Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

:metal
Yani sizin yaptığınız coverlar harbi çok iyi seçimler :metal
ve çok ta iyi cover yapıyorsunuz :metal
Bence herkesin alternatif ve numetalle uğraştığı bir zamanda gerçek alternatif siz oluyorsunuz :metal
Bir dahaki konserde görüşmek üzere
SEVGİLER VE SAYGILAR

lesclaypool demiş ki:
Bence herkesin alternatif ve numetalle uğraştığı bir zamanda gerçek alternatif siz oluyorsunuz :metal

Haklısın aslında.. Konser veya bar programlarında alternatif, nu-metal'in aksine metal dinlemek baymıyor. Ama dinleyicisi az ve bar sahiplerinin bu işe sıcak bakmayışı yüzünden bu da mümkün olmuyor.

Beyler tebrik ediyorum hepinizi.. coverın hakkını veriyosunuz gercekten..
Bayaa costum sizi dinlerken,özellikle crystal mountain de :LOL: ..Berkay sweep sololar ve dogacların bir harika...
Tekrar tebrikler... :alkıs :taptim :metalhead

Sınıf-64 özenle ve itinayla cover yapılır.
Beyler takdire şayandınız epeycene bir coştuk ne diyim.
Bu güzel konser için hepinize teşekkürler.
Berkay organizasyon için çok sağolasın.
Bir başka konserde yeniden beraber olmak dileğiyle :)
:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead
Sizi dinledim ya artık gözüm açık gitmem.

Valla dün biraz can sıkıntısına konsere gitmiştim.
SINIF 64 içinde alternatif guruplarının arsaında çıkacak bir çömez gurup diye düşünüyordum. Çünkü daha önce hiç izlememiştim.

Off beaaa. Setlist ve proformans çok iyiydi.
Çalınan coverların başarısına ve özellikle BERKAY'dı sanırım gitar sololarına hakimiyetine hayran kaldım.

Gerçekten gurup genç çocuklardan oluşmasına rağmen boylarından büyük işleri başarmış.

Tornado'nun solosu ve Creeping Death'in solosu inanılmazdı.

Bu gençleri önümüzdeki RS FEST için RS FORUM'da tavsiye ettim. KARA KEDİ'nin yerine pekihala çok iyi bir cover band olabilirler.
Hatta alet performansı ve setlist olarak çok çok daha iyi olur.

Coverlar, alet hakimiyeti, azim, tonlama herşey ok. İnşallah günün birinde kendi güzel parçalarınıda yaparlar. Bizde dinleriz...

EYVALLAH...

lesclaypool demiş ki:
:metal
Yani sizin yaptığınız coverlar harbi çok iyi seçimler :metal
ve çok ta iyi cover yapıyorsunuz :metal
Bir dahaki konserde görüşmek üzere
SEVGİLER VE SAYGILAR
Evet aşırı güzel bir nokta! Bunun için ekstra teşekkürler! Birilerinin bunun farkında olması çooook güzel bir şey! Bizim yaptığımız müzik artık yavaş yavavş dinleyici kitlesini kaybetti! Bu sene 50 tane falan amatör grubu canlı izledim ama içlerinde "Metallica" bile çalan yoktu neredeyse!

Benim en çok önemsediğim şeylerden birisidşr bu! Coverladığımız grupların çok baba gruplar olduğuna ve bu grupların yaşatılması gerektiğine inandım hep! Madem cover yapıyoruz sadece, bir işe de yaramak lazım! :) Umarım ileride daha sürpriz gruplardan da bir şeyler ekleyebiliriz playlistimize! :D

Gelip destek olduğun için de ayrıca çooook teşekkürler, sahnede önümde seni görünce çok mutlu oldum açıkçası :metalhead :metalhead

Bence de, aşağıdaki linkke mutlaka göz atın derim :LOL: Bir çok konuda fikr edinmenize yarıyacaktır!

Bir de (bugün gereksiz fazla entry yazdım ama napıyim :LOL:) ben yine grup elemanlarıma çoook teşekkür etmek istiyorum! Bu kadroya ekstra bir güvenim var, çok rahat hissediyorum kendimi sahnede onların sayesinde...
Teşekkür boyutunu İSTANBUL'DAN KALKIP GELİP SON ANDA KONSERE YETİŞEN YAKUP için biraz daha büyük tutmak istiyorum! Çalışamadan çıkmayı bile göze aldığı için özellikle de :metalhead

Daha diğer grup elemanlarıyla konuşmadım ama seneyeki rock station festivalinin cover grubu olarak çıkmayı ben çok isterim. Eminim diğerleri de en az benim kadar orda çalmayı isterler.

Bunun için bir girişimde bulunabiliriz.Ama önce diğerleriyle bu konuyu konuşmamız gerek...

Hahaha yok be abi! Siz süperdiniz! Bence siz daha iyiydiniz hatta! 12'sine bekliyoruz!
IF bardaki seyirci ile BARAKA'daki seyirciyi birleştirebilsek nasıl bir şey olur bilmiyorum artık :)

Rock Station konusunda da acayip pis gaza getirdiniz! Çok pis çalışcam bu yaz tatilinde! Tekrar saolun destek için :metalhead :metalhead

rsf.ben de isterim.herkese tekrar teşekkürler.en sonunda yaptığım işin karşılığını almaya başladım.bu kadar takdir hem duygulandırdı hem de gazladı.berkay çok sevinecek bu işe;bazı şeyleri tekrar gözden geçirmeye başladım.planlarımı yaparken sınıf 64 ile devam etmek için herşeyi yapıcam.inşallah daha iyi işler çıkarırız ve daha güzel şeyler duyarız.pazartesi konserde olan ve olmayan herkese çooooooook teşekkürler.12sinde tek gitar çıkacaz.maalesef cem olmayacak.bu da bize 2 kat daha fazla seyirci desteği ihtiyacı duyuracak.o zaman orada görüşmek üzere.tekrar teşekkürler.

arkadaslar hersey cok guzeldi sizi ilk kez dinleme imkanı buldum if te hosnutta kaldım diyeyim:)
bu arada organizasyonlara katılımcı ararsanız eger lobi grubunuda unutmayın alternative de elimizden geleni yaparızz:)
hepinizi opuyorum ...

ehe yorumlar benim de hoşuma gitti ama nedense biraz kıllandım.
sürekli iyiydi süperdi gazdı vs. yorumları geliyo hiç kötü tarafımız yok muydu ben asıl onları duymak isterim açıkçası.

bir de bu tür organizasyonları daha türdeş gruplarla yapmak gerekiyo artık. evet seyirci iyiydi ama metallicada iyiydi testamente deathe geçince dağıldı millet. artık sahneye çıkınca ortalığın boşalmasını istemiyo deli gönül.

Yarın akşam ( yani 12 Temmuz Pazartesi) saat 10 civarı Tunalı'da McDonalds'ın çaprazındaki BİZİZ barda çıkıyoruz... Başlangıç için küçük bir sürprizimiz olabilir.. Böyle SNF 64 için bir ilk niteliğinde :D
Herkesi bekliyoruz her zaman olduğu gibi :LOL: :metalhead :metalhead

Not: Ben yazarken Jokullmagic'in mesajı geldi de;

Sertan haklısın vallaha sizin de varmış ama sen de vermiyorsun :LOL:

tahmin ettiğimden daha iyisiniz berkay grup olarak;sen de tahmin ettiğimden daha iyisin elbette :)

umarım tekrar aynı sahnede çalarız,benim için gerçekten büyük zevkti...bu arada neyse ki bizim baterist (serhan) sakat kalmadı siz çalarken,holy warsta kafası düşecekti sallamaktan :D

haa bi de sırf bizim program kaymasın diye 1-2 şarkı feda ettin,ne desem boş artık...senin gibi insan pek bulunmaz bu devirde...ayrıca sana borcum var,elimizde olmayan sebeplerden (zaman kıtlığı) sana borçlu kaldım ehehe (çaktırma şşşt)...

barbaroben demiş ki:
arkadaşlar grup hakkındA HERKES BİŞELER YAZMIŞ.hepsini okumak kısmet olmadı bugrubun tarzı vs nedir??hangi grubu andırıolar vs??
Çok saol sorduğun için. Aslına bakarsan ben de bu "fazla" sayfa olayından şikayetçiyim. Keşke her grubun başlığının altında alt başlıklar oaçılabilse de, merak edilecek konular, teker teker konuşulsa ve insanların okuyabileceği seviyede kalabilse.. Ama grupla ilgili her şey burdan konuşulduğu için pek mümkün olmuyor! :D

Cyberknight iyi açıklamış bence olayı... Ama ben biraz ekleme yapıyim. Etkilendiğimiz grupları değil de, yazdığımız riffleri düşününce müziğimizin "Bay Area Thrash" diye bahsedilen bir yapıya sahip olucağını ama içinde progresif veya speed unsurlar da olucağını söyleyebilirim. Genelde temel thrash yapılarına sahip olucak bence besteler ama benim yaptıklarım biraz daha speed metale, Cem'in (diğer gitaristimiz, forumdaki nickiyle Jeff_Loomis) yaptığı bestelerde biraz daha prograsife yakın olucak diye düşünüyorum. Ama tam tersi de olabilir tabii :D

Bir de etkilendiğimiz isimlere bir kaç eklemeye yapıyim belki yardımcı olur. Cem ve ben Nevermore ve Cacophony severiz fazlaca, Cem ayrıca Symphony X hastası zaten :D Gökhan Slayer sever, Serkan da Testament hastasıdır... :metalhead :metalhead

Geri