Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Ne kadar anlamı var bilmiyorum ama ben yine de bir duyuruyim...
SINIF 64 29 Mayıs cumartesi günü Turkrock Safranbolu konserinde sahne alacak... Herkesi bekleriz.. :metalhead :metalhead :metalhead

**arkadaşlar enstruman hakimiyetleriniz süper yav..kıskanmadım desem yalan olur..berkay olm arpeggiatör olmuşun o ne hızdır öyle...playlistiniz de gayet gazdı..süperdi herşey arkadaşlar..tebrikler tekrardan :)

TANSELUS demiş ki:
**arkadaşlar enstruman hakimiyetleriniz süper yav..kıskanmadım desem yalan olur..berkay olm arpeggiatör olmuşun o ne hızdır öyle...playlistiniz de gayet gazdı..süperdi herşey arkadaşlar..tebrikler tekrardan :)
Tansel çok teşekkürler geldiğin dinlediğin için... Aynı Katl-i Vacip gibi sizinle de beraber çalmayı çok istiyorum, beraber kafa sallamayı :metalhead

barkaaaaaaaaaaayyy :D :D
valla kamypnun tepesinde kafam boynum feci tutulmuş deli başım ağrıyodu tam siz çıktığınızda, yoksam holy wars..ah ....ah.... :D
gerçekten çok iyiydi performansınız, hepinizi teprik ediyorum sınıf 64 ekibi.... :D tekrar birlikte aynı sahnede olabilmek dileğiyle.....
bir de cidden derdi olan sana koştu berkay..... iyi topladın herşeyi... special teprik ettim seni dün ;) :D

olum berkay seninle va bassçı ile kafa sallıcam biye yataktan kalkıp biligsayarın başına zor geldim.

Beyler hepiniz çok mükemmeldiniz. (Ulan sahneye çıkıp beraber kafa sallamayı neden daha önce akıl edemedim yaaa : )

cok saolun gercekten. eer sarkıları calarken kulaınıza farklı sesler soktuysam (-ki soktum:)) özür arkadaslar. gelip izleyen herkese bir de ben tesekkur ediim... görusmek uzere....

süperdiniz, mükemmeldiniz, harikaydınız ne diyebilirim ki overdose ve sınıf 64 ;)
Safranbolu gazisi oldum valla bu arada Berkay pena boynundan hiç çıkmasın ;)
Umarım uğur getirir sana ;)

Vallaha Ececim.. Braveheart'taki eleman vardı ya adını tam hatırlayamıyorum!... İşte o adamın mendilini sakladığı gibi saklıcam o penayı!Hayatımda aldığım en güzel hediyeydi cidden! :D
İhtiyacın olursa benden geri iste! Sana da uğur getirsin! :D Tekrar sağol her şey için!
Senin gibi insanlardan oluşan bir fan kitlemiz olsa herhalde dağıtırız ortalığı! :D

Madcow_Prion demiş ki:
Benimde boynum yeni geçti süperdi hakkaten :) Büyüksünüz valla .
Hehe Irmak'ım sağolasın, bir dahaki konserde sizin boyunlarınızın direk düzelemeyecek hale sokmayı planlıyoruz! :D :metalhead

Tansel abi vallaha seninle süper anlaşırız gibi geliyor bana, ne güzel demiş ama di mi Bruce Baba! Acayip hoşuma gitti! Heavy olsun da kötü olsun diyesim geliyor vallaha! Son zamanlarda ben bunu anladım; Odtu Rock Şenliğinde ve Bahar Şenliğinde bir sürü grup izledim, birbirinden farklı onlarca tarz ve içlerinde acayip sağlam gruplar vardı ama hiç birisi Heavy kökenli müzik yapan herhangi bir grubun yerini tutmuyor, hatta sevmediğim grupların bile değerini anladım vallaha! :D

Abi senin alet sağlam di mi hala?Safranbolu da kafa geçirmiştim ben senin bas a :p E hade bakalım sinif 64 az kaldı Baraka ya ...Cem olmadığına göre :( Berkay ın ustun gitar sovuna ve kasışlarına şahit olcaz demek ki...Bir de DEATH çalmaya devam noluuuuuuuuuuuuuuur :(

Ececim galiba Death olmıcak, ama bakalım hayırlısı :D Tek gitar olmasak çok iyi olurdu ama deniycez bakalım. Zaten bazı şarkıları eledik çünkü cidden tek gitar iyi olmayacak şarkılar var! ;)

grubumu böyle bir günde yalnız bıraktığım için önce gruptaki arkadaşlarımdan sonra da tüm bizi sevenlerden özür diliyorum ve diyorum ki o gün bensiz çıkacak olsalar da eminim süper bir dinleti sunacaklar sizlere...

Sevgiler, saygılar...

arkadaşalar cemin olmayacak olması bizi de üzüyo ama biz profesyoneller olarak 8O :!: her koşulda üstümüze düşeni yapmaya çalışcaz.umarım hepiniz memnun kalırsınız.bu arada ben akşam berkaya death çalmak konusunda kulis yapcam.ben de death çalmak istiyorum.bakalım,stüdyoda oturtabilirsek.olur inşallah.bu arada benim gitar sağlam.canın saolsun. :sniper yeter ki gelip bizi destekleyin, gitar feda olsun benle kafa sallayanlara. :metalhead

Geri