Kanca (Rock) - İzmir

Dungeon keyif vermeye başladı hakkatten.. Biraz daha prova yapıp aklımızdaki şarkıları istediimiz gibi çalmaya başladık mı değmeyin keyfimize ondan sonra.. Ptesi Guardian'dayız bekleriz efeem..

help meeeeeee

arkadaşlar yeni bitti askerlik bornovada kim nerelerde çıkıyor çok karışmış sanki ortalık normal vardı bi ara artı doksan vardı nerde bu adamlar yiğit diye birisini dinledim iyiydi bana acil tavsiyeee kulaklarımın acil pas gidericiye ihtiyacı var...

E işte bizi dinlemişsin, beğendiysen yine bekleriz.. mesela bu akşam (ptesi) guardiandayız bekleriz efeem..
Yine yeni şarkılar war bu akşam, kendinize ii bakın görüşmek üzere...

valla istanbula geldık uzaklastık busbutun :)
cok merak edıorum naaptınız neettınız
nesse hayırlı ugurlu olsun yenı grubunuz
emınım guzel olmustur :)
işallah yakın zamanda gelebılırım de dınlerım sızı
hade bakem gorusuruk :)

valla istanbula geldık uzaklastık busbutun :)
cok merak edıorum naaptınız neettınız
nesse hayırlı ugurlu olsun yenı grubunuz
emınım guzel olmustur :)
işallah yakın zamanda gelebılırım de dınlerım sızı
hade bakem gorusuruk :)

Sizi bugün keyifle dinledim ve gerçekten çok eğlendim. Başarınız daimi ama ben yine de tekrarlamak istiyorum; başarılarınızın devamı, enerjinizi hiç bitmemesi dileğiyle... Hoşçakalın...

Bence İzmirin en iyi grubudur. İlk defa Dungeonda izledim artık deli gibi takip ediyorum. Repertuar süper, Solist olsun gitarist olsun basçı, davulcu, klavyeci hepsi çok sağlam. Bireysel solo performanslarını dikkatle izlemeye çalışıyorum hayran kalıyorum İzmirde az rastlanır cinsten. Başarılarınızın devamını diliyorum beyler fanınız oldum bile

Bu cuma akşamı için yer ayırtsam 4 yada 5 kişiyiz önler den ossun :)

kısa saçlı bascı :D arkadaştan özellikle bir slapler görsek fena olmazdı iyi yapıyormuş öğrendik haberlerini alıyoruz.

righteous demiş ki:

kısa saçlı bascı :D arkadaştan özellikle bir slapler görsek fena olmazdı iyi yapıyormuş öğrendik haberlerini alıyoruz.

Basçı uzun saçlı gördüğüm kadarıyla. Slap solo performansıda oldukça sağlam. Klavyeciyle birlikte gruba yeni girmiş sanırım. Her biri çok yetenekli adamlar tekrar başarılar dilerim kendilerine

Falset demiş ki:
righteous demiş ki:

Basçı uzun saçlı gördüğüm kadarıyla. Slap solo performansıda oldukça sağlam. Klavyeciyle birlikte gruba yeni girmiş sanırım. Her biri çok yetenekli adamlar tekrar başarılar dilerim kendilerine

:) ben şaka olsun diye kısa saçlı yazmıştım grubunda uzun saçlarından dolayı kıskanan birisi varda ismi lazım değil. :D onu doğduğu ilk günden beri tanırım :D

kanca ya gelince ben sadece bir kere dinledim çok sağlamlar umarım hak ettikleri yere gelirler.

bu cuma allah kısmet ederse geleceğiz gelirken ben kendi sandalyemide getireceğim :p

righteous demiş ki:
arkadaşlar hangi günler nerede saat kaçta sahne aldığınızı arada toplu olarak yazsanız da not alsak başımız dönmeden :)

ona göre gelen istekleri değerlendireceğim :)
Pazartesi & Çarşamba : Guardian Bar (Bornova) 22:00
Cuma : Opus Bar (Alsancak) 23:30
Cumartesi : Dungeon Bar (Bornova) 01:30 --Aslında bu cumartesi pazara kayıyo biraz :)

42de kalmışım en son kaldığımız yerden devam :)

arkadaşlar klavye yeni bas güsel olmuş ok de ben dungeon ı sevmiom yaw...hiç ısınamadım o mekana :( ama performans güseeeeel
no more tears istiom ozzyden bide...
neyse...
yazı yazmayıda unutmuşum, hatırlayana kadar görüşmek dileğiyle...

Arkadaşlar, benim için oğlumun doğumundan sonra son zamanların en güzel haberini sizlerle paylaşmak isterim..
Bu hafta çarşamba günü yapılan tetkikte vücudumda kanserli hücreye rastlanmamış ve dolayısıyla kemoterapim sonlandırılmıştır.. Bana vermiş olduğunuz yürekten destek, sevgi ve anlayış için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.
Ayrıca bana bu dönemde yardımcı olan Kanca'nın eski yeni tüm üyelerine, tüm müzisyen arkadaşlarıma, mekan sahiplerine, dinleyicilerimize çok çok teşekkür ederim..
Bundan sonra pırıl pırıl bir Yico olarak sizlerle beraber olacağım...
Kendinize ii bakın, sağlığınızın kıymetini bilin...
Görüşmek üzere..

yico demiş ki:
Arkadaşlar, benim için oğlumun doğumundan sonra son zamanların en güzel haberini sizlerle paylaşmak isterim..
Bu hafta çarşamba günü yapılan tetkikte vücudumda kanserli hücreye rastlanmamış ve dolayısıyla kemoterapim sonlandırılmıştır.. Bana vermiş olduğunuz yürekten destek, sevgi ve anlayış için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.
Ayrıca bana bu dönemde yardımcı olan Kanca'nın eski yeni tüm üyelerine, tüm müzisyen arkadaşlarıma, mekan sahiplerine, dinleyicilerimize çok çok teşekkür ederim..
Görüşmek üzere..

İşte ne zamandır duymak istediğim haberi vermişsin en sonunda :D Gerçi Özgün bey ile konuştuğumuzda tedavinin iyi gittiğini, herhangi bir tehlikenin olmadığını söylemişti ama tamamen temizlendiğini bilmek çok rahatlattı içimizi. Bu piyasanın ve de özellikle oğlunun sana ihtiyacı var 8) Bu arada kemoyu bıraktın ama bence saçları kazıtmaya devam edebilirsin alıştı artık insanlar :D Sonra yadırgamasınlar :LOL: Neyse işin şakasını bir yana tekrardan tebrikler.

yico demiş ki:
Görüşmek üzere..

Sevgili YİÐİT Bu çok çok güzel bir haber sağlığına tekrar kavuşman seni çok yeni tanımış olmama rağmen beni çok fazlası ile mutlu etti.
oğlun ve eşiniz hanımefendi ile ve seni sevenlerle beraber nice sağlıklı uzuuuunnn çookk uzuuunn seneler temenni ediyorum.

NOT: bende BandRoll arkadaşa katılıyorum sana kellik yakışıyor :) egemene bakıp uzatırmısın bilmiyorum :)

Yiğit'in sağlığına kavuşmasına gerçekten çok sevindim. İzmir'in; yok ya pardon Türkiye'nin en iyi vokalini; her hafta dinleyeceğiz eksizsiz tam kadro...
Bu arada saç konusuna gelince, yok abi sen yine saçları uzat şöyle şekil yap süper ol her daim:)

yico demiş ki:
Görüşmek üzere..
ne mutlu, ne güzel haber bu böyle....
çok sevindim...

Geri