Abartı Ilanlar

Bence modifikasyonların maliyetlerini yazın. Ne fiyat koyarsanız koyun, bu şekilde daha makul gözükür.
Ancak fiyatı belirlerken modifiyeleri sıfır fiyatından düşünmemek lazım. çünkü onlar artık sıfır değil:) Bu mantık hatasını ısrarla yapan bazı satıcılar var ne yazık ki.

Bizim insanımızın genel mantığı bu şekilde, alırken fiyat öldürür satarken de fiyatı şişirir. Sıfır fiyatından daha pahalıya satışa konulan bir sürü gitar ve ekipman var, sebebi ise “artık bulunmuyor” veya “vintage”.

Boyası biraz yıpranmış her gitar, pas tutmuş tüm manyetik ve aksamlar vintage :D

Bizim insanımızın genel mantığı bu şekilde, alırken fiyat öldürür satarken de fiyatı şişirir. Sıfır fiyatından daha pahalıya satışa konulan bir sürü gitar ve ekipman var, sebebi ise “artık bulunmuyor” veya “vintage”.

Boyası biraz yıpranmış her gitar, pas tutmuş tüm manyetik ve aksamlar vintage :D

Limited, vintage gibi kavramlardan haberdar oldukça korkmaya gerek yok. Olmayana, evlerdeki 30 yıllık tahta mandalı bile antika diye satarlar :D

Bu da farklı bir abartı ilan:) Mesele fiyat değil, çünkü ilan satış ilanı değil. Ama iş saçmalamaya gelince, değme ilanla kapışır:)
Müzisyen arayan/İstanbul/Uluslar arası Albüm ve grup için #658455

Şimdi efendim, bize ÇİFT PEDAL DAVUL (hayatımda ilk kez gördüm bu ifadeyi...), çığlık vokal (???), bayan vokalistler lazım. (vokalist ile "geri vokali" kastediyor tabii.... "bağyan" olsun mümkünse... nedense...)

"2019 yılı içinde ilk albümümüzü yapacağız. USA, Avrupa ve Türkiye’de konserler ve işbirlikleri yapılacak"
"Metallica ile konser verir miyiz ?" diye mesaj atıp trollesem mi acaba diye düşündüm...

Vay be... Eğlence sektörü kan ağlıyor, ama arkadaş nasıl bir prodüksiyon ve pazarlama dehasıysa, daha şimdiden Amerika konserleri garanti:)
İlan 12 Haziran, siteye kayıt tarihi 11 Haziran. Hımm. Evet. Tabii...
Bunlardan kaç tane var acaba ? Ve hepsini aynı yerde mi yapıyorlar ?

Bu da farklı bir abartı ilan:) Mesele fiyat değil, çünkü ilan satış ilanı değil. Ama iş saçmalamaya gelince, değme ilanla kapışır:)
Müzisyen arayan/İstanbul/Uluslar arası Albüm ve grup için #658455

Şimdi efendim, bize ÇİFT PEDAL DAVUL (hayatımda ilk kez gördüm bu ifadeyi...), çığlık vokal (???), bayan vokalistler lazım. (vokalist ile "geri vokali" kastediyor tabii.... "bağyan" olsun mümkünse... nedense...)

"2019 yılı içinde ilk albümümüzü yapacağız. USA, Avrupa ve Türkiye’de konserler ve işbirlikleri yapılacak"
"Metallica ile konser verir miyiz ?" diye mesaj atıp trollesem mi acaba diye düşündüm...

Vay be... Eğlence sektörü kan ağlıyor, ama arkadaş nasıl bir prodüksiyon ve pazarlama dehasıysa, daha şimdiden Amerika konserleri garanti:)
İlan 12 Haziran, siteye kayıt tarihi 11 Haziran. Hımm. Evet. Tabii...
Bunlardan kaç tane var acaba ? Ve hepsini aynı yerde mi yapıyorlar ?

AUHAUHAUHAUHAUHUHAUHUHAUH :D

Ekran Alıntısı.JPG

Bu bayağı iyiymiş ya :D

Ekran Alıntısı2.JPG

Buna da dev güldüm

Gitariniz dogal yollardan eskime degil cok hor kullanilmis siz veya bir baskasi tarafindan ki olabilir, benim cok daha kotu durumda olan gitarlarim var hala fonksiyonel.Fiyat uygun yazmissiniz bence hic uygun degil.2016-17 sifir bir Mex Strat su an Ankara'da 2800 kusure alabiliyorum nakit.Fiyatini fazla buldugum icin buraya eklemek istedim, kondisyonu ve kozmetigi benim icin sorun degil.Ilaniniza birsey yazmaya hakkim yok, isterseniz 3650 bile isteyebilirsiniz.Ama ben abartili buldugum icin buraya ekledim.Cevap vermek zorunda degilsiniz, merak etmiyorum acikcasi.

Gitariniz dogal yollardan eskime degil cok hor kullanilmis siz veya bir baskasi tarafindan ki olabilir, benim cok daha kotu durumda olan gitarlarim var hala fonksiyonel.Fiyat uygun yazmissiniz bence hic uygun degil.2016-17 sifir bir Mex Strat su an Ankara'da 2800 kusure alabiliyorum nakit.Fiyatini fazla buldugum icin buraya eklemek istedim, kondisyonu ve kozmetigi benim icin sorun degil.Ilaniniza birsey yazmaya hakkim yok, isterseniz 3650 bile isteyebilirsiniz.Ama ben abartili buldugum icin buraya ekledim.Cevap vermek zorunda degilsiniz, merak etmiyorum acikcasi.

Sahne de çalınan gitar da nasıl bir kondisyon olmalı acaba ben çalımaya engel veya kırık bozuk bir şey göremiyorum da belki de sizin gözünüz ile bakmam gerekiyordur. :) Ben size 2000'TL ye de bir sürü mex strat bulurum artık manyetikler mi replika olur sap veya gövde mi replika olur bilinmez. :) Kendi ağzınız ile söylüyorsunuz 2016 2017 mex'i şuan ankara da 2800 küsüre bulabiliyorum diye. Ki bu gitar 2006 çıkışlı kullanıcıya ulaştığında ve onunla yıllanmış bir yaşı da var :) Koyduğum fiyat da yazdığınız fiyattan gayet uygun ki sıfır mex stratlar ise şuan 3000-3500TL arasında. Burda hepimiz aynı amaç için farklı şekillerde ekipmanlarımızı elden çıkarıp daha farklı istediğimiz şeyler almak için uğraşıyoruz hoş görülü olmak bize birşey kaybettirmez . İlanın abartı olması için de benim bu gitara 6000TL gibi bir fiyat istemem gerekli. Neyse aslında reklam yapmışsınız sattığım gitar için bunun için de teşekkür ederim. :)

Ben eskimis, yipranmis ve sevilerek uzun sure calinmis gitarlari daha cok seviyorum.Siz de uzun zaman calmissiniz sahnede demekki iyi bir gitar.Sorunsuz calinabildigi surece hicbir problem yok.Umarim kisa zamanda satarsiniz.Fiyati konusunda ayni fikirde olmasakta :)

Geri