Hulk Hogan: “metallica’da Çalmak Için Güreşi Bırakırdım!”

'Forum Meydanı' forumunda insidethefall tarafından 6 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Profesyonel güreş efsanesi ve reality show yıldızı HULK HOGAN, METALLICA ile grubun yeni bas gitaristi olmak için bir deneme çalışına girdiğini fakat kendisine geri dönülmediğini belirtti! Ama sonrasında da işler karıştı!

  Ocak 2012′de The Sun‘ın yaptığı röportajda HOGAN şunları söyledi:

  Güreşten önce “session” müzisyendim. Bas gitar çalıyordum. LARS ULRICH (METALLICA) ile ahbaplığımız vardı ve bana kendileriyle çalmak isteyip istemediğimi sormuştu, fakat bir türlü gerçekleşmedi.

  3 ay sonra METALLICA davulcusu LARS ULRICH, The Howard Stern Show‘da kendisine yöneltilen “HOGAN‘ın söyledikleri gerçeği yansıtıyor mu?” sorusuna şöyle cevap verdi:

  Dondum kaldım. Bu söylenilenleri duyduğumda şöyle bir düşündüm fakat hafızam o kadar da iyi değil. Valla Hulk Hogan‘ı tanımıyorum, hakkında bildiğim pek bir şey de yok. Sıkı bir güreş fanı değilim. Ama yani hristiyan ismiyle falan başvurmadıysa ki ben insanların onun hristiyan isminin Dave Smith veya ona benzer bir şey olduğunu bilip bilmediğini bilmiyorum, yani bütün bunlar başka bir isimle yapılmadıysa Hulk Hogan başlığıyla herhangi bir dosyaya sahip değilim.

  Kerrang! magazin ile yapılan yeni röportajında, LARS‘ın onu grubuna çağırdığını yönündeki söylentiler tekrar sorulduğunda ise HOGAN şunlar söyledi:

  Söylediklerim; onlarla çalmışım ama yalan söylemişim, çalmamışım, böyle şeyler hiç olmamış gibi çok farklı yönlere çekildi. Gerçek şu ki güreş sektörüne atılmadan önce bir süre müzikle ilgilenmiştim ve METALLICA‘nın bascı aradığını duyduğumda “METALLICA‘ya katılmak için güreşi bırakabilirdim” dedim … Bascı aradıklarını duyduğumda eski grubumla ilgili materyalleri topladım. Simon Cowell ile eski bir Gary Glitter şarkısı olan “Leader of the Gang”i yaptım. Bütün materyalleri toplayıp yolladım ama onlardan ses seda çıkmadı. Ya benim şaka yaptığımı düşündüler ya da bu yapılanın bir şaka olduğunu, ben olmadığımı veya gerçekten kötü çaldığımı düşündüler. Bu tür bir denemem oldu, fakat kendileriyle bir deneme çalışına asla girmedim. Tabii ki yapmak isterdim. Şimdiki bascıları gerçekten ama gerçekten mükemmel. Tanrım!


  ***Kaynak***: http://metallegion.wordpress.com/2013/02/04/hulk-hogan-metallicada-calmak-icin-guresi-birakirdim/
   
 2. :D
   
 3. Arkadaş Hulk Hogan'a da yaklaşılmaz ki azametinden! İnsan bir beşlik çakmaya korkar :)
   
 4. düşen videolarından anladığımız kadarıyla güreşi bırakamıyor.
   
 5. Sahne sovu saglam olurdu ama gitar kirmakla da kalmazdi bu. Davuldan baslayip P.A. falan ne varsa indirirdi.
  Zarardan donulmus :p
   
  Cabwaystar bunu beğendi.
 6. Bu adama tel dayanmazdı, tuşe falan dağıtırdı resmen :D
   
 7. lars gibi kıl bir adama dayanamaz dalardı bence :)
   
  CAJEMIR bunu beğendi.
 8. Lars yeter bu kadar müzik, gel de iki güreşek dediğini hayal ettim de bi an, aman aman :)
   
 9. "Sayın ve de sevgili fanlarımız, şeey, Hogan Ceyms'e şaka diye sıkı bir el ense çektiğinden mütevellit, konser iptal edilmiştir, bir hafta içinde Hogan ters bir şey yapmazsa grubu izleyebilirsiniz. Ehüeh, saygılar" :)
   
 10. Metalicanın şu andaki basçısınında bu izbandut abimizden pek farkı yok bence :)
   
 11. olayın en bomba tarafı, hogan'ın çok pis kolpalaması. "lars'la kankayız biz ya, gel çal dedi ben de tabi hacım hemen dedim" falan. lars utanmasa "hulk hogan kim?" diyecek hahaha.
   
  Bandidas ve hackeiommi bunu beğendi.
 12. hulk hogan metallicada çaldı ve ayrıldı zaten bilmiyo musunuz :ss


  şaka bir yana efendi efendi kırıp dökmeden çalıyormuş adam.
   
  heitorvillalobos bunu beğendi.
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hulk Hogan “metallica’da
 1. istanblues
  Yanıt:
  16
  Gösterim:
  2,190
 2. Rockman1
  Yanıt:
  19
  Gösterim:
  1,665

Bu Sayfayı Paylaş