Kanca (Rock) - İzmir

'Grubunu Tanıt!' forumunda shape44 tarafından 18 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. Vokal : Yiğit
    Gitar : Özgün
    Klavye : Yavuz
    Bas Gitar: Egemen
    Davul : Yetkin

2. 2005 sonbaharında İzmir Bornovada kurulan grup oldukça başarılı soundları ve müzikalitesiyle dikkat çekmektedir. Kanca grubunun ileride çok güzel işler yapacağından hiç şüphem yok. Repertuarlarıda oldukça sağlam tavsiye ederim izlemeyenlere. Hard rock sevenlerin kaçırmaması gereken bir İzmir grubu...

3. Öncelikle grup elemanlarının enstrumanlarındaki başarılarını yaptıkları müziğe en iyi şekilde uygulayabildikleri, izmir'in en "kaliteli" rock gruplarından biridir Kanca.. Grubun kendi içindeki uyumu ve sahne showu gerçekten görülmeye değer.. Müzikaliteleriyle amatör grup sıfatından sıyrılmaya en yakın gördüğüm gruplardan biridir Kanca.. Repertuarlarındaki farklılık ve soundları, grubun bu konuda sıkı bir çalışma içinde olduğunu ve gelecekteki hedeflerini bize şimdiden belli ediyor.. Kanca şu sıralar Bornova Guardian Bar ve Yılbaşı Programında Alsancak Kemancı'da Sahne alacak.. Başarılarının devamını diliyorum..

4. arkadaşlar demonuz varmı? oraya gelmemiz biraz kasıyoda:) en azından bilgi sahibi olurduk

5. Arkadaşlar mesajlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca her türlü eleştiriye de açığız. Saygılarımla...

6. [​IMG]

7. herşeyleriyle örnek aldığım ve müziklerinin hastası olduğum insanlardan kurulu bir grupp
    tam anlamıyla mükemmel

8. 31 Aralık gecesi Kanca ile kendimizden geçtik desem abartmış olmam hani...İn-san ailesi olarak hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz,özellikle programdan önceki yardımlarınız için...Sizleri sevmekteyiz :) ;)

9. neler çalar Kanca..

merak etmekteyim.

10. dinleyebilceğimiz ve yorum yapmamızı kolaylaştırcak bir demo weya şarkı fln fistan ?

11. Demo çok yakında hazır olacak arkadaşlar.İlginize teşekkürler.............

12. başarılar kanca...

13. sahneden inince insan bu kadar mu yorgunluğunu unutum dehlizlere yelken açar içtik çe içtim elleriniz dert görmesinn.
    burdan da yeni yılınızı kutlarımm.tüm çabalarınıza in-sana yaptığınız bol çok lu teşekkürler...
    ellerinizden de ayrıca öpüyorum (yakında bayram).:))))

14. Geçenlerde guardiyanda izlemiştim çok güzel bi grup... bayramda neler yaparlar neredeler acaba? Başarılar diliyorum

15. Arkadaşlar şu an sadece cumartesi güleri Guardian Rock Bar da program almaktayız. Programımızda bir değişiklik olduğunda sizleri haberdar edeceğiz. Çok çok teşekkürler.

16. hiç dinleme fırsatım olmadı.repertuarı hakkında bilgi verebilirmisiniz biraz?

17. Arkadaşlar bütün mesajlar için teşekkür ederiz...Arkadaşlarımın da dediği gibi demo hazırlayacağız en kısa zamanda. Repertuarımız ise...biraz karışık :) Size repertuarın nasıl olduğunu değil;nasıl olmadığını söyleyebilirim:) :tek bir tarza bağlı kal(a)mıyoruz:) Hemen hemen her şeyi çalmaktan keyif alan insanlarız... Bize gelip jamiroquai,red hot c.p.,sting,kurban,mor ve ötesi,mavisakal,yavuz çetin,athena,............rock,blues,funk.........gibi bir ton farklı şey dinleyebilirsiniz... :wink: bütün çaldıklarımızı yazabilmem tabii ki zor, gerisi için bekleriz:) Çalmamızı istediğiniz parça olursa önerilere açığız.

18. yas ortalamasi olarak biraz genc bir grup sanirim ,yaniliyo muyum acaba ?

19. Kesinlikle yanılıyosunuz...Keşke yanılmasaydınız tabi :)

20. grubumuzda 18 den 35 e kadar her yaşta insan bulunur :)

Bu Sayfayı Paylaş