Yeni Çıkan Albümler, Çıkacak Albümler

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda savarain tarafından 8 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

 1. Dizi ve film tavsiyelerinin ardından yeni albümleri de aynı başlık altında toplama teşebbüsümdür, hayırlı uğurlu olsun. Grupların kendi başlıkları da mevcut, oraya da yazılabilir fakat forum eski dinamiklerinden çok uzak ve illnino'dan başka başlık başlık grup kovalayan yok denebilir. Bazı grupların başlığı hiç açılmamış, bazı yıllanmış başlıklar ise kayboldu gitti. Dolayısıyla daha derli toplu ve güncel bir liste oluşması açısından burayı açmayı düşündüm.

  Yeni çıkan albümlerden beni en çok sevindireniyle kesiyorum kurdeleyi.

  68399b3478d9947e1516d78852b3a89c.jpg
   
  TDemirdizen ve rockstar orhan bunu beğendi.
 2. Efendime söyliim Enforcer-Death By Fire albümü var çıktığından beri ayıla bayıla dinlediğim. Paul Dianno dönemi Maiden'ı anımsatan soundları ve bitmeyen tükenmek bilmeyen gazları var. İsveç'in taşı toprağı altın diyorum bu grupları dinledikçe.

   
 3. Yeni Saxon albümü de çıktı, hadi bakalım.

  saxon-sacrifice.jpg
   
 4. [​IMG]

  brutal death zanaatkarları döndü.
   
 5. [​IMG]
  finlandiya dan leziz melodik death metal.
   
 6. Rotting Christ yeni çıkacak albümden bir şarkı yayınlamış.

   
 7. hackeiommi bunu beğendi.
 8. Finlandiya'dan şöyle bir çalışma var, albüm daha çıkmamış ama Udo konuk sanatçı  Nightwish'ten Marco Hietala bu operacılık işlerini bırakıp kendi gruplarına odaklansa böyle çalışmaları daha çok dinlerdik aslında.
   
 9. Megadeth başlığını da bulamıyorum işe bak. Yeni şarkı gelmiş, moralimizi bozmayalım. Albüm hakkında net fikir vermiyor olabilir :D

   
 10. UDO'nun yeni albümü Steelhammer çıktı. Bence sağlam olmuş. Yer yer elektronik birşeyler var, düet falan da yapmış. Onlar da olmasa bildiğin taş gibi albüm. Bu haliyle de gayet keyifle dinlenir.

  UDO-Steelhammer.png
   
 11. sabbath,megadeth,dahlia murder,bodom,kalmah falan düşmüş...
   
 12. UDO ile beraber Bodom ve Megadeth'i yükledim ama hepsini dinleyemeden ülkede ayaklanma çıktı. Sabbath da direnişin ikincü günü mü ne düştü, onu da bir tur dinledim sadece. Bioshock Infinite oynamaya başladım ve oyunda çalan nostaljik müzikler aklımı aldı. Bir de onlara sardım bu ara valla çok güzel.
   
 13. ulan ben şubattan beri adam gibi dinleyemedim yeni albümleri.5 aylık birikmişim var.
   
 14. Kalmah ya da Kalmamah, işte soru bu.

   
 15. Violator yeni albüm çıkarmış, Scenarios of Brutality. Tez elden dinlemek lazım, bu çocuklar işi biliyor. Hem Violent Mosh hem de Chemical Assault müthişti.
   
 16. Havok - Unnatural Selection 3 gün önce düşmüş yeni gördüm.
   
 17. Megadeth başilığını bulamadım o yüzden buraya yazıyorum. Dave Mustaine'in şarkı yazıp adına Dance In The Rain dediği çok garip bir zamanda yaşıyoruz arkadaşlar. Kayıtlara geçsin istedim.
   
 18. Kalmah Seventh Swamphony bana gulyabaniyi çağrıştırdı.Direk bizden kopyalamışlar :D.
   

Bu Sayfayı Paylaş