PlanB [Pop/Rock] - Ankara

plan b iyi bir grupmuş onu yazılanlardan anlıyorum da,ne tür müzik yapar,hangi parçaları çalar biraz bilgi alabilirmiyim??
teşekkürleeeeeeeeeerrr........

PlanB turlu alternatif rock parcaları yorumlayan bir gruptur...Repertuarda Micheal Jackson dan White Stripes a; Anouk tan Guano Apes e; Placebo dan Weezer a,Wiso ya kadar parcalar yer almakta...Plan B nin eglenceli demeye layık gordugumuz coverları da mevcuttur....

Buyrun buradan yakın :)

dun superdi walla cok eğlendim :cigara yeni kadroyla cok daha iyi olmuş haftaya sizinle olamamak cok üzücü :( guzel enerjinizi kaybetmeden sizlere basarılar...

PlanB demiş ki:
PlanB turlu alternatif rock parcaları yorumlayan bir gruptur...Repertuarda Micheal Jackson dan White Stripes a; Anouk tan Guano Apes e; Placebo dan Weezer a,Wiso ya kadar parcalar yer almakta...Plan B nin eglenceli demeye layık gordugumuz coverları da mevcuttur....

Buyrun buradan yakın :)

çok sağol en yakın zamanda yakarım oradan :D

Plan B bu haftalık sahne almayacaktır:(..haftaya carsamba gunu saat 22.30da Biziz Rock Barda gorusmek dilegiyle:)...sevgiler...

parcalarınıza elektronik alt yapı yapmak isterim ..tabi su an çalıstıgınız biri yoksa..tesekkurler..

yaw bu uzaklık sıktı walla en kısa zaman da gelip dinlemek isterim ama bu şu an için imkansız ama benim için ufak bi kayıt yapabilirseniz sevinirim mektup yollamıyorsunuz bari kayıt yollayın olmamı???? :p en kısa zamanda görüşmek dileğiyle....

Öncelikle ne yazıkki bazı özel sebeplerden dolayı sizi ancak 6 parça dinleyebildim fakat ben hayatımda bu kadar eğlendiğim başka bir program hatırlamıyorum ;gerçekten çok başarılısınız umarım her cumartesi bizizdesinizdir gerçi taksi parası feci oluyo ama olsun bence size değer :D
Bu arada baterist arkadaşla konuşmasakta aramızda özel bir diyolog geçti burdan kendisine bir daha saygılarımı iletiyorum çok sağlam çalıyor bide o gitarist arkadaşın analog setine ayrı bir parantez açmak gerek zaten bassçı abimize(yaştan değil çaldığı aletin hakkını verdiği için abi yoksa gencecik adam)laf edecek adamın alnını karışlarım,vokal e ise söyleyecek söz bulamıyorum uygun kelime şu an için sadece offffff o ne ses o nası bi duruş...
Valla ne diyeyim gidin dinleyin çok çok başarılı bi grup bundan sonra her programa en öndeyim efenim haberiniz olsun çok çok başaralısınız bi çok gruba taş çıkartırsınız tekrar görüşmek üzere.......
Saygılar......

Öncelikle ne yazıkki bazı özel sebeplerden dolayı sizi ancak 6 parça dinleyebildim fakat ben hayatımda bu kadar eğlendiğim başka bir program hatırlamıyorum ;gerçekten çok başarılısınız umarım her cumartesi bizizdesinizdir gerçi taksi parası feci oluyo ama olsun bence size değer :D
Bu arada baterist arkadaşla konuşmasakta aramızda özel bir diyolog geçti burdan kendisine bir daha saygılarımı iletiyorum çok sağlam çalıyor bide o gitarist arkadaşın analog setine ayrı bir parantez açmak gerek zaten bassçı abimize(yaştan değil çaldığı aletin hakkını verdiği için abi yoksa gencecik adam)laf edecek adamın alnını karışlarım,vokal e ise söyleyecek söz bulamıyorum uygun kelime şu an için sadece offffff o ne ses o nası bi duruş...
Valla ne diyeyim gidin dinleyin çok çok başarılı bi grup bundan sonra her programa en öndeyim efenim haberiniz olsun çok çok başaralısınız bi çok gruba taş çıkartırsınız tekrar görüşmek üzere.......
Saygılar......

Plan B Her carsamba Oldugu Gibi Yarında Saat 22.30 da Biziz Rock Barda.. Herkesi Bekleriz:)
Cumartesi ise Henuz Belli Degil..Kesinlesince Burdan Hbr Verilecektir..Saygılar

Plan B gayet Biziz'e fazla gelen bir grup, daha iyi yerlerde olmayı hakediyorsunuz.. Zaten o vokal ve o daculcuyla ulaşamayacağınız yerler nerdeyse hiç yok..

Değinmek istediğim bir konuda gitar tonları, nede olsa bende gitaristim yorum yapabilceğim konu bu :) Öncelikle tonlar güzel ama Eric Johnson tarzı için :) Yapmış olduğunuz şarkılarda biraz daha grunge tonlar çok daha iyi olur gibime geliyor, çoğu zaman müziğin akışı esnasında gitar çok arkada kalıyor bu yüzden..

Saygılar , sevgiler, başarılar...

Geri