Echoes

Elvis_is_Dead demiş ki:
Echoes...olarak
Echoes çalıyor musunuz ? :D

Sevgiler hepinize...

Bir dost.
işte canalıcı soru sonunda geldi,hem de bi dosttan.. ;)
Alpcim ya klavye bulamadık henüz daha doğrusu aramadık,ama yakında olucak sanırım..
işte o zaman gerçekten pink floyd çalmaya başlayacağız..
zamanı gelince echoes parçasını düşünebiliriz ancak bu parça pink floyd'un en ilahi,ruhani parçalarından biri o yüzden echoes'u dinlemekle yetinebiliriz,sende bi ankaraya gelsen de Echoes'u olduğu gibi dinlemekle yetinsen :D

Dün Cin Seddi'yle birlikte çalmak ayrı bi keyifti bizim için,sevgili özlem_a çok teşekkür ederim,sizden de daha fazla 70'ler bekliyoruz..
LONG LIVE ROCK'N ROLL

Yakın bir zamanda gelmeye çalışacam Ankara'ya.
Sizin bir sahne veya prova zamanına da denk gelirse şarkı söylemek gibi bir niyetim var.
Belki Emily&Alp düeti olur...Kim bilir..

Elvis_is_Dead demiş ki:
Yakın bir zamanda gelmeye çalışacam Ankara'ya.
Sizin bir sahne veya prova zamanına da denk gelirse şarkı söylemek gibi bir niyetim var.
Belki Emily&Alp düeti olur...Kim bilir..

:icelim sen gel de düet,solo, takla, çift burgu vesaire hepsinin alası olur.

Yakında belli olmamakla beraber bir konser haberi daha gelebilir buarada. Belki ona denk gelirsin. süper olur işte o zaman!!!!

Edit: Arkadan arkadan dinleyip ö.m, e-mail yoluyla yorum yapan arkadaşlar var onlara da diyorum ki bir dahakine arkadan dinlemeyelim ön tarafta yer alalım :twisted:

Executioner sen de arkalardaydın. :mrgreen: Gözden kaçırdım sanma. Ön tarafta coşanlara hediye çekilişi yaptık, sonuçlar belli oldu. Hediyeler bir haftaya kapıda. :seytan Birinciye "her genç kızın rüyası"ndan veriyoruz.eheh anlayan anladı!!!

ECHOES 16aralık saat 13:30da ODTÜ ROCK'N BLUES festivali kapsamında mimarlık amfide sahne alacaktır.Buradan odtü mt ye teşekkür etmek isterim.Eminim çok sağlam bi festival olacak,60-70'lerle gönül bağı olan herkesin kaçırmaması gereken bi fırsat-odtü'de görüşmek üzere arkadaşlar..

Rocknblues.JPG

bird-y demiş ki:
ECHOES 16aralık saat 13:30da ODTÜ ROCK'N BLUES festivali kapsamında mimarlık amfide sahne alacaktır.Buradan odtü mt ye teşekkür etmek isterim.Eminim çok sağlam bi festival olacak,60-70'lerle gönül bağı olan herkesin kaçırmaması gereken bi fırsat-odtü'de görüşmek üzere arkadaşlar..

o gün 2.vizem var malesef ama eminim ki her zaman ki gibi cok iyi olacaksınız ;)
tebrikler tekrar

Odtü'deki etkinliğe dışarıdan katılabilmek için davetiye almanız gerekiyor. bu davetiyeler Blues bar, shades ve kıvılcıma bırakılacakmış sınırlı sayıda sanırım. doğru bilgi için sabit başlıklardaki Odtü mt ve amatör gruplar için açılmış başlığa bakabilirsiniz.

bütün arkadaşları bekliyoruz. Video gösteriminin güzel olacağına inanıyorum. Sanırım biz de eklemeler yapacağız video gösterimi olarak konser esnasında.

odtü'ye girişte problem çıkacağını sanmıyorum,tabii davetiye bulunursa bişekilde daha sağlam olur..festivale gelecek pink floyd severler sürprizlere hazır olsun,görüşmek dileğiyle..

morvedelisi demiş ki:
sanırım İzmir'de bir konseriniz var yakında?
bu ilginç bi durum..İzmir'de Echoes adında başka bi grup daha var,benzer bi repertuar hemde..nette tanıştım gayet sıcakkanlı arkadaşlar,onlara başarılar diliyoruz..konuştuk Eskişehir'de ortak bi konser ayarlayalım dedik ortada buluşup :D Kimin adının afişte önce yer alacağı mevzu oldu..

Yarın herkesi 13:30da odtü'ye bekliyoruz..

Gençler Echoesss selam!!
İstanbul'a geldim buradan yazıyorum.
:)
Odtü Mt'ye buradan teşekkür. Uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm bu vesileyle güzel bir gündü benim için kısaydı ama olsun.

Hoşçakalın.

Geri