Tasma

Hadi bakalım inşallah öyle olur. Ben de eğleneceğim kısmetse bu Cumartesi... ;) Bu arada kelebekkk size 'bol şansss ARKADAŞLAR...' diyor. :D Hehe.

geçen gün bursada çaçaronda izledim iyiydiler...devam edin tasmalılar iyisiniz :p...vokal iyide neden gözler şaşı olur gibi yukarı kayıyor anlamadım :)...

tasmayı izliyoruz her cumartesi..
saygı duyarız ...
ama bir dipnot bkz:repertuar olayına biraz daha inanmaları lazım diye düşünmekteyim..zira bazen tempo çoo...kk düşüo ..daha snr toparlamak da zor oluo haliyle :/

gözler kaymazmı, insan kendinden geçmez mi müzik aşkıyla...

repertuar çok hızlı...insanlar 23 de gelip 1 saat sonra gittikleri için program sonlarını kimse izleyemiyor heralde...başlar milleti hazırlamak için ortama biraz daha sakin olmalı...tabii burda bir nokta da var ki, o hızlı şarkıları çaldıktan sonra insanlardan hiç bir tepki göremeyince şevk falan kamıyor adamda dimi ama...????

PoeTiC demiş ki:
gözler kaymazmı, insan kendinden geçmez mi müzik aşkıyla...

repertuar çok hızlı...insanlar 23 de gelip 1 saat sonra gittikleri için program sonlarını kimse izleyemiyor heralde...başlar milleti hazırlamak için ortama biraz daha sakin olmalı...tabii burda bir nokta da var ki, o hızlı şarkıları çaldıktan sonra insanlardan hiç bir tepki göremeyince şevk falan kamıyor adamda dimi ama...????

kendinden geçen insanın müzik şevkinin şahsi fikrime göre kırılmaması gerek!

sonuçta o ortamdaki insanların modları grubun elinde... tempo yükseldiği takdirde coşacaktır genç bünyeler .. olaya inanmak artı dinleyicilerin eleştirilerini dikkate almak lazım!

dipnot:konser sonuna kadar ordayız üstad geniş ol sen :twisted: haybeye sentez yapmıyoruz burda :twisted:

'dün geceki üstün performansınızdan ötürü tüm grubu bittabi kutlamayı borç bilirim'

'alkışlar' :twisted: 8) :twisted:

dipnot2 bkz :arrow: isteyince nasıl da güzel coşturuluomuş müzik aşkıyla yanıp tutuşan genç bünyeler öyle değil mi sayın Poetic :?: repertuardaki dikkate değer tempo yükselmesinin dinleyici üzerindeki etkisini sizler de farkettiniz herhalde :?:

dipnot3 bkz :arrow: ferişte=gözde nihhaa :twisted:

siz feriste hanım ve diğer çete üyeleri, dün gece çok iyiydiniz :)....
Aslında her hafta en iyi performans sizde oluyor ancak bunu dile getirmek bu güne kısmetmiş sevgili gözde hanım ;)

bak demek ki oluomuş yani tempolu çalınca millet coşuomuş e teşekkür edelm bari dün gece iiydinz hatta çok iiydiniz walla ne yalan söleym ilk kez tasmada bu kadar eğlendm umarm bundan sonra da hep böle olur

her hafta duyduum klasik sozlerden sıkılmıs bulunmaktayım.. ''yenı sarkı nıye yapmıonuz abeeey'' yenı sarkı yapmak kolaymı + 120 kusur sarkımız var ''hala yeni ŞARKİEEAAAHH '' o vakıd bosaltmasınnar 1 de salonu calalım sabaha kadar eskı yeni... bazen dengemi aşıorum dengesiz oluorum sinirleniorum.. şarlo ayaımı ısırıodu az kalsın cok korktum kadim dostum ozan =) ohh kumla ohh rakı ohh mangal ohh ohh

Geri