayı Paylaş