Community

'Forum Meydanı' forumunda illnino tarafından 9 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. 4.sezonunun başlamasıyla kendi başlığını hakeden fantastik,über komedi dizisi. dan harmon denen acaip bir zihnin yarattığı (bu zihnin yansımalarını Abed karakterin de görüyoruz) bu dizi, özellikle popüler kültür göndermeleri,çoğu zaman bilimkurgu kafasıyla herkesin sevmeyeceği ama sevenin müptelası olacağı bir dizi. mottosu ise "six season and movie". nbc gibi rezil bir kanalda 4.sezona ulaşmaları bile müthiş bir olay. o zaman ne diyoruz? SİX SEASON AND MOVIE! Muhabbet başlasın...

2. Dördüncü sezona başladılar hala aynı tempo, hala aynı tat. Bir gram kaybetmiyorlar ya o kaliteden en çok o hoşuma gidiyor. Bu Gillian Jacobs aşkımız nasıl olacak bilmiyorum ya, Troy sümsüğüne yar oluyor bir de. Acı çekiyorum ulan.

illnino bunu beğendi.
  3. geç kalmış bir cadılar bayramı bölümü.
    scooby doo

4. 6 no lu saylon hanımı gördük maşallah milf.

5. 5.sezon onayı almış!!

6. Bu sezon arada biraz sallandılar, birkaç klişe bölümle üzdüler ama toparladılar bence. İyi olmuş onay alması.

7. 4.bölümden sonrasını izleyemedim önce iş güç,sonra başka sebebler... neyse topluca izlerim bi ara.daha çok zevki çıkar.

8. 4x9

muppet şov kafası ve seinfeld George. bu bölümü sevdim ben.muppet izlemiş nesilin sevmemesi zor.

9. 4x10

mini polisiye-gerilim efsanesi. bir de zaman çizgisi bölümüne selam çakmışlar. muhteşem....

10. 4x13

darkest timeline... efsanevi bir bölüm daha yapmışlar,ayakta alkışladım.

11. Sayende keşfettim bu diziyi kardeş. Sağ olasın.

illnino bunu beğendi.
  12. yeni sezon 2 ocak.

13. yeni sezon başladı.ilk bölüm altyazısı da çıktı.

14. 5x2

breaking bad ten mike kriminoloji hocası!

15. =10

16. Bunun nereden alıntı olduğunu ararken denk geldim. Başlayamadım henüz ama, aklımda.

17. [​IMG]

18. :( sevinmiştim bildim diye...

19. onila

onila

2
    0
    101
    bu sözü gördüm bi yerde ve sizlerede yazayım dedim.:
    "Hayatta kimseye güvenmeyeceksin demek saçmalıktır inan. Ama kime 'iki defa güveneceğini' hesaplamalı insan." - VICTOR HUGO http://demle.net/s/OSLK3/

20. 5x3

hangi bölüme efsane desem üstüne koyarak yine yapıyorlar. bu bölüm ise karanlık polisiye-gerilim konuluydu. vaka ise korkunçtu. :D

Bu Sayfayı Paylaş