440 (Rock) - Ankara

konser geliyor, yine buradan duyrulacaktır ama... bu arada ben de belirtmek istiyorum nokiasupersound'da 10 taneden az oy kullanan arkadaşların oyları geçersiz sayılacakmış... sanki 450 şarkının hepsini dinleyip oy veren olacakmış gibi... hele bir de kafasına göre sıralama yapanlar var ya forumda sanki hepsini dinlemiş gibi konuşup, onlara çok gülüyorum çok yaşasınlar :)

!!LADIES IN ROCK!!
Colossal Project Alternatif Konserleri 2
3 ARALIK CUMARTESI 2005
DİP MÜZİKHOL/ BAR MİTHATPAŞA NO: 62

15:30 BELGİN
17:30 STAFF
19:30 GRYLLUS
21:30 440
23:00 RAKUN!(NightShot)

Giriş: 5ytl, Bira 3ytl+mısır,
18:30'dan itibaren mithatpaşa caddesin üzerinde otopark sorunu bulunmamaktadır!

3 aralık cumartesi günü aynı sahneyi paylaşıcaz sizlerle...umarım tüm gruplar için güzel bi konser olur...

başarılar dileriz...kolay gelsin...

saygılar&sevgiler...

sanırım bugünkü konseri hatırlatmakta fayda var. herkesi 15.30'dan itibaren DİP'e bekliyoruz. biz de 21.30 da sahne alacağız herkese duyrulur efendim...

ankara'mızın en ağır organizatörü ahmet sana yaptığın organizasyon için biz de teşekkür ederiz...

ayrıca ankesorariza (nick'e bittim) sana da bestemizle ilgili yorumun için ayrıca teşekkür ederim.. beğenilmek gerçekten çok güzel bir duygu... nakarat metal oldu biraz :) walla öyle oldu :) gaz oldu güzel oldu... iyi ki yapmışız o parçayı... dedim ya ürettiğimiz birşeyin beğenilmesi, takdir edilmek... anlatılamaz duygular bunlar... bizi izlemeye devam edin...

Kanda kalmış bi kaç promil metal atamıyoruz işte :D .
Afişimiz de hazırlanmış bu arada pek güzel.İyi bi konser olucak gibi dur bakalım.

Geri