PlanB [Pop/Rock] - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda PlanB tarafından 11 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. PlanB yeni kadrosuyla tekrar sizlerle birlikte...
    Geçiçi olarak çarşamba gecesi saat 21.00'de Biziz Rock Bar'da sahne alacaktır...

Vokal - Ela Artun
    Gitar - Levent Yıldırım
    Bass - Çağcan Aras
    Davul - Oktay Fıstık

2. Kimdir bu Planb neden gecici olarak Biziz de cıkmaktadır.Hani diyorum ki biraz daha aydınlatsanız...

3. plan b için olumlu sezgilerim var evet.

4. PlanB birkaç haftalığına çarşamba günleri çalacak.... Biziz Rock Bar'da geçici değildir....

5. jan

jan

996
    0
    300
  6. Plan B iyi isimmiş.

7. insallah hayırlısı olur yeniden Plan b ooo kulagıma guzel geliyorrrr... ama ben yokum uzun zaman oldu sizi dinlemeyeli en kısa zamanda görüsmek uzere BASARILAR

8. radical noisenin albümü vardı pln b diye kadro iyiymiş iyide çalarlar ederler eminim

9. Plan B severiz :D

10. plan b yi takdirde ederiz.

11. volkan sen daha once bu grupta çalmışmıydın yahu ?

12. Evet fahri üyesiyim zaten hala amfimi ödünç verdim asıudhaıusdhıausdh

13. Yenilenmiş PlanB, 16.11.2005, 21:00 itibariyle Biziz Rock Bar'da ilk programına baslayacaktır...

14. Yenilenmiş haliyle ordayız bakalım Çarşamba :)=

15. mesajlarım neden zırt pırt siliniyor bu başlıktan ?
    iki sinerji yaratalım dimi ama ?

16. PlanB ksrdeşlerimize tekrar dan başarılar uzun zaman olmuştu..

17. bugün stüdyoda(kutu) sizi çalarken dinledim. gayet iyisiniz, tebrikler..
    gıcık olduğum maroon 5'ı (böyle yazılıyo heralde) bile sevdirdiniz, helal olsun valla :)
    daha çok yerde çalmanız dileğiyle..

18. ha vokal süper bu arada :lol:

19. Ya yapmayın kendini bişi sancak :p= Şaka şaka...Az sonra yola çıkıyoruz bakalım Biziz'e doğru :)=

20. yeni kadroyla birlikte plan b izlemek isterim aslında daha önce göktuğ ve volkan varken izlemiştim çok da beğenmiştim..

Bu Sayfayı Paylaş