Blog Yaptım

'Elektro Gitarlar' forumunda mertay tarafından 30 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. http://gitargunlukleri.blogspot.com/

Gönderdiğim 1-2 özel mesaj haricinde ilk defa burada paylaşıyorum.

Başta facebook'taki kişisel sayfamda paylaştığım haber ve linkleri arşivleme amacındaydım çünkü facebook bu konuda çok kötü...derken birazda yardımla hedefi büyüttüm.

Şimdilik içinde sap ayarı ve bilgisayar ortamında gitar soundu ile ilgili bildiklerimi paylaştım. Denk geldikçe linkler youtube videoları falanda ekliyorum. Akademik dilde veya gitara çok yeni değilde biraz işin farkında veya eksikleri olabilen kişilere yönelik bir seviyeyi aklımda tutarak yazıyorum. Uzun uzadıya yazmak hem beni hem okuyucuyu yorabilir diye düşündüm.

Forumlara alışkınım ama bu tarz bir yaklaşıma hala yabancı hissediyorum kendimi, aynı yazılara dönüp dönüp düzeltmeler yapıyorum :( daha pek birşeyler oturmadığı için olumlu-olumsuz yorumlarınızı, düzeltmelerinizi bekliyorum...yazmamı istediğiniz bir konu olur, bilgi ve deneyimim dahilinde ise bana mail veya buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

antbalci, J-P, Sownroth ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. İçerik güzel, ama göz yoruyor, karşıt renklere daha fazla renk verirseniz çok daha güzel ve okunaklı olacaktır. Daha güzel bir banner tasarımı bekliyorum :)

Renkler konusunda ise kuler'den yararlanabilirsiniz: kuler.adobe.com

3. Çok güzel olmuş tebrik ederim...

4. Teşekkürler :) Tasarım işinin çoğunu açıkçası bir arkadaşım yaptı yoksa tekbaşıma becermem çok zaman alacaktı, verdiğiniz link'i onunla paylaşacağım.

Bende açıkçası 100% tatmin olmuş değilim ve yorumunuza katılıyorum, tipik blog tasarımından biraz daha kopmak istiyorum. Hala örnek blog'ları inceliyorum bazıları gerçekten süper işler çıkartmışlar ama tasarım araçlarına hakimiyet (özellikle benim için) biraz zaman alcak :)

5. Teşekkürler :)

6. Geç olsun güç olmasın :) Tasarımcı değilim fakat bu tür konularda naçizane gözlemim, estetik odaklı bir iş aceleye gelince güzel olmuyor... İlerleyen zamanlarda daha güzel bir görüntüye sahip olacağına eminim... Elinize emeğinize sağlık...

mertay bunu beğendi.
  7. çok hoş olmuş . devamını bekleriz :)

8. bu arada gibson truss rod u icat ettiğini bilmiyordum vay be !

mertay bunu beğendi.
  9. Teşekkürler :)

10. Takipteyim abi. :)

mertay bunu beğendi.
  11. Birkaç aydır google talanlarımda denk geliyordum bu sayfaya. Gayet hoş bir çalışma, tebrik ederim..

mertay bunu beğendi.
  12. Hayırlı olsun.

mertay bunu beğendi.
  13. Blog'a bende google'dan denk geldim, pek güzel. Sadece yazılar arasındaki resimlerin bazen ne için konulduğu anlaşılmıyor. Resim nedir, neyi temsil ediyor? Altına belki bir satır açıklama olsa resmin... Nacizane görüşüm. Kolay gelsin.

mertay bunu beğendi.
  14. Baya dolu dolu güzel bir blog. Tebrikler.

mertay bunu beğendi.
  15. Hoş olmuş, eline sağlık :)

mertay bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş