PlanB [Pop/Rock] - Ankara

az kalmış cagcan bey :D

bu carsamba 22:00 da sahnedeyiz...yepisyeni, tadından yenmez coverlar sizi bekliyor :)

goruşmek uzere!!!!

gelen, dinleyen arkadaslara cook tesekkurler :)

PlanB yarın (carşamba) 22:00 da biziz sahnesinde efendim...

kaçırmayasınız:)

Plan B artik Bizizde cumartesi aksamlari saat 21.30 da sahne alacaktır duyrulur ayritten herkesler programa beklenir:)..

semih abimiz bole dediyse hemen bırakırız muzigi yoksa dover walla:)

sans ne diyelim ayni isim cikmasi:( bizim hip hop grubuyla alakamiz yok neyse artik onlarda mtvde temsil eder bizi :)

bugün 21.30 da PlanB sahnede olucak!! hadi o zaman!! :)

ps::bizizdeki alkollü içecek fiyatları artık yuzleri guldurecek galiba ;)

plan b ve maça...arka arkaya....bu iki grubun aynı ama asıl elemanımız çağcanın gelmesine sadece 1.5 ay kaldı.hasretle bekliyoruz.hadi çağcan.elini cabuk tut.bizi nöbetçi bascıdan kurtar artık....

dünkü performans için tebrikler arkaadaslar!! ilk yarıya kaalabildim ama çok eglendim açıkcası..Davul vokal ön planda gibi..Amaa gitarın tonlarına karısmak bana düşmez ama tonlar pek bi sönük geldi bana!! onun dısında grup sound u çok ii sarkı seçimi cover lar çok eglencelii?!! severek dinliyoruzz herdaim ;) BİDE sahne performansı diikkatimi çektii dün! Vokal dısında sahnede bi hareket yok..Bole gaz sarkılarda ,seyirciyi gaza getirmek amaçlı biraz daha hareketli olunabilir snrm sahnede!! dikkate alınırsa ne mutlu .. ! Başarılar..

Geri