Kız Tavlama Parçaları? :d

Merhabalar. Bugünden itibaren hiç çalışmadığım bu parçaları çalışmak istedim fakat aradım taradım çok bulamadım. Bildiğimiz "overrated", arkadaş ortamında çalındığında herkesi susturan, çalarken söylenebilen parçaları burada listeleyelim :D

em am akorları ile ne biliyosan yardıracan. Zaten bizim gibi adamlar yoksa orda, sen her türlü iyi çalıyo olacaksın :)

isyean.jpg

Ne yiğitler gördüm bu uğurda virtüöz olan :), şaka maka M.Angelo batio olsan "ne bu zırıltı kafamı ütüledin" derler, ama kolaylık istiyorsan La- Sol -Fa-Mi kalıbını çalabildiğinde otomatik olarak asgari 7800 şarkı repertuarına eklenmiş olur hemde yabancı yerli benden söylemesi, ha yetinmedin aynı kalıbın transpozesine gittin, gene yetinmedin klasik marş ritmi kalıbına gittin 30.000 şarkın olur cebinde, bu kalıpların üzerine konuşsan bile şarkı zannederler çünkü yeryüzünde en fazla kullanılan müzikal temellerdir.:)

Ama ben derim ki işin mi yok al bir kutu jöle aynanın karşısına geçmeden saçma sapan bir şekilde sür kafana gelişi güzel, ne bileyim kırmızı kot pantolon ve converse ayakkabı giy, boynuna da bozulmuş eski mouse' un kablosunu sar acayipte bir gözlük bul çık dışarı ak ortamlara, emin ol alacağın olumsuz tepkilerden daha çok "vay be çocuğa bak ne cesur ve kendine has bir stili var" şeklinde olucaktır.

Ama ben derim ki işin mi yok al bir kutu jöle aynanın karşısına geçmeden saçma sapan bir şekilde sür kafana gelişi güzel, ne bileyim kırmızı kot pantolon ve converse ayakkabı giy, boynuna da bozulmuş eski mouse' un kablosunu sar acayipte bir gözlük bul çık dışarı ak ortamlara, emin ol alacağın olumsuz tepkilerden daha çok "vay be çocuğa bak ne cesur ve kendine has bir stili var" şeklinde olucaktır.
Dediğiniz kafama yattı. Jölem falan var, gözlük de tamam. Ama mouse kablosu bulamadım. Siz ne önerirsiniz, nerden bulabilirim? Çok acil kız tavlamam lazımda. Nolur yardım edin... :D

Usb yazıcı kablosu kullanıyorum ben, bilgisayarcılardan filan alabilirsiniz. Ama ucuz olanları çok işe yaramıyor tabi. Kore üretimleri iyi, etrafta gördüğünüz çin malları ile karşılaştırmayın bile. Bilen bilir, japon kablolardan bile iyidir benimki.

Bi Halil Sezai vardı ona noldu?

Usb yazıcı kablosu kullanıyorum ben, bilgisayarcılardan filan alabilirsiniz. Ama ucuz olanları çok işe yaramıyor tabi. Kore üretimleri iyi, etrafta gördüğünüz çin malları ile karşılaştırmayın bile. Bilen bilir, japon kablolardan bile iyidir benimki.

Ahahahaha, abi geberdim. Birden yazmayın şöyle şeyleri. Önce özelden haber ver ki ona göre okuyum. :)

Abi klasik oldu artık napalım. :D

Direc-T - Hasret vardı bi, her Allah'ın kulu çalıp söylüyordu etrafımdaki, bana da "Aaa bilmiyor musun, ne biçim gitaristsin sen?" diyorlardı, uyuz oluyordum. Bilmiyorum arkadaş bilmek zorunda mıyım?! Ben sizden surfing with the alien çalın istiyor muyum? derkeeen ergenlikten çıktık tabi. Ama hala yaram var. Bu da böyle bir anımdır. :D

Birkaç saat girmedim konu tutmuş :) biri de çıkıp nothing else matters dememiş :D

badem - sen ağlama
Yüksek sadakat - döneceksin diye söz ver
Ogün şanlısoy - saydım

Bunlar da benden.

repertuvar şeklinde miydi? öyleyse, önder focan- ruby , pat martino john scofield - sunny, cenk erdoğan- kavis -- bunlar böyle kız ortamlarında baya iyi gider. eşlik falan da olur hep parçalara.

Murat boz la başka neyle tavlıyacannız. Öyle deli sololar müthiş parçalar falkan hikaye, iki murat boz iki murat dalkılıç söyleyin tamam..
Ha demek işin sırrı murattaymış :D

Geri