Kanca (Rock) - İzmir

henüz kancadan daha iyi bi grup izlemedim izmirde ,tam anlamıyla harikalar..Enstrümanlarına hakimler... özellikle doktorun gitara hakimliği,egemenin groveları,yetkinin twinleri,yiğitin güçlü yorumu ve yavuzun tatlı ezgileri görülmeye değer.Başarılar dilerim....

çok iyiydiniz yani ne desek boş...
taprikler,şakşakşak,pravo :D
o derece hastasıyız..aslansınız,kaplansınız :D

Dün Emre Aydın konserinde sizi tanıdım. Acaip cok beğendim :) grup müthiş solist desen o ayrı müthiş :) hele o gülüş :) öldürdü beni :) ayrıca vokalide cok beğendim :) Müzik , dans , gülüş :) tek kelimeyle harikaydınız :) Barış manco şarkılarıyla başlamanız gerçekten cok güzeldi ama sonraları yabancı müziklere pek eşlik edemedim .. Ama güzeldi ya :) çok beğendim :)

Merhabalar benim Solistiniz Yiğit e bir sorum var çok eskiden Mert le beraber söyledikleri bir şarkı vardı ve bu eskiden onların kapanış şarkısıydı, senelerce bana grubun adını ve sarkının adını söyledi ama ben gene kaybettim bu konuda bana son kez yardımcı olursa çok memnun olucam teşekkürler

Eskiden Kanca diye İzmiri ayağa kaldıran bir rock grubu vardı. Ne oldu? Şu anda bir yerde çıkmadığını söylemeyin bana.

Eskiden Kanca diye İzmiri ayağa kaldıran bir rock grubu vardı. Ne oldu? Şu anda bir yerde çıkmadığını söylemeyin bana.
Çok iyi gruptu, youtube dan hala kayıtlarını izlerim. Özgün çok iyi gitaristtir. Voodoo vardı birde grubun birkaç elemanının çaldığı herhalde benim kadar dinleyen olmamıştır, çaldıkları bar evimin arkasındaydı :) .

Geri