Tasma

freefleaflyjump demiş ki:
1 ay sonra bursadayım, görüşelim portish!!!!
..... gibi.... özel mesaj kutularınız var... hatta onlarıda hatırlatayım isterseniz.....ARKADAŞLAR 8) buarada OzZzz elimde rockn coke bileti var..size kıyak geçebilirim :twisted: haberiniz olsun... kıyak derken indirim yane ;) patton sanada :LOL:

kelebekkk demiş ki:
freefleaflyjump demiş ki:
1 ay sonra bursadayım, görüşelim portish!!!!
..... gibi.... özel mesaj kutularınız var... hatta onlarıda hatırlatayım isterseniz.....ARKADAŞLAR 8) buarada OzZzz elimde rockn coke bileti var..size kıyak geçebilirim :twisted: haberiniz olsun... kıyak derken indirim yane ;) patton sanada :LOL:

BENİM ANLAMADIÐIM NEDEN BENİM YAZIM ALINTI OLARAK KULLANILIO.
BISEY YAPIYOSANIZ TAM YAPIN MUHABBETIN CIKTIÐI YERDEN BASLAYIN ALINTI YAPMAYA!!!

KOLAY GELSIN!!!

çünkü sözüm meclisten içeri.... hala aynı şeyi yapıosunus bide bende girdim yanlışlıkla, uyarırken içine... neySA....tasma yı nassı bilirsinissss??? ben ii bilirim ya siz??? :twisted: buarada OzZz, Patton , TaSmaa rock n coke dan önce okursanız mesajlarımı sewinirim..... :roll:

kelebekkk çok sağol ama ben de Rock'nCoke'a gidemeyeceğim davetiyelerimi bir arkadaşa verdim.

Bu arada Tasma yakında güzel işler yapacak. Ben şimdiden uyarayım herkesi! :)

portish i mi merak ediyonuz yoksa beni mi?-karar verin :p :)...portish sen nerdensin bu arada ya ?...:)...bu hafta sonu yani cumartesi günü yine çaçaron'dayız tasma nası olcek bakem,ilginç ya burdaki kimseyi tanımıyorumm ama çaçaron'da görüyorum ama yine tanımıyorumm :)...
neyse bu hafta sonu bass gitarcınız olacak mı?...sanki geçen hafta biraz zorlandınız gibi...ama neyse bu cumartesi eğlendirin bizi arkadaşlar...hadi bakem :)...

tasma.. sayfası... ve bi sürü polemik... kelebeğin dediği gibi arkadaşlar özel problemleriniz gönül ilişkileriniz vs.. varsa birbirinize özel mesaj atın.. nebiliiymm burda bunu okuyanlar pek haz almıolardır sanırım .. (nie acıklama?)

evet iki sayfa boyunca süren kimlik belirleme çabaları dikkat dağıtmakta, lütfen biraz daha dikkat...

onun dışında yaz eğlencesi devam etmekte bilyorsunuz ... lakin daha çok uzun sürmez...olabildiğince akın ortama, sonra kimbilir bi daha ne zaman...

kelebek biz buradan ayrılamıyoruz onun için ince teklifini reddetmek durumundayız...saol yine de...

destek veren herkese sonsuz teşekkürler...

tasmayı bu yaz en son ne zaman dinleyebileceğiz? :kaydim yani tabii bitmesini istemeyiz ama ona göre kendimizi hazırlıycaz :D :mrgreen:
ozan ,tolka yada herhangi biriniz cevabınızı bekliyoruzzz :?: :elsallaa

Give It Away'i bi kez caldınız!!
Bi daha da dinleyemedik!!
Aslında performansınızı pek beğenmemiştim o şarkıda..
Fortune Faded ve Can't Stop mükemmel!!
KAldığınız yerden Dewamm!!

Gerçi ben Bursa'ya gelince siz gitmiş olacaksınız!!

Geri