RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

wastelander demiş ki:
Konserde çaldığınız beste de güzeldi(bir tane mi çaldınız hatırlamıyorum kusura bakmayın ama etkilendiğimi söylemeliyim), bir kayıt olsa çok iyi olur, ben alırım şahsen :) Başarılar!

Bir değil beş beste çaldılar son konserde. Bir Kreator, bir Destruction, bir Slayer ve en güzeli bir de Exodus coverı yaptılar...

deerrudolf demiş ki:
wastelander demiş ki:
Konserde çaldığınız beste de güzeldi(bir tane mi çaldınız hatırlamıyorum kusura bakmayın ama etkilendiğimi söylemeliyim), bir kayıt olsa çok iyi olur, ben alırım şahsen :) Başarılar!

Bir değil beş beste çaldılar son konserde. Bir Kreator, bir Destruction, bir Slayer ve en güzeli bir de Exodus coverı yaptılar...

ufak bir yanlıslıgı duzelteyım.. konserde 4 beste caldık..cagların soyledıgı coverlar dısında birde sepultura cover ı vardı son parca policia...

Sepultura'yı unuttum doğru ama yine de beş beste olmuyor mu ya? :LOL:
Tangun'la konuştuğumuzda da beş lafı geçmişti, sanırım diğer bestelerden birini çalmadınız... :LOL:

Beyler yorumlara bakılırsa çok iyi bi konsermiş :metal yeni bi konseriniz olsada bi de biz çoşsak :twisted:

başarılarınızın devamı efem :metalhead

Fazla zamanım olmadığı için ne yazıkki sadece bir parçanızı dinledim konserde, sahneyi dolduran bir grup ve sağlam müziklerini gördüm orada. Sonuna kadar kalabilseydim nasıl bitti ne zaman bitti diyeceğimi biliyorum ne de olsa beğenilen güzel konserlerin daha çabuk bittiğini görür insan. Güzel işlere devam arkadaşlar yolunuz açık olsun :)

RECTİFİER grubunun ilk izleyicilerindenim ama grubu sahnede maalesef hiç izleyemedim 20GÜN İÇİNDE ACİL BİR KONSER İSTİYORUM özellikle deniz gazına duyrulur olm millet anlatıyo kafayı yiyorum bişeyler yapın çabuk :zipla :metalhead :metal :zipla

Güzel konsermiş,orda olmadığım için üzüldüm,başarılarınızın devamıonı dilerim.Bu arada rectifier ismi güzel isim bence de.Bi de rectifiered diye çok sevdiğim bi drive karakteri var.Bi ara düşündüm de onla bi alakası vermıdır diye ama yoktur heralde :D

guitar352 demiş ki:
Güzel konsermiş,orda olmadığım için üzüldüm,başarılarınızın devamıonı dilerim.Bu arada rectifier ismi güzel isim bence de.Bi de rectifiered diye çok sevdiğim bi drive karakteri var.Bi ara düşündüm de onla bi alakası vermıdır diye ama yoktur heralde :D

sevgili EREN... yorumlarının dusuncelerin bizim için zerre kadar onemi yok... senin zerre kadar bile içten olmadıgını dusunuyoruz.. rectifier sana destek vermiyor haberin olsun.. sende bizden uzak dur

exodus_deniz demiş ki:
guitar352 demiş ki:

sevgili EREN... yorumlarının dusuncelerin bizim için zerre kadar onemi yok... senin zerre kadar bile içten olmadıgını dusunuyoruz.. rectifier sana destek vermiyor haberin olsun.. sende bizden uzak dur

bunlara inanamıyorum...neyapacağımı da bilmiyorum,sizin hakkınızda iyi yorum duydum ve geldim yazdım,size hiç bi kötülük yapmadım.
artık yeter...

exodus_deniz demiş ki:
guitar352 demiş ki:

"Ah teşekkür ederim. Ay, biz de seni destekliyoruz. Ne kadar şirin, ne kadar narin" şeklinde ayak yapmak yerine bu denli açık olduğu için arkadaşımı alkışlıyorum.
eusa_clap.gif

Eee.. Bir thrash metal grubu elemanından da aksi bir tepki beklemek yanlış olmaz mıydı zaten? Neyse onu söyler thrash metal.. Belki de en iyisi, geriye dönüp bakmadan söylenileni yapmaktır.

Normal bir thrash metal grubu elemanının yapması gereken budur elbet. Zaten Deniz gibi bir adamın hayli hayli yapması gereken bir davranış bu.
Cidden şaşırmadım bu tepkiye. :LOL:

Geri